Avtobusi RENAULT Dražba iz Norveška: novi in rabljeni Avtobusi RENAULT Dražba iz Norveška naprodaj - Truck1 Slovenija

Avtobusi RENAULT iz Norveška
Dražba

Najdeni rezultati: 0
Ali potrebujete več možnosti filtriranja?
Noben oglas ne ustreza vašim kriterijem. Poskusite prilagoditi filtre.
Razvrsti po
Razvrsti po
Pomembnosti
Datumu: najnovejše
Datumu: najstarejše
Ceni: najnižja
Ceni: najvišja
Letu: najnovejše
Letu: najstarejše
Znamka, model
RENAULT
Norveška
Dražba

Podobne ponudbe

Renault Trafic Combi L2H1 3,0t  Life  - Minibus, Potniški kombi: slika 1
Renault Trafic Combi L2H1 3,0t  Life  - Minibus, Potniški kombi: slika 2
Renault Trafic Combi L2H1 3,0t  Life  - Minibus, Potniški kombi: slika 3
Renault Trafic Combi L2H1 3,0t  Life  - Minibus, Potniški kombi: slika 4
Renault Trafic Combi L2H1 3,0t  Life  - Minibus, Potniški kombi: slika 5
Oglejte si vse fotografije (15)

Renault Trafic Combi L2H1 3,0t Life

Minibus, Potniški kombi
2023196486 kmEuro 6Število sedežev: 9
Litva, Ramuciai
Objavljeno: 3dan

33 500EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 38 803 USD
2023196486 kmEuro 6Število sedežev: 9
Litva, Ramuciai
Kontaktirajte prodajalca
Renault Trafic 1L9 dci 80cv 9 places - Minibus, Potniški kombi: slika 1
Renault Trafic 1L9 dci 80cv 9 places - Minibus, Potniški kombi: slika 2
Renault Trafic 1L9 dci 80cv 9 places - Minibus, Potniški kombi: slika 3
Renault Trafic 1L9 dci 80cv 9 places - Minibus, Potniški kombi: slika 4
Renault Trafic 1L9 dci 80cv 9 places - Minibus, Potniški kombi: slika 5
Oglejte si vse fotografije (10)

Renault Trafic 1L9 dci 80cv 9 places

Minibus, Potniški kombi
2004185000 kmEuro 4
Francija, La Cerlangue
Objavljeno: 3dan

8 000EUR

Cena z DDV

  • ≈ 9 266 USD
2004185000 kmEuro 4
Francija, La Cerlangue
Kontaktirajte prodajalca
RENAULT TRAFIC LL29 2.0 DCI SPORT - Minibus, Potniški kombi: slika 1
RENAULT TRAFIC LL29 2.0 DCI SPORT - Minibus, Potniški kombi: slika 2
RENAULT TRAFIC LL29 2.0 DCI SPORT - Minibus, Potniški kombi: slika 3
RENAULT TRAFIC LL29 2.0 DCI SPORT - Minibus, Potniški kombi: slika 4
RENAULT TRAFIC LL29 2.0 DCI SPORT - Minibus, Potniški kombi: slika 5
Oglejte si vse fotografije (26)

RENAULT TRAFIC LL29 2.0 DCI SPORT

Minibus, Potniški kombi
2012495647 km
Združeno Kraljestvo, Doncaster
Objavljeno: 4danReferenčna številka EU62BTZ
Dražba
2012495647 km
Združeno Kraljestvo, Doncaster
Kontaktirajte prodajalca
Renault MASTER - Minibus, Potniški kombi: slika 1
Renault MASTER - Minibus, Potniški kombi: slika 2
Renault MASTER - Minibus, Potniški kombi: slika 3
Renault MASTER - Minibus, Potniški kombi: slika 4
Renault MASTER - Minibus, Potniški kombi: slika 5
Oglejte si vse fotografije (27)

Renault MASTER

Minibus, Potniški kombi
Francija, Illkirch-Graffenstaden
Objavljeno: 4danReferenčna številka agora-432622

