Bagerji Dražba, 2012 Leto
Najdeni rezultati: 66
za leasing
14
Ali potrebujete več možnosti filtriranja?





Oglejte si vse fotografije (20)
Kubota KX155-3SZ
Bager goseničar
20123290 ur38 KM
Belgija, Antwerpen
Objavljeno: 12ura
6 500EUR
Cena brez DDV
Dražba
- ≈ 7 549 USD
20123290 ur38 KM
Belgija, Antwerpen
Kontaktirajte prodajalca





Oglejte si vse fotografije (20)
Volvo EC55B
Bager goseničar
20126291 ur50 KM
Belgija, Antwerpen
Objavljeno: 12ura
6 000EUR
Cena brez DDV
Dražba
- ≈ 6 968 USD
20126291 ur50 KM
Belgija, Antwerpen
Kontaktirajte prodajalca





Oglejte si vse fotografije (6)
2012 Liebherr R916LC Pelle Sur Chenilles Tracked Excavator
Bager goseničar
201213565 ur
Francija, Saint-Aubin-sur-Gaillon
Objavljeno: 17ura
Dražba
201213565 ur
Francija, Saint-Aubin-sur-Gaillon
Kontaktirajte prodajalca





Oglejte si vse fotografije (50)
2012 Komatsu PC78US-8 Gravemaskin - Tiltrotator - S50 Hurtigfeste
Bager
20128944 ur
Norveška, Heggedal
Objavljeno: 17ura
Dražba
20128944 ur
Norveška, Heggedal
Kontaktirajte prodajalca
OGLASI


Buying used machinery? Have it inspected before you buy! MEVAS — your independent expert since 2006
More peace of mind when buying machinery — with an independent on-site inspection
2012 DOOSAN DX 235 LCR CRAWLER EXCAVATOR
Bager
2012
Nizozemska, De Hoef
Objavljeno: 18ura
5 000EUR
Dražba
- ≈ 5 807 USD
2012
Nizozemska, De Hoef
2012 TAKEUCHI TB 016 CRAWLER EXCAVATOR
Bager
2012
Nizozemska, De Hoef
Objavljeno: 18ura
1 000EUR
Dražba
- ≈ 1 161 USD
2012
Nizozemska, De Hoef
2012 DOOSAN DX 235 LCR CRAWLER EXCAVATOR
Bager
2012
Nizozemska, De Hoef
Objavljeno: 18ura
5 000EUR
Dražba
- ≈ 5 807 USD
2012
Nizozemska, De Hoef





Oglejte si vse fotografije (24)
KOMATSU PC210-8LC
Bager
20129247 ur
Združeno Kraljestvo, Doncaster
Objavljeno: 19ura Referenčna številka K54281
Dražba
20129247 ur
Združeno Kraljestvo, Doncaster
Kontaktirajte prodajalca
OGLASI


Need Top-Quality Construction Machinery? We Deliver Worldwide!
Huge Selection | Fully Inspected | Best Prices Guaranteed





Oglejte si vse fotografije (49)
2012 Hitachi ZX70-3
Bager
2012
Združeno Kraljestvo, Omagh
Objavljeno: 1danReferenčna številka 100366571
Dražba
2012
Združeno Kraljestvo, Omagh
Kontaktirajte prodajalca





Oglejte si vse fotografije (6)
2012 Volvo ECR88 Tracked Excavator
Bager goseničar
201211143 ur
Nizozemska, Zevenbergen
Objavljeno: 1dan
Dražba
201211143 ur
Nizozemska, Zevenbergen
Kontaktirajte prodajalca





Oglejte si vse fotografije (6)
2012 Yanmar Vio75-B Tracked Excavator
Bager goseničar
201211225 ur
Nizozemska, Zevenbergen
Objavljeno: 1dan
Dražba
201211225 ur
Nizozemska, Zevenbergen
Kontaktirajte prodajalca





Oglejte si vse fotografije (6)
2012 Komatsu PC220-7 Tracked Excavator
Bager goseničar
201219323 ur
Združeni Arabski Emirati, Jebel Ali Village
Objavljeno: 1dan
Dražba
201219323 ur
Združeni Arabski Emirati, Jebel Ali Village
Kontaktirajte prodajalca





Oglejte si vse fotografije (6)
2012 Komatsu PC220-7 Tracked Excavator
Bager goseničar
201221019 ur
Združeni Arabski Emirati, Jebel Ali Village
Objavljeno: 1dan
Dražba
201221019 ur
Združeni Arabski Emirati, Jebel Ali Village
Kontaktirajte prodajalca





