Dostavna vozila CITROËN Berlingo Dražba: novi in rabljeni Dostavna vozila CITROËN Berlingo Dražba naprodaj - Truck1 Slovenija

Dostavna vozila CITROËN Berlingo
Dražba

Najdeni rezultati: 42
za leasing
Ali potrebujete več možnosti filtriranja?
Razvrsti po
Razvrsti po
Pomembnosti
Datumu: najnovejše
Datumu: najstarejše
Ceni: najnižja
Ceni: najvišja
Letu: najnovejše
Letu: najstarejše
Znamka, model
1 / 3
Razvrsti po
Razvrsti po
Pomembnosti
Datumu: najnovejše
Datumu: najstarejše
Ceni: najnižja
Ceni: najvišja
Letu: najnovejše
Letu: najstarejše
Znamka, model
CITROËN
Berlingo
Dražba
Citroen Berlingo - Mali kombi: slika 1
Citroen Berlingo - Mali kombi: slika 2
Citroen Berlingo - Mali kombi: slika 3
Citroen Berlingo - Mali kombi: slika 4
Citroen Berlingo - Mali kombi: slika 5
Oglejte si vse fotografije (18)

Citroen Berlingo

Mali kombi
86084 kmŠtevilo sedežev: 3138 KM
Francija, Lyon
Objavljeno: 1danReferenčna številka 1QbR_VFbKibvfrGTUCL_x

9 166EUR

Cena brez DDV

Dražba
  • ≈ 10 653 USD
86084 kmŠtevilo sedežev: 3138 KM
Francija, Lyon
Kontaktirajte prodajalca
Citroen BERLINGO - Mali kombi: slika 1
Citroen BERLINGO - Mali kombi: slika 2
Citroen BERLINGO - Mali kombi: slika 3
Citroen BERLINGO - Mali kombi: slika 4
Citroen BERLINGO - Mali kombi: slika 5
Oglejte si vse fotografije (22)

Citroen BERLINGO

Mali kombi
Francija, Draguignan
Objavljeno: 1danReferenčna številka agora-432883

10 000EUR

Cena brez DDV

Dražba
  • ≈ 11 623 USD
Francija, Draguignan
Kontaktirajte prodajalca
Citroen Berlingo - Furgon: slika 1
Citroen Berlingo - Furgon: slika 2
Citroen Berlingo - Furgon: slika 3
Citroen Berlingo - Furgon: slika 4
Citroen Berlingo - Furgon: slika 5
Oglejte si vse fotografije (29)

Citroen Berlingo

Furgon
dieselŠtevilo sedežev: 3221 KM
Francija, Grand-Bourgtheroulde
Objavljeno: 1danReferenčna številka ntRTlbVQOtOAFGpflAuBP

2 100EUR

Cena brez DDV

Dražba
  • ≈ 2 440 USD
dieselŠtevilo sedežev: 3221 KM
Francija, Grand-Bourgtheroulde
Kontaktirajte prodajalca
2012 Citroen Berlingo Motricit? Renforc?e Vehicule Utilitaire (Inoperable) Cargo Van - Dostavno vozilo: slika 1
2012 Citroen Berlingo Motricit? Renforc?e Vehicule Utilitaire (Inoperable) Cargo Van - Dostavno vozilo: slika 2
2012 Citroen Berlingo Motricit? Renforc?e Vehicule Utilitaire (Inoperable) Cargo Van - Dostavno vozilo: slika 3
2012 Citroen Berlingo Motricit? Renforc?e Vehicule Utilitaire (Inoperable) Cargo Van - Dostavno vozilo: slika 4
2012 Citroen Berlingo Motricit? Renforc?e Vehicule Utilitaire (Inoperable) Cargo Van - Dostavno vozilo: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2012 Citroen Berlingo Motricit? Renforc?e Vehicule Utilitaire (Inoperable) Cargo Van