1 000EUR

Cena brez DDV

Dražba
  • ≈ 1 158 USD
Francija, Illkirch-Graffenstaden
Kontaktirajte prodajalca
Renault Trafic Salon Polska Bezwypadkowy Jak Nowy Serwisowany ASO - Minibus, Potniški kombi: slika 1
Renault Trafic Salon Polska Bezwypadkowy Jak Nowy Serwisowany ASO - Minibus, Potniški kombi: slika 2
Renault Trafic Salon Polska Bezwypadkowy Jak Nowy Serwisowany ASO - Minibus, Potniški kombi: slika 3
Renault Trafic Salon Polska Bezwypadkowy Jak Nowy Serwisowany ASO - Minibus, Potniški kombi: slika 4
Renault Trafic Salon Polska Bezwypadkowy Jak Nowy Serwisowany ASO - Minibus, Potniški kombi: slika 5
Oglejte si vse fotografije (50)

Renault Trafic Salon Polska Bezwypadkowy Jak Nowy Serwisowany ASO

Minibus, Potniški kombi
2024230000 kmŠtevilo sedežev: 9
Poljska, Lechów
Objavljeno: 6danReferenčna številka 479

16 102EUR

  • ≈ 18 650 USD
2024230000 kmŠtevilo sedežev: 9
Poljska, Lechów
Renault Trafic L2H1/Salon Polska/Bezwypadkowy/Lakier oryginalny/Kamera/Gwarancja prod - Minibus, Potniški kombi: slika 1
Renault Trafic L2H1/Salon Polska/Bezwypadkowy/Lakier oryginalny/Kamera/Gwarancja prod - Minibus, Potniški kombi: slika 2
Renault Trafic L2H1/Salon Polska/Bezwypadkowy/Lakier oryginalny/Kamera/Gwarancja prod - Minibus, Potniški kombi: slika 3
Renault Trafic L2H1/Salon Polska/Bezwypadkowy/Lakier oryginalny/Kamera/Gwarancja prod - Minibus, Potniški kombi: slika 4
Renault Trafic L2H1/Salon Polska/Bezwypadkowy/Lakier oryginalny/Kamera/Gwarancja prod - Minibus, Potniški kombi: slika 5
Oglejte si vse fotografije (40)

Renault Trafic L2H1/Salon Polska/Bezwypadkowy/Lakier oryginalny/Kamera/Gwarancja prod

Minibus, Potniški kombi
202481284 kmŠtevilo sedežev: 9
Poljska, Bodzentyn
Objavljeno: 8danReferenčna številka 857

24 326EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 28 176 USD
202481284 kmŠtevilo sedežev: 9
Poljska, Bodzentyn
Renault Kangoo Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 1
Renault Kangoo Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 2
Renault Kangoo Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 3
Renault Kangoo Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 4
Renault Kangoo Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

Renault Kangoo Passenger Van

Minibus, Potniški kombi
Španija, Ocaña
Objavljeno: 8dan
Dražba
Španija, Ocaña
Kontaktirajte prodajalca
2020 Renault Kangoo Combi Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 1
2020 Renault Kangoo Combi Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 2
2020 Renault Kangoo Combi Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 3
2020 Renault Kangoo Combi Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 4
2020 Renault Kangoo Combi Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2020 Renault Kangoo Combi Passenger Van

Minibus, Potniški kombi
2020
Španija, Ocaña
Objavljeno: 8dan
Dražba
2020
Španija, Ocaña
Kontaktirajte prodajalca
2021 Renault Kangoo Combi Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 1
2021 Renault Kangoo Combi Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 2
2021 Renault Kangoo Combi Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 3
2021 Renault Kangoo Combi Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 4
2021 Renault Kangoo Combi Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2021 Renault Kangoo Combi Passenger Van

