Bagerji Dražba, 2014 Leto
Najdeni rezultati: 61
za leasing
12
Ali potrebujete več možnosti filtriranja?
2014 KOMATSU PC56-7 MIDI EXCAVATOR
Bager
2014
Nizozemska, Breda
Objavljeno: 11ura
5 000EUR
Dražba
- ≈ 5 796 USD
2014
Nizozemska, Breda
2014 JCB 8008CTS
Mini bager
2014
Združeno Kraljestvo, Goole
Objavljeno: 14ura Referenčna številka 140560098
Dražba
2014
Združeno Kraljestvo, Goole
Kontaktirajte prodajalca





Oglejte si vse fotografije (20)
Volvo EC 220 DL
Bager goseničar
201417557 urNeto teža: 24080 kg175 KM
Litva, Vilnius
Objavljeno: 17ura
18 600EUR
Cena brez DDV
Dražba
- ≈ 21 562 USD
201417557 urNeto teža: 24080 kg175 KM
Litva, Vilnius
Kontaktirajte prodajalca

Excavator Airman AX33U-6A, 2014, 4,715 h
Mini bager
2014
Švedska, Vänersborg
Objavljeno: 19ura Referenčna številka 146638
Dražba
2014
Švedska, Vänersborg

Budi AB
4
Kontaktirajte prodajalca
OGLASI


JR Trading - The Ultimate Destination for Heavy Equipment
Browse our ready-to-ship inventory of world-class earthmoving & mining equipment from leading brands, completely inspected and built to perform





Oglejte si vse fotografije (6)
2014 Wacker Neuson 6503-2 Wheel Excavator
Bager na kolesih
20145541 ur
Nizozemska, Zevenbergen
Objavljeno: 22ura
Dražba
20145541 ur
Nizozemska, Zevenbergen
Kontaktirajte prodajalca

Grävmaskin Wacker Neuson 803 med maskinsläp & hydraulpumpsaggregat
Bager
2014
Švedska, Sandviken
Objavljeno: 22ura
Dražba
2014
Švedska, Sandviken
Kontaktirajte prodajalca

Grävmaskin Volvo EC220DL med skopa
Bager
2014
Švedska, Falköping
Objavljeno: 1dan
13 799EUR
Dražba
- ≈ 15 996 USD
2014
Švedska, Falköping
Kontaktirajte prodajalca

Grävmaskin JCB JS220LCT4
Bager
2014
Švedska, Strängnäs
Objavljeno: 1dan
17EUR
Dražba
- ≈ 19 USD
2014
Švedska, Strängnäs
Kontaktirajte prodajalca
OGLASI


Excavators, Wheel Loaders & Cranes — Buy with Confidence Thanks to a MEVAS Inspection
25+ Countries • 60-Point Inspection • 80+ Photos • No Commissions
2014 Volvo EC250EL
Bager
2014
Združeno Kraljestvo, Goole
Objavljeno: 1danReferenčna številka 140559835
Dražba
2014
Združeno Kraljestvo, Goole
Kontaktirajte prodajalca
2014 Kubota KX080-4
Bager
2014
Združeno Kraljestvo, Goole
Objavljeno: 1danReferenčna številka 140559825
Dražba
2014
Združeno Kraljestvo, Goole
Kontaktirajte prodajalca
2014 Volvo EC220DL
Bager
2014
Združeno Kraljestvo, Goole
Objavljeno: 1danReferenčna številka 140559834
Dražba
2014
Združeno Kraljestvo, Goole
Kontaktirajte prodajalca
2014 JCB 8016CTS
Mini bager
2014
Združeno Kraljestvo, Goole
Objavljeno: 1danReferenčna številka 140559819
Dražba
2014
Združeno Kraljestvo, Goole
Kontaktirajte prodajalca





Oglejte si vse fotografije (50)
2014 Volvo ECR25D
Mini bager
2014
Nemčija, Dormagen
Objavljeno: 1danReferenčna številka 200314334
Dražba
2014
Nemčija, Dormagen
Kontaktirajte prodajalca





Oglejte si vse fotografije (6)
2014 Doosan DX30Z Mini Excavator: <6.6t
Mini bager
20144801 ur
Nizozemska, Zevenbergen
Objavljeno: 1dan
Dražba
20144801 ur
Nizozemska, Zevenbergen
Kontaktirajte prodajalca





