Bagerji Dražba, 2022 Leto: novi in rabljeni Bagerji Dražba, 2022 Leto naprodaj - Truck1 Slovenija

Bagerji
Dražba, 2022 Leto

Najdeni rezultati: 84
za leasing
Ali potrebujete več možnosti filtriranja?
Razvrsti po
Razvrsti po
Pomembnosti
Datumu: najnovejše
Datumu: najstarejše
Ceni: najnižja
Ceni: najvišja
Letu: najnovejše
Letu: najstarejše
Znamka, model
1 / 5
Razvrsti po
Razvrsti po
Pomembnosti
Datumu: najnovejše
Datumu: najstarejše
Ceni: najnižja
Ceni: najvišja
Letu: najnovejše
Letu: najstarejše
Znamka, model
Dražba
2022
2022 Wacker Neuson ET42 HS Mini Excavator: <6.6t - Mini bager: slika 1
2022 Wacker Neuson ET42 HS Mini Excavator: <6.6t - Mini bager: slika 2
2022 Wacker Neuson ET42 HS Mini Excavator: <6.6t - Mini bager: slika 3
2022 Wacker Neuson ET42 HS Mini Excavator: <6.6t - Mini bager: slika 4
2022 Wacker Neuson ET42 HS Mini Excavator: <6.6t - Mini bager: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2022 Wacker Neuson ET42 HS Mini Excavator: <6.6t

Mini bager
20221044 ur
Nemčija, Meppen
Objavljeno: 4ura
Dražba
20221044 ur
Nemčija, Meppen
Kontaktirajte prodajalca
2022 CAT 308CR - Bager: slika 1
2022 CAT 308CR - Bager: slika 2
2022 CAT 308CR - Bager: slika 3
2022 CAT 308CR - Bager: slika 4
2022 CAT 308CR - Bager: slika 5
Oglejte si vse fotografije (41)

2022 CAT 308CR

Bager
2022
Združeno Kraljestvo, Omagh
Objavljeno: 9ura Referenčna številka 100376738
Dražba
2022
Združeno Kraljestvo, Omagh
Kontaktirajte prodajalca
Vprašajte za vse razpoložljive slike

2022 Kubota U50

Mini bager
2022
Združeno Kraljestvo, Goole
Objavljeno: 9ura Referenčna številka 140559841
Dražba
2022
Združeno Kraljestvo, Goole
Kontaktirajte prodajalca
Hjulgrävare CAT M316 Next Generation - Bager goseničar: slika 1
Hjulgrävare CAT M316 Next Generation - Bager goseničar: slika 2
Hjulgrävare CAT M316 Next Generation - Bager goseničar: slika 3
Hjulgrävare CAT M316 Next Generation - Bager goseničar: slika 4
Hjulgrävare CAT M316 Next Generation - Bager goseničar: slika 5
Oglejte si vse fotografije (50)

Hjulgrävare CAT M316 Next Generation

Bager goseničar
20222145 ur147 KM
Švedska, Nacka Strand
Objavljeno: 9ura Referenčna številka O-000013292
Dražba
20222145 ur147 KM
Švedska, Nacka Strand
Kontaktirajte prodajalca
XCMG XE60DA - Bager goseničar: slika 1
XCMG XE60DA - Bager goseničar: slika 2
XCMG XE60DA - Bager goseničar: slika 3
XCMG XE60DA - Bager goseničar: slika 4
XCMG XE60DA - Bager goseničar: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)

XCMG XE60DA

Bager goseničar
20223619 ur48 KM
Belgija, Antwerpen
Objavljeno: 19ura

6 500EUR

Cena brez DDV

Dražba
  • ≈ 7 535 USD
20223619 ur48 KM
Belgija, Antwerpen
Kontaktirajte prodajalca
2022 Wacker Neuson ET145 Mini Excavator: <6.6t - Mini bager: slika 1
2022 Wacker Neuson ET145 Mini Excavator: <6.6t - Mini bager: slika 2
2022 Wacker Neuson ET145 Mini Excavator: <6.6t - Mini bager: slika 3
2022 Wacker Neuson ET145 Mini Excavator: <6.6t - Mini bager: slika 4
2022 Wacker Neuson ET145 Mini Excavator: <6.6t - Mini bager: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2022 Wacker Neuson ET145 Mini Excavator: <6.6t

Mini bager
20221421 ur
Francija, Saint-Aubin-sur-Gaillon
Objavljeno: 1dan
Dražba
20221421 ur
Francija, Saint-Aubin-sur-Gaillon
Kontaktirajte prodajalca
2022 Hitachi ZX250LC-7 Tracked Excavator - Bager goseničar: slika 1
2022 Hitachi ZX250LC-7 Tracked Excavator - Bager goseničar: slika 2
2022 Hitachi ZX250LC-7 Tracked Excavator - Bager goseničar: slika 3
2022 Hitachi ZX250LC-7 Tracked Excavator - Bager goseničar: slika 4
2022 Hitachi ZX250LC-7 Tracked Excavator - Bager goseničar: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2022 Hitachi ZX250LC-7 Tracked Excavator