Minibus, Potniški kombi
2021
Španija, Ocaña
Objavljeno: 8dan
Dražba
2021
Španija, Ocaña
Kontaktirajte prodajalca
Renault Trafic - Minibus, Potniški kombi: slika 1
Renault Trafic - Minibus, Potniški kombi: slika 2
Renault Trafic - Minibus, Potniški kombi: slika 3
Renault Trafic - Minibus, Potniški kombi: slika 4
Renault Trafic - Minibus, Potniški kombi: slika 5
Oglejte si vse fotografije (21)

Renault Trafic

Minibus, Potniški kombi
195000 kmŠtevilo sedežev: 9
Francija, Nîmes
Objavljeno: 9danReferenčna številka 603z071yYtFYWsKXNOAz

3 500EUR

Cena brez DDV

Dražba
  • ≈ 4 054 USD
195000 kmŠtevilo sedežev: 9
Francija, Nîmes
Kontaktirajte prodajalca
Renault Master III Linienbus Automatik City 9 Sitzer - Minibus, Potniški kombi: slika 1
Renault Master III Linienbus Automatik City 9 Sitzer - Minibus, Potniški kombi: slika 2
Renault Master III Linienbus Automatik City 9 Sitzer - Minibus, Potniški kombi: slika 3
Renault Master III Linienbus Automatik City 9 Sitzer - Minibus, Potniški kombi: slika 4
Renault Master III Linienbus Automatik City 9 Sitzer - Minibus, Potniški kombi: slika 5
Oglejte si vse fotografije (25)

Renault Master III Linienbus Automatik City 9 Sitzer

Minibus, Potniški kombi
Nemčija, Schwelm
Objavljeno: 11dan

39 980EUR

  • ≈ 46 308 USD
Nemčija, Schwelm
Kontaktirajte prodajalca
Renault Trafic Ogłoszenie dotyczy wynajmu Auta 9-osobowego - Minibus, Potniški kombi: slika 1
Renault Trafic Ogłoszenie dotyczy wynajmu Auta 9-osobowego - Minibus, Potniški kombi: slika 2
Renault Trafic Ogłoszenie dotyczy wynajmu Auta 9-osobowego - Minibus, Potniški kombi: slika 3
Renault Trafic Ogłoszenie dotyczy wynajmu Auta 9-osobowego - Minibus, Potniški kombi: slika 4
Renault Trafic Ogłoszenie dotyczy wynajmu Auta 9-osobowego - Minibus, Potniški kombi: slika 5
Oglejte si vse fotografije (24)

Renault Trafic Ogłoszenie dotyczy wynajmu Auta 9-osobowego

Minibus, Potniški kombi
2024400 kmŠtevilo sedežev: 8
Poljska, Lechów
Objavljeno: 11danReferenčna številka 394

57EUR

Najem
  • ≈ 66 USD
2024400 kmŠtevilo sedežev: 8
Poljska, Lechów
Renault Express 1.3 TCe 100pk Benzine Comfort Airco/Navi/Cruise Control - Minibus, Potniški kombi: slika 1
Renault Express 1.3 TCe 100pk Benzine Comfort Airco/Navi/Cruise Control - Minibus, Potniški kombi: slika 2
Renault Express 1.3 TCe 100pk Benzine Comfort Airco/Navi/Cruise Control - Minibus, Potniški kombi: slika 3
Renault Express 1.3 TCe 100pk Benzine Comfort Airco/Navi/Cruise Control - Minibus, Potniški kombi: slika 4
Renault Express 1.3 TCe 100pk Benzine Comfort Airco/Navi/Cruise Control - Minibus, Potniški kombi: slika 5
Oglejte si vse fotografije (19)

Renault Express 1.3 TCe 100pk Benzine Comfort Airco/Navi/Cruise Control

Minibus, Potniški kombi
202295388 km4x2Euro 6
Madžarska, XVIII. kerület
Objavljeno: 16danReferenčna številka EUR-0067

