Avtobusi Dražba, menjalnik: ročni, klima: novi in rabljeni Avtobusi Dražba, menjalnik: ročni, klima naprodaj - Truck1 Slovenija

Avtobusi
Dražba, menjalnik: ročni, klima

Najdeni rezultati: 50
za leasing
Ali potrebujete več možnosti filtriranja?
Razvrsti po
Razvrsti po
Pomembnosti
Datumu: najnovejše
Datumu: najstarejše
Ceni: najnižja
Ceni: najvišja
Letu: najnovejše
Letu: najstarejše
Znamka, model
1 / 3
Razvrsti po
Razvrsti po
Pomembnosti
Datumu: najnovejše
Datumu: najstarejše
Ceni: najnižja
Ceni: najvišja
Letu: najnovejše
Letu: najstarejše
Znamka, model
Dražba
Ročni
Klima
Temsa Tourmalin - Primestni avtobus: slika 1
Temsa Tourmalin - Primestni avtobus: slika 2
Temsa Tourmalin - Primestni avtobus: slika 3
Temsa Tourmalin - Primestni avtobus: slika 4
Temsa Tourmalin - Primestni avtobus: slika 5
Oglejte si vse fotografije (50)

Temsa Tourmalin

Primestni avtobus
613453 kmEuro 5Število sedežev: 52
Italija, -
Objavljeno: 5dan

850EUR

Dražba
  • ≈ 985 USD
613453 kmEuro 5Število sedežev: 52
Italija, -
Kontaktirajte prodajalca
Irisbus CROSSWAY - Primestni avtobus: slika 1
Irisbus CROSSWAY - Primestni avtobus: slika 2
Irisbus CROSSWAY - Primestni avtobus: slika 3
Irisbus CROSSWAY - Primestni avtobus: slika 4
Irisbus CROSSWAY - Primestni avtobus: slika 5
Oglejte si vse fotografije (8)

Irisbus CROSSWAY

Primestni avtobus
Francija, Poix-de-Picardie
Objavljeno: 4ura Referenčna številka agora-433633

3 000EUR

Cena brez DDV

Dražba
  • ≈ 3 477 USD
Francija, Poix-de-Picardie
Kontaktirajte prodajalca
Irisbus RECREO - Primestni avtobus: slika 1
Irisbus RECREO - Primestni avtobus: slika 2
Irisbus RECREO - Primestni avtobus: slika 3
Irisbus RECREO - Primestni avtobus: slika 4
Irisbus RECREO - Primestni avtobus: slika 5
Oglejte si vse fotografije (12)

Irisbus RECREO

Primestni avtobus
Francija, Arles
Objavljeno: 4ura Referenčna številka agora-433550

500EUR

Cena brez DDV

Dražba
  • ≈ 579 USD
Francija, Arles
Kontaktirajte prodajalca
IVECO 65C17 - Primestni avtobus: slika 1
IVECO 65C17 - Primestni avtobus: slika 2
IVECO 65C17 - Primestni avtobus: slika 3
IVECO 65C17 - Primestni avtobus: slika 4
IVECO 65C17 - Primestni avtobus: slika 5
Oglejte si vse fotografije (13)

IVECO 65C17

Primestni avtobus
Število sedežev: 28
Francija, Rumilly
Objavljeno: 4ura Referenčna številka agora-433350

1 500EUR

Cena brez DDV

Dražba
  • ≈ 1 738 USD
Število sedežev: 28
Francija, Rumilly
Kontaktirajte prodajalca
Temsa Tourmalin - Primestni avtobus: slika 1
Temsa Tourmalin - Primestni avtobus: slika 2
Temsa Tourmalin - Primestni avtobus: slika 3
Temsa Tourmalin - Primestni avtobus: slika 4
Temsa Tourmalin - Primestni avtobus: slika 5
Oglejte si vse fotografije (50)

Temsa Tourmalin

Primestni avtobus
498786 kmEuro 5Število sedežev: 53
Italija, -
Objavljeno: 19ura

850EUR

Dražba
  • ≈ 985 USD
498786 kmEuro 5Število sedežev: 53
Italija, -
Kontaktirajte prodajalca
Van Hool 916 - Potovalni avtobus: slika 1
Van Hool 916 - Potovalni avtobus: slika 2
Van Hool 916 - Potovalni avtobus: slika 3
Van Hool 916 - Potovalni avtobus: slika 4
Van Hool 916 - Potovalni avtobus: slika 5
Oglejte si vse fotografije (48)

