SUV Dražba, bencin: novi in rabljeni SUV Dražba, bencin naprodaj - Truck1 Slovenija

SUV
Dražba, bencin

Najdeni rezultati: 36
Ali potrebujete več možnosti filtriranja?
Razvrsti po
Razvrsti po
Pomembnosti
Datumu: najnovejše
Datumu: najstarejše
Ceni: najnižja
Ceni: najvišja
Letu: najnovejše
Letu: najstarejše
Znamka, model
1 / 2
Razvrsti po
Razvrsti po
Pomembnosti
Datumu: najnovejše
Datumu: najstarejše
Ceni: najnižja
Ceni: najvišja
Letu: najnovejše
Letu: najstarejše
Znamka, model
Dražba
Bencin
2003 Suzuki Samurai 4WD SUV - SUV: slika 1
2003 Suzuki Samurai 4WD SUV - SUV: slika 2
2003 Suzuki Samurai 4WD SUV - SUV: slika 3
2003 Suzuki Samurai 4WD SUV - SUV: slika 4
2003 Suzuki Samurai 4WD SUV - SUV: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2003 Suzuki Samurai 4WD SUV

SUV
200351505 km
Nemčija, Meppen
Objavljeno: 17ura
Dražba
200351505 km
Nemčija, Meppen
Kontaktirajte prodajalca
2003 Suzuki Samurai 4WD SUV - SUV: slika 1
2003 Suzuki Samurai 4WD SUV - SUV: slika 2
2003 Suzuki Samurai 4WD SUV - SUV: slika 3
2003 Suzuki Samurai 4WD SUV - SUV: slika 4
2003 Suzuki Samurai 4WD SUV - SUV: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2003 Suzuki Samurai 4WD SUV

SUV
200326331 km
Nemčija, Meppen
Objavljeno: 17ura
Dražba
200326331 km
Nemčija, Meppen
Kontaktirajte prodajalca
2002 Suzuki Samurai 4WD SUV - SUV: slika 1
2002 Suzuki Samurai 4WD SUV - SUV: slika 2
2002 Suzuki Samurai 4WD SUV - SUV: slika 3
2002 Suzuki Samurai 4WD SUV - SUV: slika 4
2002 Suzuki Samurai 4WD SUV - SUV: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2002 Suzuki Samurai 4WD SUV

SUV
200227480 km
Nemčija, Meppen
Objavljeno: 17ura
Dražba
200227480 km
Nemčija, Meppen
Kontaktirajte prodajalca
Citroen C3 - SUV: slika 1
Citroen C3 - SUV: slika 2
Citroen C3 - SUV: slika 3
Citroen C3 - SUV: slika 4
Citroen C3 - SUV: slika 5
Oglejte si vse fotografije (11)

Citroen C3

SUV
11514 km
Francija, Nice
Objavljeno: 19ura Referenčna številka wIEIpIXISk26D9Dg_q1AZ

11 416EUR

Cena brez DDV

Dražba
  • ≈ 13 269 USD
11514 km
Francija, Nice
Kontaktirajte prodajalca
Citroen C3 AIRCR - SUV: slika 1
Citroen C3 AIRCR - SUV: slika 2
Citroen C3 AIRCR - SUV: slika 3
Citroen C3 AIRCR - SUV: slika 4
Citroen C3 AIRCR - SUV: slika 5
Oglejte si vse fotografije (22)

Citroen C3 AIRCR

SUV
65943 km
Francija, Nice
Objavljeno: 19ura Referenčna številka 9k7uADmvJT36zZMl2QTMG

8 166EUR

Cena brez DDV

Dražba
  • ≈ 9 491 USD
65943 km
Francija, Nice
Kontaktirajte prodajalca
Alfa Romeo Stelvio 2.0 Turbo MR`23 E6d SUV - SUV: slika 1
Alfa Romeo Stelvio 2.0 Turbo MR`23 E6d SUV - SUV: slika 2
Alfa Romeo Stelvio 2.0 Turbo MR`23 E6d SUV - SUV: slika 3
Alfa Romeo Stelvio 2.0 Turbo MR`23 E6d SUV - SUV: slika 4
Alfa Romeo Stelvio 2.0 Turbo MR`23 E6d SUV - SUV: slika 5
Oglejte si vse fotografije (47)

