Bagerji CASE Dražba: novi in rabljeni Bagerji CASE Dražba naprodaj - Truck1 Slovenija

Bagerji CASE
Dražba

Najdeni rezultati: 27
za leasing
Ali potrebujete več možnosti filtriranja?
Razvrsti po
Razvrsti po
Pomembnosti
Datumu: najnovejše
Datumu: najstarejše
Ceni: najnižja
Ceni: najvišja
Letu: najnovejše
Letu: najstarejše
Znamka, model
1 / 2
Razvrsti po
Razvrsti po
Pomembnosti
Datumu: najnovejše
Datumu: najstarejše
Ceni: najnižja
Ceni: najvišja
Letu: najnovejše
Letu: najstarejše
Znamka, model
CASE
Dražba
2016 Case CX235C - Bager: slika 1
2016 Case CX235C - Bager: slika 2
2016 Case CX235C - Bager: slika 3

2016 Case CX235C

Bager
2016
Nemčija, Dormagen
Objavljeno: 8ura Referenčna številka 200314050
Dražba
2016
Nemčija, Dormagen
Kontaktirajte prodajalca
Grävmaskin Case CX85D SR med rotator med grip & 6 redskap - Bager: slika 1

Grävmaskin Case CX85D SR med rotator med grip & 6 redskap

Bager
2022
Švedska, Kungälv
Objavljeno: 14ura

20 301EUR

Dražba
  • ≈ 23 517 USD
2022
Švedska, Kungälv
Kontaktirajte prodajalca
2014 Case CX55B Mini Excavator: <6.6t - Mini bager: slika 1
2014 Case CX55B Mini Excavator: <6.6t - Mini bager: slika 2
2014 Case CX55B Mini Excavator: <6.6t - Mini bager: slika 3
2014 Case CX55B Mini Excavator: <6.6t - Mini bager: slika 4
2014 Case CX55B Mini Excavator: <6.6t - Mini bager: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2014 Case CX55B Mini Excavator: <6.6t

Mini bager
20147146 ur
Nizozemska, Zevenbergen
Objavljeno: 19ura
Dražba
20147146 ur
Nizozemska, Zevenbergen
Kontaktirajte prodajalca
2017 Case CX130D Tracked Excavator - Bager goseničar: slika 1
2017 Case CX130D Tracked Excavator - Bager goseničar: slika 2
2017 Case CX130D Tracked Excavator - Bager goseničar: slika 3
2017 Case CX130D Tracked Excavator - Bager goseničar: slika 4
2017 Case CX130D Tracked Excavator - Bager goseničar: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2017 Case CX130D Tracked Excavator

Bager goseničar
20177192 ur
Združeno Kraljestvo, Derby
Objavljeno: 2dan
Dražba
20177192 ur
Združeno Kraljestvo, Derby
Kontaktirajte prodajalca
Case CX58C - Bager goseničar: slika 1
Case CX58C - Bager goseničar: slika 2
Case CX58C - Bager goseničar: slika 3
Case CX58C - Bager goseničar: slika 4
Case CX58C - Bager goseničar: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)

Case CX58C

Bager goseničar
20114600 ur42 KM
Belgija, Antwerpen
Objavljeno: 2dan

6 000EUR

Cena brez DDV

Dražba
  • ≈ 6 950 USD
20114600 ur42 KM
Belgija, Antwerpen
Kontaktirajte prodajalca
Grävmaskin Case CX85D SR - Bager: slika 1

Grävmaskin Case CX85D SR

Bager
2024
Švedska, Orsa
Objavljeno: 3dan

27 308EUR

Dražba
  • ≈ 31 634 USD
2024
Švedska, Orsa
Kontaktirajte prodajalca
Vprašajte za vse razpoložljive slike

2022 Case CX55B

Mini bager
2022
Združeno Kraljestvo, Goole
Objavljeno: 3danReferenčna številka 140552047
Dražba
2022
Združeno Kraljestvo, Goole
Kontaktirajte prodajalca
Vprašajte za vse razpoložljive slike

3 500EUR

Dražba
  • ≈ 4 054 USD
2026
Nizozemska, Wijchen
Case CX 210 B - Bager goseničar: slika 1
Case CX 210 B - Bager goseničar: slika 2
Case CX 210 B - Bager goseničar: slika 3
Case CX 210 B - Bager goseničar: slika 4
Case CX 210 B - Bager goseničar: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)

Case CX 210 B

Bager goseničar
20109784 ur166 KM
Litva, Vilnius
Objavljeno: 5dan

18 000EUR

Cena brez DDV

Dražba
  • ≈ 20 851 USD
20109784 ur166 KM
Litva, Vilnius
Kontaktirajte prodajalca
Case CX 210 B - Bager goseničar: slika 1
Case CX 210 B - Bager goseničar: slika 2
Case CX 210 B - Bager goseničar: slika 3
Case CX 210 B - Bager goseničar: slika 4
Case CX 210 B - Bager goseničar: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)

Case CX 210 B

Bager goseničar
200813676 urNeto teža: 24500 kg159 KM
Litva, Vilnius
Objavljeno: 5dan

13 000EUR

Cena brez DDV

Dražba
  • ≈ 15 059 USD
200813676 urNeto teža: 24500 kg159 KM
Litva, Vilnius
Kontaktirajte prodajalca
Case CX 210 D - Bager goseničar: slika 1
Case CX 210 D - Bager goseničar: slika 2
Case CX 210 D - Bager goseničar: slika 3
Case CX 210 D - Bager goseničar: slika 4
Case CX 210 D - Bager goseničar: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)