Van Hool 916

Potovalni avtobus
437662 kmŠtevilo sedežev: 36
Francija, Goussainville
Objavljeno: 1danReferenčna številka agora-431632

15 000EUR

Cena brez DDV

Dražba
  • ≈ 17 389 USD
437662 kmŠtevilo sedežev: 36
Francija, Goussainville
Kontaktirajte prodajalca
Irisbus CROSSWAY - Primestni avtobus: slika 1
Irisbus CROSSWAY - Primestni avtobus: slika 2
Irisbus CROSSWAY - Primestni avtobus: slika 3
Irisbus CROSSWAY - Primestni avtobus: slika 4
Irisbus CROSSWAY - Primestni avtobus: slika 5
Oglejte si vse fotografije (10)

Irisbus CROSSWAY

Primestni avtobus
328031 kmŠtevilo sedežev: 59
Francija, Chauny
Objavljeno: 1danReferenčna številka agora-433484

4 000EUR

Cena brez DDV

Dražba
  • ≈ 4 637 USD
328031 kmŠtevilo sedežev: 59
Francija, Chauny
Kontaktirajte prodajalca
Temsa Safari RD - Potovalni avtobus: slika 1
Temsa Safari RD - Potovalni avtobus: slika 2
Temsa Safari RD - Potovalni avtobus: slika 3
Temsa Safari RD - Potovalni avtobus: slika 4
Temsa Safari RD - Potovalni avtobus: slika 5
Oglejte si vse fotografije (50)

Temsa Safari RD

Potovalni avtobus
929356 kmEuro 5Število sedežev: 53
Italija, -
Objavljeno: 1dan

4 900EUR

Dražba
  • ≈ 5 680 USD
929356 kmEuro 5Število sedežev: 53
Italija, -
Kontaktirajte prodajalca
Temsa Safari - Primestni avtobus: slika 1
Temsa Safari - Primestni avtobus: slika 2
Temsa Safari - Primestni avtobus: slika 3
Temsa Safari - Primestni avtobus: slika 4
Temsa Safari - Primestni avtobus: slika 5
Oglejte si vse fotografije (50)

Temsa Safari

Primestni avtobus
719234 kmEuro 4Število sedežev: 41
Italija, -
Objavljeno: 1dan

850EUR

Dražba
  • ≈ 985 USD
719234 kmEuro 4Število sedežev: 41
Italija, -
Kontaktirajte prodajalca
2021 Citroen Berlingo 5 Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 1
2021 Citroen Berlingo 5 Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 2
2021 Citroen Berlingo 5 Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 3
2021 Citroen Berlingo 5 Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 4
2021 Citroen Berlingo 5 Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2021 Citroen Berlingo 5 Passenger Van

Minibus, Potniški kombi
2021
Španija, Ocaña
Objavljeno: 3dan
Dražba
2021
Španija, Ocaña
Kontaktirajte prodajalca
2021 Opel Combo 5 Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 1
2021 Opel Combo 5 Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 2
2021 Opel Combo 5 Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 3
2021 Opel Combo 5 Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 4
2021 Opel Combo 5 Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2021 Opel Combo 5 Passenger Van

Minibus, Potniški kombi
2021
Španija, Ocaña
Objavljeno: 3dan
Dražba
2021
Španija, Ocaña
Kontaktirajte prodajalca
2006 Irisbus 397EF 4x2 48-Seat Crew Carrier Bus - Avtobus: slika 1
2006 Irisbus 397EF 4x2 48-Seat Crew Carrier Bus - Avtobus: slika 2
2006 Irisbus 397EF 4x2 48-Seat Crew Carrier Bus - Avtobus: slika 3
2006 Irisbus 397EF 4x2 48-Seat Crew Carrier Bus - Avtobus: slika 4
2006 Irisbus 397EF 4x2 48-Seat Crew Carrier Bus - Avtobus: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2006 Irisbus 397EF 4x2 48-Seat Crew Carrier Bus

Avtobus
20061795426 km
Španija, Ocaña
Objavljeno: 3dan
Dražba
20061795426 km
Španija, Ocaña
Kontaktirajte prodajalca
2021 Peugeot Rifter 5 Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 1
2021 Peugeot Rifter 5 Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 2
2021 Peugeot Rifter 5 Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 3
2021 Peugeot Rifter 5 Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 4
2021 Peugeot Rifter 5 Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2021 Peugeot Rifter 5 Passenger Van

