Drugi stroji OPEL Dražba, menjalnik: ročni: novi in rabljeni Drugi stroji OPEL Dražba, menjalnik: ročni naprodaj - Truck1 Slovenija

Drugi stroji OPEL
Dražba, menjalnik: ročni

Najdeni rezultati: 16
Ali potrebujete več možnosti filtriranja?
Razvrsti po
Razvrsti po
Pomembnosti
Datumu: najnovejše
Datumu: najstarejše
Ceni: najnižja
Ceni: najvišja
Letu: najnovejše
Letu: najstarejše
Znamka, model
Razvrsti po
Razvrsti po
Pomembnosti
Datumu: najnovejše
Datumu: najstarejše
Ceni: najnižja
Ceni: najvišja
Letu: najnovejše
Letu: najstarejše
Znamka, model
OPEL
Dražba
Ročni
Opel Astra VI Sports Tourer MR`22 E6d Kombi - Karavan: slika 1
Opel Astra VI Sports Tourer MR`22 E6d Kombi - Karavan: slika 2
Opel Astra VI Sports Tourer MR`22 E6d Kombi - Karavan: slika 3
Opel Astra VI Sports Tourer MR`22 E6d Kombi - Karavan: slika 4
Opel Astra VI Sports Tourer MR`22 E6d Kombi - Karavan: slika 5
Oglejte si vse fotografije (35)

Opel Astra VI Sports Tourer MR`22 E6d Kombi

Karavan
2023103099 km
Poljska
Objavljeno: 3dan
Dražba
2023103099 km
Poljska
Kontaktirajte prodajalca
Opel Astra V 1.6 CDTI Enjoy S&S Kombi - Karavan: slika 1
Opel Astra V 1.6 CDTI Enjoy S&S Kombi - Karavan: slika 2
Opel Astra V 1.6 CDTI Enjoy S&S Kombi - Karavan: slika 3
Opel Astra V 1.6 CDTI Enjoy S&S Kombi - Karavan: slika 4
Opel Astra V 1.6 CDTI Enjoy S&S Kombi - Karavan: slika 5
Oglejte si vse fotografije (50)

Opel Astra V 1.6 CDTI Enjoy S&S Kombi

Karavan
2017225963 km
Poljska, Mysłowice
Objavljeno: 3dan
Dražba
2017225963 km
Poljska, Mysłowice
Kontaktirajte prodajalca
Opel Astra V 1.2 T Edition S&S Kombi - Karavan: slika 1
Opel Astra V 1.2 T Edition S&S Kombi - Karavan: slika 2
Opel Astra V 1.2 T Edition S&S Kombi - Karavan: slika 3
Opel Astra V 1.2 T Edition S&S Kombi - Karavan: slika 4
Opel Astra V 1.2 T Edition S&S Kombi - Karavan: slika 5
Oglejte si vse fotografije (48)

Opel Astra V 1.2 T Edition S&S Kombi

Karavan
2021142770 km
Poškodovan
Poljska, Gdańsk
Objavljeno: 3dan
Dražba
2021142770 km
Damaged
Poljska, Gdańsk
Kontaktirajte prodajalca
Opel Corsa 1.4 Enjoy Kompakt - Avtomobil: slika 1
Opel Corsa 1.4 Enjoy Kompakt - Avtomobil: slika 2
Opel Corsa 1.4 Enjoy Kompakt - Avtomobil: slika 3
Opel Corsa 1.4 Enjoy Kompakt - Avtomobil: slika 4
Opel Corsa 1.4 Enjoy Kompakt - Avtomobil: slika 5
Oglejte si vse fotografije (45)

Opel Corsa 1.4 Enjoy Kompakt

Avtomobil
2016155266 km
Poljska, Warsaw
Objavljeno: 3dan
Dražba
2016155266 km
Poljska, Warsaw
Kontaktirajte prodajalca
Opel Combo Life 1.5 CDTI Enjoy S&S Kombi - Karavan: slika 1
Opel Combo Life 1.5 CDTI Enjoy S&S Kombi - Karavan: slika 2
Opel Combo Life 1.5 CDTI Enjoy S&S Kombi - Karavan: slika 3
Opel Combo Life 1.5 CDTI Enjoy S&S Kombi - Karavan: slika 4
Opel Combo Life 1.5 CDTI Enjoy S&S Kombi - Karavan: slika 5
Oglejte si vse fotografije (35)