13 450EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 15 579 USD
202295388 km4x2Euro 6
Madžarska, XVIII. kerület
Kontaktirajte prodajalca
Renault Kangoo 1.5 Blue dCi 115pk Grand Comfort Automaat Airco/Camera/3 - Minibus, Potniški kombi: slika 1
Renault Kangoo 1.5 Blue dCi 115pk Grand Comfort Automaat Airco/Camera/3 - Minibus, Potniški kombi: slika 2
Renault Kangoo 1.5 Blue dCi 115pk Grand Comfort Automaat Airco/Camera/3 - Minibus, Potniški kombi: slika 3
Renault Kangoo 1.5 Blue dCi 115pk Grand Comfort Automaat Airco/Camera/3 - Minibus, Potniški kombi: slika 4
Renault Kangoo 1.5 Blue dCi 115pk Grand Comfort Automaat Airco/Camera/3 - Minibus, Potniški kombi: slika 5
Oglejte si vse fotografije (18)

Renault Kangoo 1.5 Blue dCi 115pk Grand Comfort Automaat Airco/Camera/3

Minibus, Potniški kombi
2023138927 km4x2Euro 6
Madžarska, XVIII. kerület
Objavljeno: 16danReferenčna številka EUR-0003

15 450EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 17 895 USD
2023138927 km4x2Euro 6
Madžarska, XVIII. kerület
Kontaktirajte prodajalca
Renault Trafic 9 osobowy/Nadmuchy na tył/Salon PL/Zadbany/L2H1/Gwarancja - Minibus, Potniški kombi: slika 1
Renault Trafic 9 osobowy/Nadmuchy na tył/Salon PL/Zadbany/L2H1/Gwarancja - Minibus, Potniški kombi: slika 2
Renault Trafic 9 osobowy/Nadmuchy na tył/Salon PL/Zadbany/L2H1/Gwarancja - Minibus, Potniški kombi: slika 3
Renault Trafic 9 osobowy/Nadmuchy na tył/Salon PL/Zadbany/L2H1/Gwarancja - Minibus, Potniški kombi: slika 4
Renault Trafic 9 osobowy/Nadmuchy na tył/Salon PL/Zadbany/L2H1/Gwarancja - Minibus, Potniški kombi: slika 5
Oglejte si vse fotografije (40)

Renault Trafic 9 osobowy/Nadmuchy na tył/Salon PL/Zadbany/L2H1/Gwarancja

Minibus, Potniški kombi
2020301407 kmŠtevilo sedežev: 9
Poljska, Bodzentyn
Objavljeno: 18danReferenčna številka 847

13 799EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 15 983 USD
2020301407 kmŠtevilo sedežev: 9
Poljska, Bodzentyn
Renault Kangoo Salon PL/Bezwypadkowy/Lakier oryginalny/Perfekt stan/Gwarancja - Minibus, Potniški kombi: slika 1
Renault Kangoo Salon PL/Bezwypadkowy/Lakier oryginalny/Perfekt stan/Gwarancja - Minibus, Potniški kombi: slika 2
Renault Kangoo Salon PL/Bezwypadkowy/Lakier oryginalny/Perfekt stan/Gwarancja - Minibus, Potniški kombi: slika 3
Renault Kangoo Salon PL/Bezwypadkowy/Lakier oryginalny/Perfekt stan/Gwarancja - Minibus, Potniški kombi: slika 4
Renault Kangoo Salon PL/Bezwypadkowy/Lakier oryginalny/Perfekt stan/Gwarancja - Minibus, Potniški kombi: slika 5
Oglejte si vse fotografije (40)

Renault Kangoo Salon PL/Bezwypadkowy/Lakier oryginalny/Perfekt stan/Gwarancja

Minibus, Potniški kombi
202445254 kmŠtevilo sedežev: 5
Poljska, Bodzentyn
Objavljeno: 22danReferenčna številka 839

