Gradbeni stroji AICHI Dražba, 2007 Leto: novi in rabljeni Gradbeni stroji AICHI Dražba, 2007 Leto naprodaj - Truck1 Slovenija

Gradbeni stroji AICHI
Dražba, 2007 Leto

Najdeni rezultati: 5
Ali potrebujete več možnosti filtriranja?
Razvrsti po
Razvrsti po
Pomembnosti
Datumu: najnovejše
Datumu: najstarejše
Ceni: najnižja
Ceni: najvišja
Letu: najnovejše
Letu: najstarejše
Znamka, model
Razvrsti po
Razvrsti po
Pomembnosti
Datumu: najnovejše
Datumu: najstarejše
Ceni: najnižja
Ceni: najvišja
Letu: najnovejše
Letu: najstarejše
Znamka, model
AICHI
Dražba
2007
2007 Aichi SP21AJ 4WD Diesel Telescopic Boom Lift - Teleskopska dvižna ploščad: slika 1
2007 Aichi SP21AJ 4WD Diesel Telescopic Boom Lift - Teleskopska dvižna ploščad: slika 2
2007 Aichi SP21AJ 4WD Diesel Telescopic Boom Lift - Teleskopska dvižna ploščad: slika 3
2007 Aichi SP21AJ 4WD Diesel Telescopic Boom Lift - Teleskopska dvižna ploščad: slika 4
2007 Aichi SP21AJ 4WD Diesel Telescopic Boom Lift - Teleskopska dvižna ploščad: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2007 Aichi SP21AJ 4WD Diesel Telescopic Boom Lift

Teleskopska dvižna ploščad
20077950 ur
Nizozemska, Zevenbergen
Objavljeno: 1dan
Dražba
20077950 ur
Nizozemska, Zevenbergen
Kontaktirajte prodajalca
Vprašajte za vse razpoložljive slike

2007 AICHI SV04B AERIAL PLATFORM

Dvižna ploščad
2007
Nizozemska, Handel
Objavljeno: 4dan

500EUR

Dražba
  • ≈ 579 USD
2007
Nizozemska, Handel
Aichi SP21AJ - Teleskopska dvižna ploščad: slika 1
Aichi SP21AJ - Teleskopska dvižna ploščad: slika 2
Aichi SP21AJ - Teleskopska dvižna ploščad: slika 3
Aichi SP21AJ - Teleskopska dvižna ploščad: slika 4
Aichi SP21AJ - Teleskopska dvižna ploščad: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)

Aichi SP21AJ

Teleskopska dvižna ploščad
20077883 ur
Belgija, Antwerpen
Objavljeno: 5dan

8 000EUR

Cena brez DDV

Dražba
  • ≈ 9 267 USD
20077883 ur
Belgija, Antwerpen
Kontaktirajte prodajalca
Vprašajte za vse razpoložljive slike

2007 AICHI SP21AJ TELESCOPIC BOOM LIFT

Dvižna ploščad
2007
Nizozemska
Objavljeno: 6dan

2 500EUR

Dražba
  • ≈ 2 896 USD
2007
Nizozemska
Vprašajte za vse razpoložljive slike

AICHI - 2007 - SR21A - AERIAL PLATFORM

Dvižna ploščad
2007
Nizozemska
Objavljeno: 11dan

5 000EUR

Dražba
  • ≈ 5 792 USD
2007
Nizozemska
T1 new listing page - Gradbeni stroji AICHI
Z uporabo tega spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov in obdelavo svojih osebnih podatkov. Več informacij