Alfa Romeo Stelvio 2.0 Turbo MR`23 E6d SUV

SUV
2022186370 km
Poljska, Ujazd
Objavljeno: 20ura
Dražba
2022186370 km
Poljska, Ujazd
Kontaktirajte prodajalca
Alfa Romeo Stelvio 2.0 Turbo 6C Villa D'est SUV - SUV: slika 1
Alfa Romeo Stelvio 2.0 Turbo 6C Villa D'est SUV - SUV: slika 2
Alfa Romeo Stelvio 2.0 Turbo 6C Villa D'est SUV - SUV: slika 3
Alfa Romeo Stelvio 2.0 Turbo 6C Villa D'est SUV - SUV: slika 4
Alfa Romeo Stelvio 2.0 Turbo 6C Villa D'est SUV - SUV: slika 5
Oglejte si vse fotografije (43)

Alfa Romeo Stelvio 2.0 Turbo 6C Villa D'est SUV

SUV
202159661 km
Poljska, Ożarów
Objavljeno: 20ura
Dražba
202159661 km
Poljska, Ożarów
Kontaktirajte prodajalca
Volvo Seria 200 XC40 B3 Core aut SUV - SUV: slika 1
Volvo Seria 200 XC40 B3 Core aut SUV - SUV: slika 2
Volvo Seria 200 XC40 B3 Core aut SUV - SUV: slika 3
Volvo Seria 200 XC40 B3 Core aut SUV - SUV: slika 4
Volvo Seria 200 XC40 B3 Core aut SUV - SUV: slika 5
Oglejte si vse fotografije (50)

Volvo Seria 200 XC40 B3 Core aut SUV

SUV
2022145385 km
Poljska, Warsaw
Objavljeno: 20ura
Dražba
2022145385 km
Poljska, Warsaw
Kontaktirajte prodajalca
Volvo XC 40 XC40 B3 Core aut SUV - SUV: slika 1
Volvo XC 40 XC40 B3 Core aut SUV - SUV: slika 2
Volvo XC 40 XC40 B3 Core aut SUV - SUV: slika 3
Volvo XC 40 XC40 B3 Core aut SUV - SUV: slika 4
Volvo XC 40 XC40 B3 Core aut SUV - SUV: slika 5
Oglejte si vse fotografije (44)

Volvo XC 40 XC40 B3 Core aut SUV

SUV
202355322 km
Poljska, Warsaw
Objavljeno: 20ura
Dražba
202355322 km
Poljska, Warsaw
Kontaktirajte prodajalca
Nissan Qashqai 1.3 DIG-T mHEV N-C... SUV - SUV: slika 1
Nissan Qashqai 1.3 DIG-T mHEV N-C... SUV - SUV: slika 2
Nissan Qashqai 1.3 DIG-T mHEV N-C... SUV - SUV: slika 3
Nissan Qashqai 1.3 DIG-T mHEV N-C... SUV - SUV: slika 4
Nissan Qashqai 1.3 DIG-T mHEV N-C... SUV - SUV: slika 5
Oglejte si vse fotografije (45)

Nissan Qashqai 1.3 DIG-T mHEV N-C... SUV

SUV
202168098 km
Poljska, Wrocław
Objavljeno: 21ura
Dražba
202168098 km
Poljska, Wrocław
Kontaktirajte prodajalca
Volvo XC 40 XC40 B3 Core aut SUV - SUV: slika 1
Volvo XC 40 XC40 B3 Core aut SUV - SUV: slika 2
Volvo XC 40 XC40 B3 Core aut SUV - SUV: slika 3
Volvo XC 40 XC40 B3 Core aut SUV - SUV: slika 4
Volvo XC 40 XC40 B3 Core aut SUV - SUV: slika 5
Oglejte si vse fotografije (50)

Volvo XC 40 XC40 B3 Core aut SUV

SUV
2022178725 km
Poljska, Warsaw
Objavljeno: 21ura
Dražba
2022178725 km
Poljska, Warsaw
Kontaktirajte prodajalca
Volvo XC 40 XC40 T3 Momentum Pro aut SUV - SUV: slika 1
Volvo XC 40 XC40 T3 Momentum Pro aut SUV - SUV: slika 2
Volvo XC 40 XC40 T3 Momentum Pro aut SUV - SUV: slika 3
Volvo XC 40 XC40 T3 Momentum Pro aut SUV - SUV: slika 4
Volvo XC 40 XC40 T3 Momentum Pro aut SUV - SUV: slika 5
Oglejte si vse fotografije (38)

Volvo XC 40 XC40 T3 Momentum Pro aut SUV

SUV
2021127331 km
Poljska, Warsaw
Objavljeno: 21ura
Dražba
2021127331 km
Poljska, Warsaw
Kontaktirajte prodajalca
Volvo XC 40 B3 Plus Bright aut SUV - SUV: slika 1
Volvo XC 40 B3 Plus Bright aut SUV - SUV: slika 2
Volvo XC 40 B3 Plus Bright aut SUV - SUV: slika 3
Volvo XC 40 B3 Plus Bright aut SUV - SUV: slika 4
Volvo XC 40 B3 Plus Bright aut SUV - SUV: slika 5
Oglejte si vse fotografije (49)