Case CX 210 D

Bager goseničar
20168631 urNeto teža: 24200 kg
Litva, Vilnius
Objavljeno: 5dan

36 600EUR

Cena brez DDV

Dražba
  • ≈ 42 398 USD
20168631 urNeto teža: 24200 kg
Litva, Vilnius
Kontaktirajte prodajalca
Case WX 165 - Bager na kolesih: slika 1
Case WX 165 - Bager na kolesih: slika 2
Case WX 165 - Bager na kolesih: slika 3
Case WX 165 - Bager na kolesih: slika 4
Case WX 165 - Bager na kolesih: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)

Case WX 165

Bager na kolesih
200617077 urNeto teža: 17950 kg143 KM
Litva, Vilnius
Objavljeno: 5dan

14 000EUR

Cena brez DDV

Dražba
  • ≈ 16 218 USD
200617077 urNeto teža: 17950 kg143 KM
Litva, Vilnius
Kontaktirajte prodajalca
Case CX26C - Bager goseničar: slika 1
Case CX26C - Bager goseničar: slika 2
Case CX26C - Bager goseničar: slika 3
Case CX26C - Bager goseničar: slika 4
Case CX26C - Bager goseničar: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)

Case CX26C

Bager goseničar
2022380 ur24 KM
Belgija, Antwerpen
Objavljeno: 5dan

12 000EUR

Cena brez DDV

Dražba
  • ≈ 13 901 USD
2022380 ur24 KM
Belgija, Antwerpen
Kontaktirajte prodajalca
Case CX 210 B - Bager goseničar: slika 1
Case CX 210 B - Bager goseničar: slika 2
Case CX 210 B - Bager goseničar: slika 3
Case CX 210 B - Bager goseničar: slika 4
Case CX 210 B - Bager goseničar: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)

Case CX 210 B

Bager goseničar
20127978 urNeto teža: 22600 kg159 KM
Litva, Vilnius
Objavljeno: 5dan

18 000EUR

Cena brez DDV

Dražba
  • ≈ 20 851 USD
20127978 urNeto teža: 22600 kg159 KM
Litva, Vilnius
Kontaktirajte prodajalca
2016 Case CX300D - Bager goseničar: slika 1
2016 Case CX300D - Bager goseničar: slika 2
2016 Case CX300D - Bager goseničar: slika 3
2016 Case CX300D - Bager goseničar: slika 4
2016 Case CX300D - Bager goseničar: slika 5
Oglejte si vse fotografije (50)

2016 Case CX300D

Bager goseničar
2016
Združeno Kraljestvo, Omagh
Objavljeno: 7danReferenčna številka 100375743
Dražba
2016
Združeno Kraljestvo, Omagh
Kontaktirajte prodajalca
Vprašajte za vse razpoložljive slike

3 500EUR

Dražba
  • ≈ 4 054 USD
2026
Nizozemska, Wijchen
Case 1188 LC - Bager goseničar: slika 1
Case 1188 LC - Bager goseničar: slika 2
Case 1188 LC - Bager goseničar: slika 3
Case 1188 LC - Bager goseničar: slika 4
Case 1188 LC - Bager goseničar: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)

Case 1188 LC

Bager goseničar
199610171 urNeto teža: 25350 kg129 KM
Litva, Vilnius
Objavljeno: 13dan

14 200EUR

Cena brez DDV

Dražba
  • ≈ 16 449 USD
199610171 urNeto teža: 25350 kg129 KM
Litva, Vilnius
Kontaktirajte prodajalca
Case CX 290 - Bager goseničar: slika 1
Case CX 290 - Bager goseničar: slika 2
Case CX 290 - Bager goseničar: slika 3
Case CX 290 - Bager goseničar: slika 4
Case CX 290 - Bager goseničar: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)

Case CX 290

Bager goseničar
20058965 urNeto teža: 29800 kg191 KM
Litva, Vilnius
Objavljeno: 13dan

17 000EUR

Cena brez DDV

Dražba
  • ≈ 19 693 USD
20058965 urNeto teža: 29800 kg191 KM
Litva, Vilnius
Kontaktirajte prodajalca
Vprašajte za vse razpoložljive slike

3 500EUR

Dražba
  • ≈ 4 054 USD
2026
Nizozemska, Wijchen
2017 Case CX245D SR - Bager goseničar: slika 1
2017 Case CX245D SR - Bager goseničar: slika 2
2017 Case CX245D SR - Bager goseničar: slika 3
2017 Case CX245D SR - Bager goseničar: slika 4
2017 Case CX245D SR - Bager goseničar: slika 5
Oglejte si vse fotografije (50)

2017 Case CX245D SR

Bager goseničar
2017
Združeno Kraljestvo, Omagh
Objavljeno: 19danReferenčna številka 100374996
Dražba
2017
Združeno Kraljestvo, Omagh
Kontaktirajte prodajalca
1 / 2
12
Stran 1 od 2

Bagerji CASE: pregled trga

Najbolj priljubljeni modeli

CX210

Glavne lokacije za nakup

Litva (Ponudbe: 7), Združeno Kraljestvo (Ponudbe: 6), Danska (Ponudbe: 5), Nizozemska (Ponudbe: 4), Belgija (Ponudbe: 2)

Tehnične specifikacije

Delovne ure, ur380–17 077
Izhodna moč, KM24–191
Teža, kg5 290–31 300
Cena, EUR3 500–36 600
Leto1996–2026

Cene za Bagerji CASE

T1 new listing page - Bagerji CASE
Z uporabo tega spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov in obdelavo svojih osebnih podatkov. Več informacij