16 839EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 19 504 USD
202445254 kmŠtevilo sedežev: 5
Poljska, Bodzentyn
Renault Kangoo Salon PL/Bezwypadkowy/Lakier oryginalny/Perfekt stan/Gwarancja - Minibus, Potniški kombi: slika 1
Renault Kangoo Salon PL/Bezwypadkowy/Lakier oryginalny/Perfekt stan/Gwarancja - Minibus, Potniški kombi: slika 2
Renault Kangoo Salon PL/Bezwypadkowy/Lakier oryginalny/Perfekt stan/Gwarancja - Minibus, Potniški kombi: slika 3
Renault Kangoo Salon PL/Bezwypadkowy/Lakier oryginalny/Perfekt stan/Gwarancja - Minibus, Potniški kombi: slika 4
Renault Kangoo Salon PL/Bezwypadkowy/Lakier oryginalny/Perfekt stan/Gwarancja - Minibus, Potniški kombi: slika 5
Oglejte si vse fotografije (40)

Renault Kangoo Salon PL/Bezwypadkowy/Lakier oryginalny/Perfekt stan/Gwarancja

Minibus, Potniški kombi
202438060 kmŠtevilo sedežev: 5
Poljska, Bodzentyn
Objavljeno: 22danReferenčna številka 838

17 070EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 19 772 USD
202438060 kmŠtevilo sedežev: 5
Poljska, Bodzentyn
Renault Trafic 9 posti 2.0 dci 145 cv - Minibus, Potniški kombi: slika 1
Renault Trafic 9 posti 2.0 dci 145 cv - Minibus, Potniški kombi: slika 2
Renault Trafic 9 posti 2.0 dci 145 cv - Minibus, Potniški kombi: slika 3
Renault Trafic 9 posti 2.0 dci 145 cv - Minibus, Potniški kombi: slika 4
Renault Trafic 9 posti 2.0 dci 145 cv - Minibus, Potniški kombi: slika 5
Oglejte si vse fotografije (15)

Renault Trafic 9 posti 2.0 dci 145 cv

Minibus, Potniški kombi
2021233000 km
Italija, Sassari
Objavljeno: 22dan

16 500EUR

  • ≈ 19 111 USD
2021233000 km
Italija, Sassari
Kontaktirajte prodajalca
RENAULT Master III Trabus phII dCi - Minibus, Potniški kombi: slika 1
RENAULT Master III Trabus phII dCi - Minibus, Potniški kombi: slika 2
RENAULT Master III Trabus phII dCi - Minibus, Potniški kombi: slika 3
RENAULT Master III Trabus phII dCi - Minibus, Potniški kombi: slika 4
RENAULT Master III Trabus phII dCi - Minibus, Potniški kombi: slika 5
Oglejte si vse fotografije (7)

RENAULT Master III Trabus phII dCi

Minibus, Potniški kombi
202340000 kmEuro 6Število sedežev: Sitting: 13, Max: 13
Švedska, -
Objavljeno: 24danReferenčna številka 1774

39 138EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 45 333 USD
202340000 kmEuro 6Število sedežev: Sitting: 13, Max: 13
Švedska, -
Kontaktirajte prodajalca
RENAULT MASTER TRABUS // 4 units - Minibus, Potniški kombi: slika 1
RENAULT MASTER TRABUS // 4 units - Minibus, Potniški kombi: slika 2
RENAULT MASTER TRABUS // 4 units - Minibus, Potniški kombi: slika 3
RENAULT MASTER TRABUS // 4 units - Minibus, Potniški kombi: slika 4
RENAULT MASTER TRABUS // 4 units - Minibus, Potniški kombi: slika 5
Oglejte si vse fotografije (9)

RENAULT MASTER TRABUS // 4 units

Minibus, Potniški kombi
202340000 kmEuro 6Število sedežev: Sitting: 13, Max: 13
Švedska, -
Objavljeno: 25danReferenčna številka 1773

39 587EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 45 853 USD
202340000 kmEuro 6Število sedežev: Sitting: 13, Max: 13
Švedska, -
Kontaktirajte prodajalca
T1 new listing page - Avtobusi RENAULT iz Norveška
Z uporabo tega spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov in obdelavo svojih osebnih podatkov. Več informacij