Oglejte si vse fotografije (6)
2012 Komatsu PC220-7 Tracked Excavator
Bager goseničar
201220808 ur
Združeni Arabski Emirati, Jebel Ali Village
Objavljeno: 1dan
Dražba
201220808 ur
Združeni Arabski Emirati, Jebel Ali Village
Kontaktirajte prodajalca





Oglejte si vse fotografije (20)
Komatsu PC16R-3HS
Mini bager
20122360 ur15 KM
Belgija, Antwerpen
Objavljeno: 1dan
4 500EUR
Cena brez DDV
Dražba
- ≈ 5 226 USD
20122360 ur15 KM
Belgija, Antwerpen
Kontaktirajte prodajalca

Grävmaskin Volvo ECR235DL
Bager
2012
Švedska, Vaggeryd
Objavljeno: 2dan
81EUR
Dražba
- ≈ 94 USD
2012
Švedska, Vaggeryd
Kontaktirajte prodajalca
OGLASI


Excavators in excellent condition, fast delivery, strong after-sell service
TOAKS machinery - your reliable partner, choose us now!





Oglejte si vse fotografije (6)
2012 Wacker Neuson 6503-2 Wheel Excavator
Bager na kolesih
20123398 ur
Nizozemska, Zevenbergen
Objavljeno: 2dan
Dražba
20123398 ur
Nizozemska, Zevenbergen
Kontaktirajte prodajalca





Oglejte si vse fotografije (20)
Komatsu PC40MR-2
Bager goseničar
20124837 ur39 KM
Belgija, Antwerpen
Objavljeno: 4dan
6 000EUR
Cena brez DDV
Dražba
- ≈ 6 968 USD
20124837 ur39 KM
Belgija, Antwerpen
Kontaktirajte prodajalca





Oglejte si vse fotografije (20)
Volvo EC55B
Bager goseničar
20125476 ur50 KM
Belgija, Antwerpen
Objavljeno: 4dan
6 000EUR
Cena brez DDV
Dražba
- ≈ 6 968 USD
20125476 ur50 KM
Belgija, Antwerpen
Kontaktirajte prodajalca





Oglejte si vse fotografije (20)
Volvo EC60C
Bager goseničar
20125326 ur52 KM
Belgija, Antwerpen
Objavljeno: 4dan
6 000EUR
Cena brez DDV
Dražba
- ≈ 6 968 USD
20125326 ur52 KM
Belgija, Antwerpen
Kontaktirajte prodajalca
OGLASI


JR Trading - The Ultimate Destination for Heavy Equipment
Browse our ready-to-ship inventory of world-class earthmoving & mining equipment from leading brands, completely inspected and built to perform
Bodite obveščeni: naročite se na nove oglasePrejmite najnovejše oglase, prilagojene vašim željam
Bagerji: pregled trga
Glavne lokacije za nakup
Belgija (Ponudbe: 21), Nizozemska (Ponudbe: 10), Nemčija (Ponudbe: 9), Združeno Kraljestvo (Ponudbe: 5), Švedska (Ponudbe: 5)
Tehnične specifikacije
| Delovne ure, ur | 2 360–20 808 |
| Izhodna moč, KM | 15–174 |
| Teža, kg | 1 300–27 400 |
| Cena, EUR | 1 000–40 000 |
| Leto | 2012–2012 |
Cene za Bagerji
| KUBOTA - 2012 - KX155-3SZ - MIDI EXCAVATOR | leto proizvodnje: 2012 | 4 000 EUR |
| Kubota KX155-3SZ | leto proizvodnje: 2012, delovne ure: 4617 ur, izhodna moč: 38 KM | 6 000 EUR |
| KOMATSU - 2012 - PC40 MR-2 - MIDI EXCAVATOR | leto proizvodnje: 2012 | 4 099 EUR |
| Volvo ECR58 | leto proizvodnje: 2012 | 29 750 EUR |
| Case CX 210 B | leto proizvodnje: 2012, delovne ure: 7978 ur, neto teža: 22600 kg, izhodna moč: 159 KM | 18 000 EUR |
| Yanmar VIO20-4 | leto proizvodnje: 2012, delovne ure: 4065 ur, izhodna moč: 19 KM | 4 000 EUR |
| Grävmaskin Yanmar VIO50-U | leto proizvodnje: 2012 | 13 721 EUR |
| Kobelco SK60-C | leto proizvodnje: 2012, delovne ure: 3320 ur | 4 000 EUR |
| KUBOTA - 2012 - KX155-3SZ - MIDI EXCAVATOR | leto proizvodnje: 2012 | 3 833 EUR |
| 2012 DOOSAN DX 235 LCR CRAWLER EXCAVATOR | leto proizvodnje: 2012 | 5 000 EUR |
T1 new listing page - Bagerji