Dostavno vozilo
2012149012 km
Francija, Saint-Aubin-sur-Gaillon
Objavljeno: 1dan
Dražba
2012149012 km
Francija, Saint-Aubin-sur-Gaillon
Kontaktirajte prodajalca
Citroën Berlingo II 1.6 HDI MR`15 E6 2.2t Furgon (blaszak) - Furgon: slika 1
Citroën Berlingo II 1.6 HDI MR`15 E6 2.2t Furgon (blaszak) - Furgon: slika 2
Citroën Berlingo II 1.6 HDI MR`15 E6 2.2t Furgon (blaszak) - Furgon: slika 3
Citroën Berlingo II 1.6 HDI MR`15 E6 2.2t Furgon (blaszak) - Furgon: slika 4
Citroën Berlingo II 1.6 HDI MR`15 E6 2.2t Furgon (blaszak) - Furgon: slika 5
Oglejte si vse fotografije (50)

Citroën Berlingo II 1.6 HDI MR`15 E6 2.2t Furgon (blaszak)

Furgon
2016328560 kmdiesel99 KM
Poljska, Szczecin
Objavljeno: 1dan
Dražba
2016328560 kmdiesel99 KM
Poljska, Szczecin
Kontaktirajte prodajalca
Citroën Berlingo II 1.6 HDI MR`15 E5 2.2t Furgon (blaszak) - Furgon: slika 1
Citroën Berlingo II 1.6 HDI MR`15 E5 2.2t Furgon (blaszak) - Furgon: slika 2
Citroën Berlingo II 1.6 HDI MR`15 E5 2.2t Furgon (blaszak) - Furgon: slika 3
Citroën Berlingo II 1.6 HDI MR`15 E5 2.2t Furgon (blaszak) - Furgon: slika 4
Citroën Berlingo II 1.6 HDI MR`15 E5 2.2t Furgon (blaszak) - Furgon: slika 5
Oglejte si vse fotografije (50)

Citroën Berlingo II 1.6 HDI MR`15 E5 2.2t Furgon (blaszak)

Furgon
2016309643 kmdiesel90 KM
Poljska, Szczecin
Objavljeno: 1dan
Dražba
2016309643 kmdiesel90 KM
Poljska, Szczecin
Kontaktirajte prodajalca
Citroën Berlingo II 1.6 HDI MR`15 E6 2.2t Furgon (blaszak) - Furgon: slika 1
Citroën Berlingo II 1.6 HDI MR`15 E6 2.2t Furgon (blaszak) - Furgon: slika 2
Citroën Berlingo II 1.6 HDI MR`15 E6 2.2t Furgon (blaszak) - Furgon: slika 3
Citroën Berlingo II 1.6 HDI MR`15 E6 2.2t Furgon (blaszak) - Furgon: slika 4
Citroën Berlingo II 1.6 HDI MR`15 E6 2.2t Furgon (blaszak) - Furgon: slika 5
Oglejte si vse fotografije (50)

Citroën Berlingo II 1.6 HDI MR`15 E6 2.2t Furgon (blaszak)

Furgon
2018247043 kmdiesel99 KM
Poljska, Szczecin
Objavljeno: 1dan
Dražba
2018247043 kmdiesel99 KM
Poljska, Szczecin
Kontaktirajte prodajalca
CITROEN BERLINGO 600 1.6 HDI LX 75PS - Mali kombi: slika 1
CITROEN BERLINGO 600 1.6 HDI LX 75PS - Mali kombi: slika 2
CITROEN BERLINGO 600 1.6 HDI LX 75PS - Mali kombi: slika 3
CITROEN BERLINGO 600 1.6 HDI LX 75PS - Mali kombi: slika 4
CITROEN BERLINGO 600 1.6 HDI LX 75PS - Mali kombi: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)

CITROEN BERLINGO 600 1.6 HDI LX 75PS

Mali kombi
2008117419 kmdieselBruto teža: 1880 kg
Združeno Kraljestvo, Doncaster
Objavljeno: 1danReferenčna številka YC08HYT
Dražba
2008117419 kmdieselBruto teža: 1880 kg
Združeno Kraljestvo, Doncaster
Kontaktirajte prodajalca
CITROEN BERLINGO 625 1.6 HDI LX 75ps - Mali kombi: slika 1
CITROEN BERLINGO 625 1.6 HDI LX 75ps - Mali kombi: slika 2
CITROEN BERLINGO 625 1.6 HDI LX 75ps - Mali kombi: slika 3
CITROEN BERLINGO 625 1.6 HDI LX 75ps - Mali kombi: slika 4
CITROEN BERLINGO 625 1.6 HDI LX 75ps - Mali kombi: slika 5
Oglejte si vse fotografije (22)