Volvo XC 40 B3 Plus Bright aut SUV

SUV
202264801 km
Poljska, Wrocław
Objavljeno: 21ura
Dražba
202264801 km
Poljska, Wrocław
Kontaktirajte prodajalca
Volvo XC90 - SUV: slika 1
Volvo XC90 - SUV: slika 2
Volvo XC90 - SUV: slika 3
Volvo XC90 - SUV: slika 4
Volvo XC90 - SUV: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)

Volvo XC90

SUV
167402 km
Belgija, Antwerpen
Objavljeno: 1dan

4 000EUR

Dražba
  • ≈ 4 649 USD
167402 km
Belgija, Antwerpen
Kontaktirajte prodajalca
Audi Q3 - SUV: slika 1
Audi Q3 - SUV: slika 2
Audi Q3 - SUV: slika 3
Audi Q3 - SUV: slika 4
Audi Q3 - SUV: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)

Audi Q3

SUV
20122035 km
Belgija, Antwerpen
Objavljeno: 1dan

3 000EUR

Cena brez DDV

Dražba
  • ≈ 3 486 USD
20122035 km
Belgija, Antwerpen
Kontaktirajte prodajalca
SEAT Arona - SUV: slika 1
SEAT Arona - SUV: slika 2
SEAT Arona - SUV: slika 3
SEAT Arona - SUV: slika 4
SEAT Arona - SUV: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)

SEAT Arona

SUV
202519287 km
Belgija, Antwerpen
Objavljeno: 1dan

7 000EUR

Cena brez DDV

Dražba
  • ≈ 8 136 USD
202519287 km
Belgija, Antwerpen
Kontaktirajte prodajalca
Dacia Duster - SUV: slika 1
Dacia Duster - SUV: slika 2
Dacia Duster - SUV: slika 3
Dacia Duster - SUV: slika 4
Dacia Duster - SUV: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)

Dacia Duster

SUV
2017163447 km
Belgija, Antwerpen
Objavljeno: 2dan

2 000EUR

Dražba
  • ≈ 2 324 USD
2017163447 km
Belgija, Antwerpen
Kontaktirajte prodajalca
Volkswagen Tiguan - SUV: slika 1
Volkswagen Tiguan - SUV: slika 2
Volkswagen Tiguan - SUV: slika 3
Volkswagen Tiguan - SUV: slika 4
Volkswagen Tiguan - SUV: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)

Volkswagen Tiguan

SUV
2019137454 km
Belgija, Antwerpen
Objavljeno: 2dan

6 000EUR

Cena brez DDV

Dražba
  • ≈ 6 973 USD
2019137454 km
Belgija, Antwerpen
Kontaktirajte prodajalca
Hyundai Tucson - SUV: slika 1
Hyundai Tucson - SUV: slika 2
Hyundai Tucson - SUV: slika 3
Hyundai Tucson - SUV: slika 4
Hyundai Tucson - SUV: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)

Hyundai Tucson

SUV
2014153736 km
Belgija, Antwerpen
Objavljeno: 4dan

2 500EUR

Dražba
  • ≈ 2 905 USD
2014153736 km
Belgija, Antwerpen
Kontaktirajte prodajalca
Škoda Karoq Sport Line - SUV: slika 1
Škoda Karoq Sport Line - SUV: slika 2
Škoda Karoq Sport Line - SUV: slika 3
Škoda Karoq Sport Line - SUV: slika 4
Škoda Karoq Sport Line - SUV: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)

Škoda Karoq Sport Line

SUV
20212746 km
Belgija, Antwerpen
Objavljeno: 4dan

6 000EUR

Cena brez DDV

Dražba
  • ≈ 6 973 USD
20212746 km
Belgija, Antwerpen
Kontaktirajte prodajalca
1 / 2
12
Stran 1 od 2

SUV: pregled trga

Vodilni proizvajalci

JEEP, LAND ROVER, SUZUKI, TOYOTA, VOLVO

Glavne lokacije za nakup

Belgija (Ponudbe: 10), Poljska (Ponudbe: 8), Nemčija (Ponudbe: 4), Združeno Kraljestvo (Ponudbe: 4), Francija (Ponudbe: 3)

Tehnične specifikacije

Delovna prostornina, cc999–4 395
Izhodna moč, KM70–530
Cena, EUR2 000–129 000
Leto1941–2025
Kilometrina km2 746–178 725
Leto registracije1964–2023
T1 new listing page - SUV
Z uporabo tega spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov in obdelavo svojih osebnih podatkov. Več informacij