Avtobusi RENAULT Dražba, 2007 Leto: novi in rabljeni Avtobusi RENAULT Dražba, 2007 Leto naprodaj - Truck1 Slovenija

Avtobusi RENAULT
Dražba, 2007 Leto

Najdeni rezultati: 0
Ali potrebujete več možnosti filtriranja?
Noben oglas ne ustreza vašim kriterijem. Poskusite prilagoditi filtre.
Razvrsti po
Razvrsti po
Pomembnosti
Datumu: najnovejše
Datumu: najstarejše
Ceni: najnižja
Ceni: najvišja
Letu: najnovejše
Letu: najstarejše
Znamka, model
RENAULT
Dražba
2007

Podobne ponudbe

2021 Renault Kangoo 5 Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 1
2021 Renault Kangoo 5 Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 2
2021 Renault Kangoo 5 Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 3
2021 Renault Kangoo 5 Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 4
2021 Renault Kangoo 5 Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2021 Renault Kangoo 5 Passenger Van

Minibus, Potniški kombi
2021
Španija, Ocaña
Objavljeno: 1dan
Dražba
2021
Španija, Ocaña
Kontaktirajte prodajalca
2024 Renault Trafic 2.0 Blue dci 110 KW Equilibre L2 9- ... Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 1
2024 Renault Trafic 2.0 Blue dci 110 KW Equilibre L2 9- ... Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 2
2024 Renault Trafic 2.0 Blue dci 110 KW Equilibre L2 9- ... Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 3
2024 Renault Trafic 2.0 Blue dci 110 KW Equilibre L2 9- ... Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 4
2024 Renault Trafic 2.0 Blue dci 110 KW Equilibre L2 9- ... Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2024 Renault Trafic 2.0 Blue dci 110 KW Equilibre L2 9- ... Passenger Van

Minibus, Potniški kombi
202477012 km
Nizozemska, Zevenbergen
Objavljeno: 1dan
Dražba
202477012 km
Nizozemska, Zevenbergen
Kontaktirajte prodajalca
Renault Kangoo Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 1
Renault Kangoo Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 2
Renault Kangoo Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 3
Renault Kangoo Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 4
Renault Kangoo Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

Renault Kangoo Passenger Van

Minibus, Potniški kombi
Španija, Ocaña
Objavljeno: 1dan
Dražba
Španija, Ocaña
Kontaktirajte prodajalca
2020 Renault Kangoo Combi 5 Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 1
2020 Renault Kangoo Combi 5 Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 2
2020 Renault Kangoo Combi 5 Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 3
2020 Renault Kangoo Combi 5 Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 4
2020 Renault Kangoo Combi 5 Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2020 Renault Kangoo Combi 5 Passenger Van

Minibus, Potniški kombi
2020
Španija, Ocaña
Objavljeno: 1dan
Dražba
2020
Španija, Ocaña
Kontaktirajte prodajalca
Renault Kangoo Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 1
Renault Kangoo Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 2
Renault Kangoo Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 3
Renault Kangoo Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 4
Renault Kangoo Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

Renault Kangoo Passenger Van

Minibus, Potniški kombi
Španija, Ocaña
Objavljeno: 1dan
Dražba
Španija, Ocaña
Kontaktirajte prodajalca
Renault Kangoo Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 1
Renault Kangoo Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 2
Renault Kangoo Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 3
Renault Kangoo Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 4
Renault Kangoo Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

Renault Kangoo Passenger Van

Minibus, Potniški kombi
Španija, Ocaña
Objavljeno: 1dan
Dražba
Španija, Ocaña
Kontaktirajte prodajalca
Renault Express 1.3 TCe 100pk Benzine Comfort Airco/Navi/Cruise Control - Minibus, Potniški kombi: slika 1
Renault Express 1.3 TCe 100pk Benzine Comfort Airco/Navi/Cruise Control - Minibus, Potniški kombi: slika 2
Renault Express 1.3 TCe 100pk Benzine Comfort Airco/Navi/Cruise Control - Minibus, Potniški kombi: slika 3
Renault Express 1.3 TCe 100pk Benzine Comfort Airco/Navi/Cruise Control - Minibus, Potniški kombi: slika 4
Renault Express 1.3 TCe 100pk Benzine Comfort Airco/Navi/Cruise Control - Minibus, Potniški kombi: slika 5
Oglejte si vse fotografije (19)

Renault Express 1.3 TCe 100pk Benzine Comfort Airco/Navi/Cruise Control

Minibus, Potniški kombi
202291067 km4x2Euro 6
Madžarska, XVIII. kerület
Objavljeno: 2danReferenčna številka EUR-0325