CITROEN BERLINGO 625 1.6 HDI LX 75ps

Mali kombi
2013113910 kmdieselBruto teža: 1945 kg
Združeno Kraljestvo, Doncaster
Objavljeno: 1danReferenčna številka YG13WLW
Dražba
2013113910 kmdieselBruto teža: 1945 kg
Združeno Kraljestvo, Doncaster
Kontaktirajte prodajalca
2022 Citroen Berlingo Service Cargo Van - Dostavno vozilo: slika 1
2022 Citroen Berlingo Service Cargo Van - Dostavno vozilo: slika 2
2022 Citroen Berlingo Service Cargo Van - Dostavno vozilo: slika 3
2022 Citroen Berlingo Service Cargo Van - Dostavno vozilo: slika 4
2022 Citroen Berlingo Service Cargo Van - Dostavno vozilo: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2022 Citroen Berlingo Service Cargo Van

Dostavno vozilo
2022
Španija, Ocaña
Objavljeno: 1dan
Dražba
2022
Španija, Ocaña
Kontaktirajte prodajalca
Citroen Berlingo Cargo Van - Dostavno vozilo: slika 1
Citroen Berlingo Cargo Van - Dostavno vozilo: slika 2
Citroen Berlingo Cargo Van - Dostavno vozilo: slika 3
Citroen Berlingo Cargo Van - Dostavno vozilo: slika 4
Citroen Berlingo Cargo Van - Dostavno vozilo: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

Citroen Berlingo Cargo Van

Dostavno vozilo
diesel
Španija, Ocaña
Objavljeno: 1dan
Dražba
diesel
Španija, Ocaña
Kontaktirajte prodajalca
Citroen Berlingo Cargo Van - Dostavno vozilo: slika 1
Citroen Berlingo Cargo Van - Dostavno vozilo: slika 2
Citroen Berlingo Cargo Van - Dostavno vozilo: slika 3
Citroen Berlingo Cargo Van - Dostavno vozilo: slika 4
Citroen Berlingo Cargo Van - Dostavno vozilo: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

Citroen Berlingo Cargo Van

Dostavno vozilo
diesel
Španija, Ocaña
Objavljeno: 1dan
Dražba
diesel
Španija, Ocaña
Kontaktirajte prodajalca
2021 Citroen Berlingo Cargo Van - Dostavno vozilo: slika 1
2021 Citroen Berlingo Cargo Van - Dostavno vozilo: slika 2
2021 Citroen Berlingo Cargo Van - Dostavno vozilo: slika 3
2021 Citroen Berlingo Cargo Van - Dostavno vozilo: slika 4
2021 Citroen Berlingo Cargo Van - Dostavno vozilo: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2021 Citroen Berlingo Cargo Van

Dostavno vozilo
2021
Španija, Ocaña
Objavljeno: 1dan
Dražba
2021
Španija, Ocaña
Kontaktirajte prodajalca
Citroen Berlingo Cargo Van - Dostavno vozilo: slika 1
Citroen Berlingo Cargo Van - Dostavno vozilo: slika 2
Citroen Berlingo Cargo Van - Dostavno vozilo: slika 3
Citroen Berlingo Cargo Van - Dostavno vozilo: slika 4
Citroen Berlingo Cargo Van - Dostavno vozilo: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

Citroen Berlingo Cargo Van

Dostavno vozilo
diesel
Španija, Ocaña
Objavljeno: 1dan
Dražba
diesel
Španija, Ocaña
Kontaktirajte prodajalca
Citroen Berlingo Cargo Van - Dostavno vozilo: slika 1
Citroen Berlingo Cargo Van - Dostavno vozilo: slika 2
Citroen Berlingo Cargo Van - Dostavno vozilo: slika 3
Citroen Berlingo Cargo Van - Dostavno vozilo: slika 4
Citroen Berlingo Cargo Van - Dostavno vozilo: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

