Dostavna vozila Dražba, 2014 Leto, klima: novi in rabljeni Dostavna vozila Dražba, 2014 Leto, klima naprodaj - Truck1 Slovenija

Dostavna vozila
Dražba, 2014 Leto, klima

Najdeni rezultati: 2
za leasing
Ali potrebujete več možnosti filtriranja?
Razvrsti po
Razvrsti po
Pomembnosti
Datumu: najnovejše
Datumu: najstarejše
Ceni: najnižja
Ceni: najvišja
Letu: najnovejše
Letu: najstarejše
Znamka, model
Razvrsti po
Razvrsti po
Pomembnosti
Datumu: najnovejše
Datumu: najstarejše
Ceni: najnižja
Ceni: najvišja
Letu: najnovejše
Letu: najstarejše
Znamka, model
Dražba
2014
Klima
2014 Ford Transit Cargo Van - Dostavno vozilo: slika 1
2014 Ford Transit Cargo Van - Dostavno vozilo: slika 2
2014 Ford Transit Cargo Van - Dostavno vozilo: slika 3
2014 Ford Transit Cargo Van - Dostavno vozilo: slika 4
2014 Ford Transit Cargo Van - Dostavno vozilo: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2014 Ford Transit Cargo Van

Dostavno vozilo
2014235386 kmdiesel
Nizozemska, Zevenbergen
Objavljeno: 14ura
Dražba
2014235386 kmdiesel
Nizozemska, Zevenbergen
Kontaktirajte prodajalca
VW TRANSPORTER 2.0 TDI KORT 140 HK DSG - Hladilno vozilo: slika 1
VW TRANSPORTER 2.0 TDI KORT 140 HK DSG - Hladilno vozilo: slika 2
VW TRANSPORTER 2.0 TDI KORT 140 HK DSG - Hladilno vozilo: slika 3
VW TRANSPORTER 2.0 TDI KORT 140 HK DSG - Hladilno vozilo: slika 4
VW TRANSPORTER 2.0 TDI KORT 140 HK DSG - Hladilno vozilo: slika 5
Oglejte si vse fotografije (46)

VW TRANSPORTER 2.0 TDI KORT 140 HK DSG

Hladilno vozilo
2014295000 kmEuro 5Koristni tovor: 948 kgBruto teža: 3000 kg
Danska, Albertslund
Dražba
2014295000 kmEuro 5Koristni tovor: 948 kgBruto teža: 3000 kg
Danska, Albertslund
T1 new listing page - Dostavna vozila
Z uporabo tega spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov in obdelavo svojih osebnih podatkov. Več informacij