Bager goseničar
20224051 ur
Združeno Kraljestvo, Derby
Objavljeno: 1dan
Dražba
20224051 ur
Združeno Kraljestvo, Derby
Kontaktirajte prodajalca
2022 Kubota KX080-4a2 Tracked Excavator - Bager goseničar: slika 1
2022 Kubota KX080-4a2 Tracked Excavator - Bager goseničar: slika 2
2022 Kubota KX080-4a2 Tracked Excavator - Bager goseničar: slika 3
2022 Kubota KX080-4a2 Tracked Excavator - Bager goseničar: slika 4
2022 Kubota KX080-4a2 Tracked Excavator - Bager goseničar: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2022 Kubota KX080-4a2 Tracked Excavator

Bager goseničar
20223016 ur
Združeno Kraljestvo, Derby
Objavljeno: 1dan
Dražba
20223016 ur
Združeno Kraljestvo, Derby
Kontaktirajte prodajalca
2022 Hitachi ZX26U-6 Mini Excavator: <6.6t - Mini bager: slika 1
2022 Hitachi ZX26U-6 Mini Excavator: <6.6t - Mini bager: slika 2
2022 Hitachi ZX26U-6 Mini Excavator: <6.6t - Mini bager: slika 3
2022 Hitachi ZX26U-6 Mini Excavator: <6.6t - Mini bager: slika 4
2022 Hitachi ZX26U-6 Mini Excavator: <6.6t - Mini bager: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2022 Hitachi ZX26U-6 Mini Excavator: <6.6t

Mini bager
20222500 ur
Združeno Kraljestvo, Derby
Objavljeno: 1dan
Dražba
20222500 ur
Združeno Kraljestvo, Derby
Kontaktirajte prodajalca
2022 Bobcat E08 Mini Excavator: <6.6t - Mini bager: slika 1
2022 Bobcat E08 Mini Excavator: <6.6t - Mini bager: slika 2
2022 Bobcat E08 Mini Excavator: <6.6t - Mini bager: slika 3
2022 Bobcat E08 Mini Excavator: <6.6t - Mini bager: slika 4
2022 Bobcat E08 Mini Excavator: <6.6t - Mini bager: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2022 Bobcat E08 Mini Excavator: <6.6t

Mini bager
2022
Italija, Caorso
Objavljeno: 1dan
Dražba
2022
Italija, Caorso
Kontaktirajte prodajalca
Sany SY50U - Bager goseničar: slika 1
Sany SY50U - Bager goseničar: slika 2
Sany SY50U - Bager goseničar: slika 3
Sany SY50U - Bager goseničar: slika 4
Sany SY50U - Bager goseničar: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)

Sany SY50U

Bager goseničar
20221067 urNeto teža: 5300 kg40 KM
Litva, Vilnius
Objavljeno: 1dan

30 000EUR

Cena brez DDV

Dražba
  • ≈ 34 778 USD
20221067 urNeto teža: 5300 kg40 KM
Litva, Vilnius
Kontaktirajte prodajalca
Bucket Chain dredger BCD120 - Bager: slika 1
Bucket Chain dredger BCD120 - Bager: slika 2

Bucket Chain dredger BCD120

Bager
2022
Litva, Vilnius
Objavljeno: 1dan

400 000EUR

Cena brez DDV

Dražba
  • ≈ 463 708 USD
2022
Litva, Vilnius
Kontaktirajte prodajalca
Grävmaskin Wacker Neuson ET20 endast 765 timmar med ny rotor - Bager goseničar: slika 1
Grävmaskin Wacker Neuson ET20 endast 765 timmar med ny rotor - Bager goseničar: slika 2
Grävmaskin Wacker Neuson ET20 endast 765 timmar med ny rotor - Bager goseničar: slika 3
Grävmaskin Wacker Neuson ET20 endast 765 timmar med ny rotor - Bager goseničar: slika 4
Grävmaskin Wacker Neuson ET20 endast 765 timmar med ny rotor - Bager goseničar: slika 5
Oglejte si vse fotografije (50)

Grävmaskin Wacker Neuson ET20 endast 765 timmar med ny rotor

Bager goseničar
2022765 ur
Švedska, Nacka Strand
Objavljeno: 1danReferenčna številka O-000013267
Dražba
2022765 ur
Švedska, Nacka Strand
Kontaktirajte prodajalca
2022 Wacker Neuson EZ17 Mini Excavator: <6.6t - Mini bager: slika 1
2022 Wacker Neuson EZ17 Mini Excavator: <6.6t - Mini bager: slika 2
2022 Wacker Neuson EZ17 Mini Excavator: <6.6t - Mini bager: slika 3
2022 Wacker Neuson EZ17 Mini Excavator: <6.6t - Mini bager: slika 4
2022 Wacker Neuson EZ17 Mini Excavator: <6.6t - Mini bager: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2022 Wacker Neuson EZ17 Mini Excavator: <6.6t

