Bagri z dolgo roko
Najdeni rezultati: 76
za leasing
45

Oglejte si vse fotografije (50)
Grävmaskin Långgrävare CAT 326
Bager z dolgo roko
20208045 ur202 KM
Švedska, c/o KONTORSHOTELLET NACKA STRAND CYLINDERVÄGEN 18 131 52 NACKA STRAND, Sweden
Objavljeno: 3danReferenčna številka O-000011782
Dražba
20208045 ur202 KM
Kontaktirajte prodajalca

Oglejte si vse fotografije (6)
Caterpillar CAT 320C Floating Excavator with 15m long boom
Amfibijski bager, Bager z dolgo roko
20183500 urNeto teža: 25000 kg
Kitajska, Shanghai City
Objavljeno: 3dan
Vprašajte za ceno
20183500 urNeto teža: 25000 kg
Kitajska, Shanghai City
Kontaktirajte prodajalca

Oglejte si vse fotografije (6)
Caterpillar CAT 320C 20 Ton Floating 15M Long Boom Excavators for Sale
Amfibijski bager, Bager z dolgo roko
20163000 km3500 urNeto teža: 25000 kg
Kitajska, Shanghai City
Objavljeno: 3dan
43 000EUR
-24,2%
32 596EUR
- ≈ 38 000 USD
20163000 km3500 urNeto teža: 25000 kg
Kitajska, Shanghai City
Kontaktirajte prodajalca

Oglejte si vse fotografije (12)
CATERPILLAR 320CL long reach excavator
Bager z dolgo roko
2018
Kitajska, Add: 1101# Fortune Plaza, Jin Yuan Rd.Hefei Anhui Province China
Objavljeno: 3dan
23 074EUR
- ≈ 26 899 USD
2018
Kontaktirajte prodajalca
OGLASI

Heavy Machinery You Can Trust
Top brands like CAT, Volvo & Komatsu — ready to work, ready to ship

Oglejte si vse fotografije (12)
CATERPILLAR 320CL long reach excavator
Bager z dolgo roko
2018
Objavljeno: 3dan
22 731EUR
- ≈ 26 499 USD
2018
Kontaktirajte prodajalca

Oglejte si vse fotografije (50)
Liebherr A932
Bager z dolgo roko
199918600 ur
Danska, Fabriksparken 24, DK-2600 Glostrup/Copenhagen, Denmark
Objavljeno: 5dan
Dražba
199918600 ur

Oglejte si vse fotografije (18)
Hitachi ZX 350 LCN-7
Bager z dolgo roko
20231250 ur
Nemčija, Deutschland
Objavljeno: 7danReferenčna številka 0010522592
Vprašajte za ceno
20231250 ur
Nemčija, Deutschland
Kontaktirajte prodajalca

Oglejte si vse fotografije (50)
Volvo EC460LC gravemaskin m/ 2 skuffer og lang bom
Bager z dolgo roko
2001296 KM
Norveška, 8484, Nordland
Objavljeno: 7danReferenčna številka 23285
41 100EUR
- ≈ 47 913 USD
2001296 KM
Norveška, 8484, Nordland
Kontaktirajte prodajalca
OGLASI

Excavators, Wheel Loaders & Cranes — Buy with Confidence Thanks to a MEVAS Inspection
25+ Countries • 60-Point Inspection • 80+ Photos • No Commissions

Oglejte si vse fotografije (20)
JCB 245 HD LR
Bager z dolgo roko
Novo20258 urNeto teža: 23700 kg141 KM
Novo
Nizozemska, BIG 1 Douane entrepot
Objavljeno: 10danReferenčna številka 00034054
89 000EUR
Cena brez DDV
- ≈ 103 755 USD
Novo20258 urNeto teža: 23700 kg141 KM
Novo
Nizozemska, BIG 1 Douane entrepot
Kontaktirajte prodajalca

Oglejte si vse fotografije (20)
JCB 245 HD LR
Bager z dolgo roko
Novo20258 urNeto teža: 23700 kg141 KM
Novo
Nizozemska, BIG 1 Douane entrepot
Objavljeno: 10danReferenčna številka 00034038
89 000EUR
Cena brez DDV
- ≈ 103 755 USD
Novo20258 urNeto teža: 23700 kg141 KM
Novo
Nizozemska, BIG 1 Douane entrepot
Kontaktirajte prodajalca

Oglejte si vse fotografije (50)
HITACHI ZX300LC-6 LONG REACH
Bager z dolgo roko
201713476 ur197 KM
Nizozemska, Houtakker 4, Bakel Noord-Brabant, Netherlands
Objavljeno: 11danReferenčna številka 100573
74 900EUR
Cena brez DDV
- ≈ 87 317 USD
201713476 ur197 KM
Nizozemska, Houtakker 4, Bakel Noord-Brabant, Netherlands
Kontaktirajte prodajalca

Oglejte si vse fotografije (17)
Liebherr R934 LC MULTI USER
Bager z dolgo roko
20126410 ur204 KM
Francija, 17 RTE D ESCHAU 67400 ILLKIRCH GRAFFENSTADEN, FRANCE
Objavljeno: 12danReferenčna številka 260043
104 000EUR
- ≈ 121 242 USD
20126410 ur204 KM
Kontaktirajte prodajalca
OGLASI
Post your ads and let buyers choose you!
4 million buyers per month search for vehicles and machinery on Truck1.

Oglejte si vse fotografije (27)
Doosan DX 340 LC
Bager z dolgo roko
200611094 urNeto teža: 35000 kg
Poljska, Poznań
Objavljeno: 12dan
46 010EUR
Cena brez DDV
- ≈ 53 637 USD
200611094 urNeto teža: 35000 kg
Poljska, Poznań
Kontaktirajte prodajalca

Oglejte si vse fotografije (24)
CATERPILLAR 390F Long reach
Bager z dolgo roko
2020
Belgija, Z/I Oude Bunders 1619
Breitwaterstraat 27
3630 Maasmechelen - België
Objavljeno: 12danReferenčna številka 2828
Vprašajte za ceno
2020
Belgija, Z/I Oude Bunders 1619
Breitwaterstraat 27
3630 Maasmechelen - België
Kontaktirajte prodajalca

Oglejte si vse fotografije (24)
Develon DX 225 LC 800 mm, LONG REACH
Bager z dolgo roko
2024518 ur172 KM
Litva, Litauen
Objavljeno: 14dan
170 000EUR
- ≈ 198 184 USD
2024518 ur172 KM
Litva, Litauen
Loparus
4
Kontaktirajte prodajalca

Oglejte si vse fotografije (15)
Hitachi ZX 350 LCN-7
Bager z dolgo roko
20231150 ur
Nemčija, Deutschland
Objavljeno: 14danReferenčna številka 0010523309
Vprašajte za ceno
20231150 ur
Nemčija, Deutschland
Kontaktirajte prodajalca

2018 CAT 330FL
Bager z dolgo roko
2018
Nemčija, 41542
Objavljeno: 18danReferenčna številka 200299018
Dražba
2018
Nemčija, 41542
Kontaktirajte prodajalca

Oglejte si vse fotografije (7)
2015 JCB JS220LC
Bager z dolgo roko
2015
Nemčija, 41542
Objavljeno: 19danReferenčna številka 200302391
Dražba
2015
Nemčija, 41542
Kontaktirajte prodajalca

Oglejte si vse fotografije (26)