Oglejte si vse fotografije (12)
IHI 65VX2
Bager goseničar
20146599 ur56 KM
Belgija, Antwerpen
Objavljeno: 2dan
6 000EUR
Cena brez DDV
Dražba
- ≈ 6 955 USD
20146599 ur56 KM
Belgija, Antwerpen
Kontaktirajte prodajalca





Oglejte si vse fotografije (20)
Caterpillar 305.5E2
Bager goseničar
201446 KM
Belgija, Antwerpen
Objavljeno: 2dan
6 000EUR
Cena brez DDV
Dražba
- ≈ 6 955 USD
201446 KM
Belgija, Antwerpen
Kontaktirajte prodajalca
OGLASI


Need Top-Quality Construction Machinery? We Deliver Worldwide!
Huge Selection | Fully Inspected | Best Prices Guaranteed





Oglejte si vse fotografije (20)
Komatsu PC56-7
Bager goseničar
20145281 ur46 KM
Belgija, Antwerpen
Objavljeno: 2dan
6 500EUR
Cena brez DDV
Dražba
- ≈ 7 535 USD
20145281 ur46 KM
Belgija, Antwerpen
Kontaktirajte prodajalca





Oglejte si vse fotografije (6)
2014 Wacker Neuson EW100 Pelle Sur Pneus (Inoperable) Wheel Excavator
Bager na kolesih
20145337 ur
Francija, Saint-Aubin-sur-Gaillon
Objavljeno: 2dan
Dražba
20145337 ur
Francija, Saint-Aubin-sur-Gaillon
Kontaktirajte prodajalca
KUBOTA - U10-3 - MINI-EXCAVATOR - 2014
Mini bager
2014
Nizozemska, Vianen
Objavljeno: 2dan
2 500EUR
Dražba
- ≈ 2 898 USD
2014
Nizozemska, Vianen





Oglejte si vse fotografije (6)
2014 Yanmar ViO20-4 Mini Excavator: <6.6t
Mini bager
20145292 ur
Italija, Caorso
Objavljeno: 2dan
Dražba
20145292 ur
Italija, Caorso
Kontaktirajte prodajalca
OGLASI


Buying used machinery? Have it inspected before you buy! MEVAS — your independent expert since 2006
More peace of mind when buying machinery — with an independent on-site inspection
Bodite obveščeni: naročite se na nove oglasePrejmite najnovejše oglase, prilagojene vašim željam
Bagerji: pregled trga
Glavne lokacije za nakup
Nemčija (Ponudbe: 19), Belgija (Ponudbe: 9), Nizozemska (Ponudbe: 9), Švedska (Ponudbe: 6), Združeno Kraljestvo (Ponudbe: 5)
Tehnične specifikacije
| Delovne ure, ur | 2 008–17 557 |
| Izhodna moč, KM | 12–368 |
| Teža, kg | 950–43 400 |
| Cena, EUR | 17–110 000 |
| Leto | 2014–2014 |
Cene za Bagerji
| Caterpillar 305.5E2 | leto proizvodnje: 2014, izhodna moč: 46 KM | 6 000 EUR |
| Komatsu PC56-7 | leto proizvodnje: 2014, delovne ure: 5281 ur, izhodna moč: 46 KM | 6 500 EUR |
| VOLVO - 2014 - EC55B - MIDI EXCAVATOR | leto proizvodnje: 2014 | 4 699 EUR |
| JCB JS 210 LC | leto proizvodnje: 2014, delovne ure: 5102 ur, neto teža: 21420 kg, izhodna moč: 175 KM | 26 000 EUR |
| HITACHI - ZW140-5B - WHEELED EXCAVATOR - 2014 | leto proizvodnje: 2014 | 3 000 EUR |
| Volvo EC 220 DL | leto proizvodnje: 2014, delovne ure: 17557 ur, neto teža: 24080 kg, izhodna moč: 175 KM | 18 600 EUR |
| IHI 65VX2 | leto proizvodnje: 2014, delovne ure: 6599 ur, izhodna moč: 56 KM | 6 000 EUR |
| KUBOTA - U10-3 - MINI-EXCAVATOR - 2014 | leto proizvodnje: 2014 | 2 500 EUR |
| Mecalac 12 M TX | leto proizvodnje: 2014, delovne ure: 9703 ur, neto teža: 9360 kg, izhodna moč: 111 KM | 15 200 EUR |
| Komatsu PW160 | leto proizvodnje: 2014, delovne ure: 15382 ur, neto teža: 16170 kg, izhodna moč: 132 KM | 21 250 EUR |
T1 new listing page - Bagerji