Minibus, Potniški kombi
2021
Španija, Ocaña
Objavljeno: 3dan
Dražba
2021
Španija, Ocaña
Kontaktirajte prodajalca
2022 Toyota Proace City Verso Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 1
2022 Toyota Proace City Verso Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 2
2022 Toyota Proace City Verso Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 3
2022 Toyota Proace City Verso Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 4
2022 Toyota Proace City Verso Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2022 Toyota Proace City Verso Passenger Van

Minibus, Potniški kombi
2022
Španija, Ocaña
Objavljeno: 3dan
Dražba
2022
Španija, Ocaña
Kontaktirajte prodajalca
Volkswagen Caddy Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 1
Volkswagen Caddy Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 2
Volkswagen Caddy Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 3
Volkswagen Caddy Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 4
Volkswagen Caddy Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

Volkswagen Caddy Passenger Van

Minibus, Potniški kombi
Španija, Ocaña
Objavljeno: 3dan
Dražba
Španija, Ocaña
Kontaktirajte prodajalca
2021 Renault Kangoo 5 Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 1
2021 Renault Kangoo 5 Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 2
2021 Renault Kangoo 5 Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 3
2021 Renault Kangoo 5 Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 4
2021 Renault Kangoo 5 Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2021 Renault Kangoo 5 Passenger Van

Minibus, Potniški kombi
2021
Španija, Ocaña
Objavljeno: 3dan
Dražba
2021
Španija, Ocaña
Kontaktirajte prodajalca
2013 Ford Transit Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 1
2013 Ford Transit Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 2
2013 Ford Transit Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 3
2013 Ford Transit Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 4
2013 Ford Transit Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2013 Ford Transit Passenger Van

Minibus, Potniški kombi
2013201775 km
Nizozemska, Zevenbergen
Objavljeno: 3dan
Dražba
2013201775 km
Nizozemska, Zevenbergen
Kontaktirajte prodajalca
2013 Ford Transit Tourneo 9 Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 1
2013 Ford Transit Tourneo 9 Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 2
2013 Ford Transit Tourneo 9 Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 3
2013 Ford Transit Tourneo 9 Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 4
2013 Ford Transit Tourneo 9 Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2013 Ford Transit Tourneo 9 Passenger Van

Minibus, Potniški kombi
2013234925 km
Nizozemska, Zevenbergen
Objavljeno: 3dan
Dražba
2013234925 km
Nizozemska, Zevenbergen
Kontaktirajte prodajalca
2022 Opel Vivaro 1.5 D 9 (Inoperable) Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 1
2022 Opel Vivaro 1.5 D 9 (Inoperable) Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 2
2022 Opel Vivaro 1.5 D 9 (Inoperable) Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 3
2022 Opel Vivaro 1.5 D 9 (Inoperable) Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 4
2022 Opel Vivaro 1.5 D 9 (Inoperable) Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2022 Opel Vivaro 1.5 D 9 (Inoperable) Passenger Van

Minibus, Potniški kombi
202293060 km
Nizozemska, Zevenbergen
Objavljeno: 3dan
Dražba
202293060 km
Nizozemska, Zevenbergen
Kontaktirajte prodajalca
2023 Toyota Sienna 9 (Inoperable) Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 1
2023 Toyota Sienna 9 (Inoperable) Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 2
2023 Toyota Sienna 9 (Inoperable) Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 3
2023 Toyota Sienna 9 (Inoperable) Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 4
2023 Toyota Sienna 9 (Inoperable) Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2023 Toyota Sienna 9 (Inoperable) Passenger Van

Minibus, Potniški kombi
202385361 km
Nizozemska, Zevenbergen
Objavljeno: 3dan
Dražba
202385361 km
Nizozemska, Zevenbergen
Kontaktirajte prodajalca
2023 Toyota Proace Verso 2.0 D 9 (Inoperable) Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 1
2023 Toyota Proace Verso 2.0 D 9 (Inoperable) Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 2
2023 Toyota Proace Verso 2.0 D 9 (Inoperable) Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 3
2023 Toyota Proace Verso 2.0 D 9 (Inoperable) Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 4
2023 Toyota Proace Verso 2.0 D 9 (Inoperable) Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2023 Toyota Proace Verso 2.0 D 9 (Inoperable) Passenger Van

Minibus, Potniški kombi
2023
Nizozemska, Zevenbergen
Objavljeno: 3dan
Dražba
2023
Nizozemska, Zevenbergen
Kontaktirajte prodajalca
1 / 3
123
Stran 1 od 3

Cene za Avtobusi

T1 new listing page - Avtobusi
Z uporabo tega spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov in obdelavo svojih osebnih podatkov. Več informacij