13 450EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 15 621 USD
202291067 km4x2Euro 6
Madžarska, XVIII. kerület
Kontaktirajte prodajalca
Renault Express 1.3 TCe 100pk Benzine Comfort Airco/Navi/Cruise Control - Minibus, Potniški kombi: slika 1
Renault Express 1.3 TCe 100pk Benzine Comfort Airco/Navi/Cruise Control - Minibus, Potniški kombi: slika 2
Renault Express 1.3 TCe 100pk Benzine Comfort Airco/Navi/Cruise Control - Minibus, Potniški kombi: slika 3
Renault Express 1.3 TCe 100pk Benzine Comfort Airco/Navi/Cruise Control - Minibus, Potniški kombi: slika 4
Renault Express 1.3 TCe 100pk Benzine Comfort Airco/Navi/Cruise Control - Minibus, Potniški kombi: slika 5
Oglejte si vse fotografije (16)

Renault Express 1.3 TCe 100pk Benzine Comfort Airco/Navi/Cruise Control

Minibus, Potniški kombi
2022128813 km4x2Euro 6
Madžarska, XVIII. kerület
Objavljeno: 2danReferenčna številka EUR-0332

12 450EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 14 460 USD
2022128813 km4x2Euro 6
Madžarska, XVIII. kerület
Kontaktirajte prodajalca
Renault Kangoo 1.3 TCe 100pk Benzine Comfort Airco/Cruise Control 12-202 - Minibus, Potniški kombi: slika 1
Renault Kangoo 1.3 TCe 100pk Benzine Comfort Airco/Cruise Control 12-202 - Minibus, Potniški kombi: slika 2
Renault Kangoo 1.3 TCe 100pk Benzine Comfort Airco/Cruise Control 12-202 - Minibus, Potniški kombi: slika 3
Renault Kangoo 1.3 TCe 100pk Benzine Comfort Airco/Cruise Control 12-202 - Minibus, Potniški kombi: slika 4
Renault Kangoo 1.3 TCe 100pk Benzine Comfort Airco/Cruise Control 12-202 - Minibus, Potniški kombi: slika 5
Oglejte si vse fotografije (16)

Renault Kangoo 1.3 TCe 100pk Benzine Comfort Airco/Cruise Control 12-202

Minibus, Potniški kombi
2024164236 km4x2Euro 6
Madžarska, XVIII. kerület
Objavljeno: 2danReferenčna številka EUR-0318

12 450EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 14 460 USD
2024164236 km4x2Euro 6
Madžarska, XVIII. kerület
Kontaktirajte prodajalca
Renault Trafic Combi L2H1 3,0t  Life  - Minibus, Potniški kombi: slika 1
Renault Trafic Combi L2H1 3,0t  Life  - Minibus, Potniški kombi: slika 2
Renault Trafic Combi L2H1 3,0t  Life  - Minibus, Potniški kombi: slika 3
Renault Trafic Combi L2H1 3,0t  Life  - Minibus, Potniški kombi: slika 4
Renault Trafic Combi L2H1 3,0t  Life  - Minibus, Potniški kombi: slika 5
Oglejte si vse fotografije (15)

Renault Trafic Combi L2H1 3,0t Life

Minibus, Potniški kombi
2023196486 kmEuro 6Število sedežev: 9
Litva, Ramuciai
Objavljeno: 5dan

33 500EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 38 909 USD
2023196486 kmEuro 6Število sedežev: 9
Litva, Ramuciai
Kontaktirajte prodajalca
Renault Trafic 1L9 dci 80cv 9 places - Minibus, Potniški kombi: slika 1
Renault Trafic 1L9 dci 80cv 9 places - Minibus, Potniški kombi: slika 2
Renault Trafic 1L9 dci 80cv 9 places - Minibus, Potniški kombi: slika 3
Renault Trafic 1L9 dci 80cv 9 places - Minibus, Potniški kombi: slika 4
Renault Trafic 1L9 dci 80cv 9 places - Minibus, Potniški kombi: slika 5
Oglejte si vse fotografije (10)

Renault Trafic 1L9 dci 80cv 9 places

Minibus, Potniški kombi
2004185000 kmEuro 4
Francija, La Cerlangue
Objavljeno: 5dan

8 000EUR

Cena z DDV

  • ≈ 9 291 USD
2004185000 kmEuro 4
Francija, La Cerlangue
Kontaktirajte prodajalca
RENAULT TRAFIC LL29 2.0 DCI SPORT - Minibus, Potniški kombi: slika 1
RENAULT TRAFIC LL29 2.0 DCI SPORT - Minibus, Potniški kombi: slika 2
RENAULT TRAFIC LL29 2.0 DCI SPORT - Minibus, Potniški kombi: slika 3
RENAULT TRAFIC LL29 2.0 DCI SPORT - Minibus, Potniški kombi: slika 4
RENAULT TRAFIC LL29 2.0 DCI SPORT - Minibus, Potniški kombi: slika 5
Oglejte si vse fotografije (26)