Citroen Berlingo Cargo Van

Dostavno vozilo
diesel
Španija, Ocaña
Objavljeno: 1dan
Dražba
diesel
Španija, Ocaña
Kontaktirajte prodajalca
Vprašajte za vse razpoložljive slike

2022 Citroen Berlingo 1000

Dostavno vozilo
2022
Združeno Kraljestvo, Goole
Objavljeno: 2danReferenčna številka 140560254
Dražba
2022
Združeno Kraljestvo, Goole
Kontaktirajte prodajalca
CITROEN Berlingo 90 HDI L1 (3-sitsig)) - Mali kombi: slika 1
CITROEN Berlingo 90 HDI L1 (3-sitsig)) - Mali kombi: slika 2
CITROEN Berlingo 90 HDI L1 (3-sitsig)) - Mali kombi: slika 3
CITROEN Berlingo 90 HDI L1 (3-sitsig)) - Mali kombi: slika 4
CITROEN Berlingo 90 HDI L1 (3-sitsig)) - Mali kombi: slika 5
Oglejte si vse fotografije (50)

CITROEN Berlingo 90 HDI L1 (3-sitsig))

Mali kombi
Švedska, Växjö
Objavljeno: 2dan

360EUR

Dražba
  • ≈ 418 USD
Švedska, Växjö
Kontaktirajte prodajalca
CITROËN BERLINGO - Dostavno vozilo: slika 1
CITROËN BERLINGO - Dostavno vozilo: slika 2
CITROËN BERLINGO - Dostavno vozilo: slika 3
CITROËN BERLINGO - Dostavno vozilo: slika 4
CITROËN BERLINGO - Dostavno vozilo: slika 5
Oglejte si vse fotografije (19)

CITROËN BERLINGO

Dostavno vozilo
Belgija, Zele
Objavljeno: 2dan

1 000EUR

Dražba
  • ≈ 1 162 USD
Belgija, Zele
2021 CITROËN 1.5 BERLINGO COMMERCIAL VEHICLE - Dostavno vozilo: slika 1
2021 CITROËN 1.5 BERLINGO COMMERCIAL VEHICLE - Dostavno vozilo: slika 2
2021 CITROËN 1.5 BERLINGO COMMERCIAL VEHICLE - Dostavno vozilo: slika 3
2021 CITROËN 1.5 BERLINGO COMMERCIAL VEHICLE - Dostavno vozilo: slika 4
2021 CITROËN 1.5 BERLINGO COMMERCIAL VEHICLE - Dostavno vozilo: slika 5
Oglejte si vse fotografije (43)

2021 CITROËN 1.5 BERLINGO COMMERCIAL VEHICLE

Dostavno vozilo
2021
Nizozemska, Breda
Objavljeno: 3dan

1 000EUR

Dražba
  • ≈ 1 162 USD
2021
Nizozemska, Breda
2021 Citroen Berlingo - Dostavno vozilo: slika 1
2021 Citroen Berlingo - Dostavno vozilo: slika 2
2021 Citroen Berlingo - Dostavno vozilo: slika 3
2021 Citroen Berlingo - Dostavno vozilo: slika 4
2021 Citroen Berlingo - Dostavno vozilo: slika 5
Oglejte si vse fotografije (5)

2021 Citroen Berlingo

Dostavno vozilo
2021
Španija, Zaragoza
Objavljeno: 4danReferenčna številka 240090092
Dražba
2021
Španija, Zaragoza
Kontaktirajte prodajalca
1 / 3
123
Stran 1 od 3

Dostavna vozila CITROËN Berlingo: pregled trga

Glavne lokacije za nakup

Španija (Ponudbe: 12), Francija (Ponudbe: 11), Belgija (Ponudbe: 7), Nizozemska (Ponudbe: 5), Poljska (Ponudbe: 3)

Tehnične specifikacije

Število sedežev3–3
Bruto teža, kg1 880–1 945
Izhodna moč, KM75–221
Cena, EUR120–10 000
Leto2005–2023
Kilometrina km82 854–328 560
Leto registracije2001–2022

Cene za Dostavna vozila CITROËN Berlingo

T1 new listing page - Dostavna vozila CITROËN Berlingo
Z uporabo tega spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov in obdelavo svojih osebnih podatkov. Več informacij