Opel Combo Life 1.5 CDTI Enjoy S&S Kombi

Karavan
2019144383 km
Poljska, Gdańsk
Objavljeno: 3dan
Dražba
2019144383 km
Poljska, Gdańsk
Kontaktirajte prodajalca
Opel Astra V 1.6 CDTI Enjoy S&S Kombi - Karavan: slika 1
Opel Astra V 1.6 CDTI Enjoy S&S Kombi - Karavan: slika 2
Opel Astra V 1.6 CDTI Enjoy S&S Kombi - Karavan: slika 3
Opel Astra V 1.6 CDTI Enjoy S&S Kombi - Karavan: slika 4
Opel Astra V 1.6 CDTI Enjoy S&S Kombi - Karavan: slika 5
Oglejte si vse fotografije (50)

Opel Astra V 1.6 CDTI Enjoy S&S Kombi

Karavan
2019171901 km
Poljska, Gdańsk
Objavljeno: 3dan
Dražba
2019171901 km
Poljska, Gdańsk
Kontaktirajte prodajalca
Opel Combo Life 1.2 Turbo Edition ... Kombi - Karavan: slika 1
Opel Combo Life 1.2 Turbo Edition ... Kombi - Karavan: slika 2
Opel Combo Life 1.2 Turbo Edition ... Kombi - Karavan: slika 3
Opel Combo Life 1.2 Turbo Edition ... Kombi - Karavan: slika 4
Opel Combo Life 1.2 Turbo Edition ... Kombi - Karavan: slika 5
Oglejte si vse fotografije (40)

Opel Combo Life 1.2 Turbo Edition ... Kombi

Karavan
2021116186 km
Poljska, Warsaw
Objavljeno: 3dan
Dražba
2021116186 km
Poljska, Warsaw
Kontaktirajte prodajalca
Opel Astra V 1.6 CDTI Enjoy Kombi - Karavan: slika 1
Opel Astra V 1.6 CDTI Enjoy Kombi - Karavan: slika 2
Opel Astra V 1.6 CDTI Enjoy Kombi - Karavan: slika 3
Opel Astra V 1.6 CDTI Enjoy Kombi - Karavan: slika 4
Opel Astra V 1.6 CDTI Enjoy Kombi - Karavan: slika 5
Oglejte si vse fotografije (50)

Opel Astra V 1.6 CDTI Enjoy Kombi

Karavan
2017184913 km
Poljska, Mysłowice
Objavljeno: 3dan
Dražba
2017184913 km
Poljska, Mysłowice
Kontaktirajte prodajalca
Opel Astra V 1.4 T Enjoy Kompakt - Avtomobil: slika 1
Opel Astra V 1.4 T Enjoy Kompakt - Avtomobil: slika 2
Opel Astra V 1.4 T Enjoy Kompakt - Avtomobil: slika 3
Opel Astra V 1.4 T Enjoy Kompakt - Avtomobil: slika 4
Opel Astra V 1.4 T Enjoy Kompakt - Avtomobil: slika 5
Oglejte si vse fotografije (50)

Opel Astra V 1.4 T Enjoy Kompakt

Avtomobil
2018178341 km
Poljska, Słomczyn
Objavljeno: 3dan
Dražba
2018178341 km
Poljska, Słomczyn
Kontaktirajte prodajalca
Opel Astra V 1.2 T GS Line S&S Kompakt - Avtomobil: slika 1
Opel Astra V 1.2 T GS Line S&S Kompakt - Avtomobil: slika 2
Opel Astra V 1.2 T GS Line S&S Kompakt - Avtomobil: slika 3
Opel Astra V 1.2 T GS Line S&S Kompakt - Avtomobil: slika 4
Opel Astra V 1.2 T GS Line S&S Kompakt - Avtomobil: slika 5
Oglejte si vse fotografije (50)