RENAULT TRAFIC LL29 2.0 DCI SPORT

Minibus, Potniški kombi
2012495647 km
Združeno Kraljestvo, Doncaster
Objavljeno: 6danReferenčna številka EU62BTZ
Dražba
2012495647 km
Združeno Kraljestvo, Doncaster
Kontaktirajte prodajalca
Renault MASTER - Minibus, Potniški kombi: slika 1
Renault MASTER - Minibus, Potniški kombi: slika 2
Renault MASTER - Minibus, Potniški kombi: slika 3
Renault MASTER - Minibus, Potniški kombi: slika 4
Renault MASTER - Minibus, Potniški kombi: slika 5
Oglejte si vse fotografije (27)

Renault MASTER

Minibus, Potniški kombi
Francija, Illkirch-Graffenstaden
Objavljeno: 6danReferenčna številka agora-432622

1 000EUR

Cena brez DDV

Dražba
  • ≈ 1 161 USD
Francija, Illkirch-Graffenstaden
Kontaktirajte prodajalca
Renault Trafic Salon Polska Bezwypadkowy Jak Nowy Serwisowany ASO - Minibus, Potniški kombi: slika 1
Renault Trafic Salon Polska Bezwypadkowy Jak Nowy Serwisowany ASO - Minibus, Potniški kombi: slika 2
Renault Trafic Salon Polska Bezwypadkowy Jak Nowy Serwisowany ASO - Minibus, Potniški kombi: slika 3
Renault Trafic Salon Polska Bezwypadkowy Jak Nowy Serwisowany ASO - Minibus, Potniški kombi: slika 4
Renault Trafic Salon Polska Bezwypadkowy Jak Nowy Serwisowany ASO - Minibus, Potniški kombi: slika 5
Oglejte si vse fotografije (50)

Renault Trafic Salon Polska Bezwypadkowy Jak Nowy Serwisowany ASO

Minibus, Potniški kombi
2024230000 kmŠtevilo sedežev: 9
Poljska, Lechów
Objavljeno: 8danReferenčna številka 479

16 145EUR

  • ≈ 18 752 USD
2024230000 kmŠtevilo sedežev: 9
Poljska, Lechów
Renault Trafic L2H1/Salon Polska/Bezwypadkowy/Lakier oryginalny/Kamera/Gwarancja prod - Minibus, Potniški kombi: slika 1
Renault Trafic L2H1/Salon Polska/Bezwypadkowy/Lakier oryginalny/Kamera/Gwarancja prod - Minibus, Potniški kombi: slika 2
Renault Trafic L2H1/Salon Polska/Bezwypadkowy/Lakier oryginalny/Kamera/Gwarancja prod - Minibus, Potniški kombi: slika 3
Renault Trafic L2H1/Salon Polska/Bezwypadkowy/Lakier oryginalny/Kamera/Gwarancja prod - Minibus, Potniški kombi: slika 4
Renault Trafic L2H1/Salon Polska/Bezwypadkowy/Lakier oryginalny/Kamera/Gwarancja prod - Minibus, Potniški kombi: slika 5
Oglejte si vse fotografije (40)

Renault Trafic L2H1/Salon Polska/Bezwypadkowy/Lakier oryginalny/Kamera/Gwarancja prod

Minibus, Potniški kombi
202481284 kmŠtevilo sedežev: 9
Poljska, Bodzentyn
Objavljeno: 10danReferenčna številka 857

24 392EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 28 330 USD
202481284 kmŠtevilo sedežev: 9
Poljska, Bodzentyn
Renault Master III Linienbus Automatik City 9 Sitzer - Minibus, Potniški kombi: slika 1
Renault Master III Linienbus Automatik City 9 Sitzer - Minibus, Potniški kombi: slika 2
Renault Master III Linienbus Automatik City 9 Sitzer - Minibus, Potniški kombi: slika 3
Renault Master III Linienbus Automatik City 9 Sitzer - Minibus, Potniški kombi: slika 4
Renault Master III Linienbus Automatik City 9 Sitzer - Minibus, Potniški kombi: slika 5
Oglejte si vse fotografije (25)

Renault Master III Linienbus Automatik City 9 Sitzer

Minibus, Potniški kombi
Nemčija, Schwelm
Objavljeno: 13dan

39 980EUR

  • ≈ 46 435 USD
Nemčija, Schwelm
Kontaktirajte prodajalca
Renault Trafic Ogłoszenie dotyczy wynajmu Auta 9-osobowego - Minibus, Potniški kombi: slika 1
Renault Trafic Ogłoszenie dotyczy wynajmu Auta 9-osobowego - Minibus, Potniški kombi: slika 2
Renault Trafic Ogłoszenie dotyczy wynajmu Auta 9-osobowego - Minibus, Potniški kombi: slika 3
Renault Trafic Ogłoszenie dotyczy wynajmu Auta 9-osobowego - Minibus, Potniški kombi: slika 4
Renault Trafic Ogłoszenie dotyczy wynajmu Auta 9-osobowego - Minibus, Potniški kombi: slika 5
Oglejte si vse fotografije (24)