Mini bager
20221702 ur
Španija, Ocaña
Objavljeno: 1dan
Dražba
20221702 ur
Španija, Ocaña
Kontaktirajte prodajalca
2022 Wacker Neuson ET18 Mini Excavator: <6.6t - Mini bager: slika 1
2022 Wacker Neuson ET18 Mini Excavator: <6.6t - Mini bager: slika 2
2022 Wacker Neuson ET18 Mini Excavator: <6.6t - Mini bager: slika 3
2022 Wacker Neuson ET18 Mini Excavator: <6.6t - Mini bager: slika 4
2022 Wacker Neuson ET18 Mini Excavator: <6.6t - Mini bager: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2022 Wacker Neuson ET18 Mini Excavator: <6.6t

Mini bager
2022761 ur
Nemčija, Meppen
Objavljeno: 1dan
Dražba
2022761 ur
Nemčija, Meppen
Kontaktirajte prodajalca
Grävmaskin Case CX85D SR med rotator med grip & 6 redskap - Bager: slika 1

Grävmaskin Case CX85D SR med rotator med grip & 6 redskap

Bager
2022
Švedska, Kungälv
Objavljeno: 2dan

39 191EUR

Dražba
  • ≈ 45 432 USD
2022
Švedska, Kungälv
Kontaktirajte prodajalca
2022 Cat/Zeppelin 320 Z-line m/Tiltrotator og 2 skuffer S70 feste-Velholdt - Bager: slika 1
2022 Cat/Zeppelin 320 Z-line m/Tiltrotator og 2 skuffer S70 feste-Velholdt - Bager: slika 2
2022 Cat/Zeppelin 320 Z-line m/Tiltrotator og 2 skuffer S70 feste-Velholdt - Bager: slika 3
2022 Cat/Zeppelin 320 Z-line m/Tiltrotator og 2 skuffer S70 feste-Velholdt - Bager: slika 4
2022 Cat/Zeppelin 320 Z-line m/Tiltrotator og 2 skuffer S70 feste-Velholdt - Bager: slika 5
Oglejte si vse fotografije (46)

2022 Cat/Zeppelin 320 Z-line m/Tiltrotator og 2 skuffer S70 feste-Velholdt

Bager
20222000 ur
Norveška, Dokka
Objavljeno: 2dan
Dražba
20222000 ur
Norveška, Dokka
Kontaktirajte prodajalca
2022 Komatsu PC35MR-5 Mini Excavator: <6.6t - Mini bager: slika 1
2022 Komatsu PC35MR-5 Mini Excavator: <6.6t - Mini bager: slika 2
2022 Komatsu PC35MR-5 Mini Excavator: <6.6t - Mini bager: slika 3
2022 Komatsu PC35MR-5 Mini Excavator: <6.6t - Mini bager: slika 4
2022 Komatsu PC35MR-5 Mini Excavator: <6.6t - Mini bager: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2022 Komatsu PC35MR-5 Mini Excavator: <6.6t

Mini bager
20221638 ur
Nizozemska, Zevenbergen
Objavljeno: 2dan
Dražba
20221638 ur
Nizozemska, Zevenbergen
Kontaktirajte prodajalca
Vprašajte za vse razpoložljive slike

2022 Wacker Neuson ET16

Mini bager
2022
Združeno Kraljestvo, Goole
Objavljeno: 3danReferenčna številka 140559421
Dražba
2022
Združeno Kraljestvo, Goole
Kontaktirajte prodajalca
Vprašajte za vse razpoložljive slike

2022 Wacker Neuson ET16

Mini bager
2022944 ur
Združeno Kraljestvo, Goole
Objavljeno: 3danReferenčna številka 140559418
Dražba
2022944 ur
Združeno Kraljestvo, Goole
Kontaktirajte prodajalca
1 / 5
12345
Stran 1 od 5

Bagerji: pregled trga

Vodilni proizvajalci

JCB, KUBOTA, SANY, VOLVO, WACKER

Glavne lokacije za nakup

Združeno Kraljestvo (Ponudbe: 32), Nemčija (Ponudbe: 11), Danska (Ponudbe: 10), Belgija (Ponudbe: 9), Norveška (Ponudbe: 4)

Tehnične specifikacije

Delovne ure, ur258–4 243
Izhodna moč, KM10–147
Teža, kg1 000–25 400
Cena, EUR1 500–400 000
Leto2022–2022

Cene za Bagerji

T1 new listing page - Bagerji
Z uporabo tega spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov in obdelavo svojih osebnih podatkov. Več informacij