Opel Astra V 1.2 T GS Line S&S Kompakt

Avtomobil
2020196296 km
Poljska, Ożarów
Objavljeno: 3dan
Dražba
2020196296 km
Poljska, Ożarów
Kontaktirajte prodajalca
Opel Combo Life 1.5 CDTI Enjoy S&S Kombi - Karavan: slika 1
Opel Combo Life 1.5 CDTI Enjoy S&S Kombi - Karavan: slika 2
Opel Combo Life 1.5 CDTI Enjoy S&S Kombi - Karavan: slika 3
Opel Combo Life 1.5 CDTI Enjoy S&S Kombi - Karavan: slika 4
Opel Combo Life 1.5 CDTI Enjoy S&S Kombi - Karavan: slika 5
Oglejte si vse fotografije (50)

Opel Combo Life 1.5 CDTI Enjoy S&S Kombi

Karavan
2020226706 km
Poljska, Warsaw
Objavljeno: 3dan
Dražba
2020226706 km
Poljska, Warsaw
Kontaktirajte prodajalca
Bil OPEL ASTRA-G-COUPE Bertone Coupe 1,8i - Avtomobil: slika 1
Bil OPEL ASTRA-G-COUPE Bertone Coupe 1,8i - Avtomobil: slika 2
Bil OPEL ASTRA-G-COUPE Bertone Coupe 1,8i - Avtomobil: slika 3
Bil OPEL ASTRA-G-COUPE Bertone Coupe 1,8i - Avtomobil: slika 4
Bil OPEL ASTRA-G-COUPE Bertone Coupe 1,8i - Avtomobil: slika 5
Oglejte si vse fotografije (21)

Bil OPEL ASTRA-G-COUPE Bertone Coupe 1,8i

Avtomobil
2001201000 km
Norveška
Objavljeno: 3dan
Dražba
2001201000 km
Norveška
Kontaktirajte prodajalca
Opel Corsa - Limuzina: slika 1
Opel Corsa - Limuzina: slika 2
Opel Corsa - Limuzina: slika 3
Opel Corsa - Limuzina: slika 4
Opel Corsa - Limuzina: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)

Opel Corsa

Limuzina
2012250734 km
Belgija, Antwerpen
Objavljeno: 5dan

450EUR

Dražba
  • ≈ 521 USD
2012250734 km
Belgija, Antwerpen
Kontaktirajte prodajalca
Opel Meriva - Limuzina: slika 1
Opel Meriva - Limuzina: slika 2
Opel Meriva - Limuzina: slika 3
Opel Meriva - Limuzina: slika 4
Opel Meriva - Limuzina: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)

Opel Meriva

Limuzina
2009152135 km
Belgija, Antwerpen
Objavljeno: 5dan

500EUR

Dražba
  • ≈ 579 USD
2009152135 km
Belgija, Antwerpen
Kontaktirajte prodajalca
Opel Corsa - Limuzina: slika 1
Opel Corsa - Limuzina: slika 2
Opel Corsa - Limuzina: slika 3
Opel Corsa - Limuzina: slika 4
Opel Corsa - Limuzina: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)

Opel Corsa

Limuzina
2011203898 km
Belgija, Antwerpen
Objavljeno: 5dan

500EUR

Dražba
  • ≈ 579 USD
2011203898 km
Belgija, Antwerpen
Kontaktirajte prodajalca
2021 Opel Corsa Automobile - Avtomobil: slika 1
2021 Opel Corsa Automobile - Avtomobil: slika 2
2021 Opel Corsa Automobile - Avtomobil: slika 3
2021 Opel Corsa Automobile - Avtomobil: slika 4
2021 Opel Corsa Automobile - Avtomobil: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2021 Opel Corsa Automobile

Avtomobil
2021
Španija, Ocaña
Objavljeno: 8dan
Dražba
2021
Španija, Ocaña
Kontaktirajte prodajalca
T1 new listing page - Drugi stroji OPEL
Z uporabo tega spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov in obdelavo svojih osebnih podatkov. Več informacij