Renault Trafic Ogłoszenie dotyczy wynajmu Auta 9-osobowego

Minibus, Potniški kombi
2024400 kmŠtevilo sedežev: 8
Poljska, Lechów
Objavljeno: 13danReferenčna številka 394

57EUR

Najem
  • ≈ 66 USD
2024400 kmŠtevilo sedežev: 8
Poljska, Lechów
Renault Express 1.3 TCe 100pk Benzine Comfort Airco/Navi/Cruise Control - Minibus, Potniški kombi: slika 1
Renault Express 1.3 TCe 100pk Benzine Comfort Airco/Navi/Cruise Control - Minibus, Potniški kombi: slika 2
Renault Express 1.3 TCe 100pk Benzine Comfort Airco/Navi/Cruise Control - Minibus, Potniški kombi: slika 3
Renault Express 1.3 TCe 100pk Benzine Comfort Airco/Navi/Cruise Control - Minibus, Potniški kombi: slika 4
Renault Express 1.3 TCe 100pk Benzine Comfort Airco/Navi/Cruise Control - Minibus, Potniški kombi: slika 5
Oglejte si vse fotografije (19)

Renault Express 1.3 TCe 100pk Benzine Comfort Airco/Navi/Cruise Control

Minibus, Potniški kombi
202295388 km4x2Euro 6
Madžarska, XVIII. kerület
Objavljeno: 18danReferenčna številka EUR-0067

13 450EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 15 621 USD
202295388 km4x2Euro 6
Madžarska, XVIII. kerület
Kontaktirajte prodajalca
Renault Kangoo 1.5 Blue dCi 115pk Grand Comfort Automaat Airco/Camera/3 - Minibus, Potniški kombi: slika 1
Renault Kangoo 1.5 Blue dCi 115pk Grand Comfort Automaat Airco/Camera/3 - Minibus, Potniški kombi: slika 2
Renault Kangoo 1.5 Blue dCi 115pk Grand Comfort Automaat Airco/Camera/3 - Minibus, Potniški kombi: slika 3
Renault Kangoo 1.5 Blue dCi 115pk Grand Comfort Automaat Airco/Camera/3 - Minibus, Potniški kombi: slika 4
Renault Kangoo 1.5 Blue dCi 115pk Grand Comfort Automaat Airco/Camera/3 - Minibus, Potniški kombi: slika 5
Oglejte si vse fotografije (18)

Renault Kangoo 1.5 Blue dCi 115pk Grand Comfort Automaat Airco/Camera/3

Minibus, Potniški kombi
2023138927 km4x2Euro 6
Madžarska, XVIII. kerület
Objavljeno: 18danReferenčna številka EUR-0003

15 450EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 17 944 USD
2023138927 km4x2Euro 6
Madžarska, XVIII. kerület
Kontaktirajte prodajalca
Renault Trafic 9 osobowy/Nadmuchy na tył/Salon PL/Zadbany/L2H1/Gwarancja - Minibus, Potniški kombi: slika 1
Renault Trafic 9 osobowy/Nadmuchy na tył/Salon PL/Zadbany/L2H1/Gwarancja - Minibus, Potniški kombi: slika 2
Renault Trafic 9 osobowy/Nadmuchy na tył/Salon PL/Zadbany/L2H1/Gwarancja - Minibus, Potniški kombi: slika 3
Renault Trafic 9 osobowy/Nadmuchy na tył/Salon PL/Zadbany/L2H1/Gwarancja - Minibus, Potniški kombi: slika 4
Renault Trafic 9 osobowy/Nadmuchy na tył/Salon PL/Zadbany/L2H1/Gwarancja - Minibus, Potniški kombi: slika 5
Oglejte si vse fotografije (40)

Renault Trafic 9 osobowy/Nadmuchy na tył/Salon PL/Zadbany/L2H1/Gwarancja

Minibus, Potniški kombi
2020301407 kmŠtevilo sedežev: 9
Poljska, Bodzentyn
Objavljeno: 20danReferenčna številka 847

13 836EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 16 070 USD
2020301407 kmŠtevilo sedežev: 9
Poljska, Bodzentyn
T1 new listing page - Avtobusi RENAULT
Z uporabo tega spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov in obdelavo svojih osebnih podatkov. Več informacij