Tovornjaki RENAULT Dražba, 2007 Leto: novi in rabljeni Tovornjaki RENAULT Dražba, 2007 Leto naprodaj - Truck1 Slovenija

Tovornjaki RENAULT
Dražba, 2007 Leto

Najdeni rezultati: 7
za leasing
Ali potrebujete več možnosti filtriranja?
Razvrsti po
Razvrsti po
Pomembnosti
Datumu: najnovejše
Datumu: najstarejše
Ceni: najnižja
Ceni: najvišja
Letu: najnovejše
Letu: najstarejše
Znamka, model
Razvrsti po
Razvrsti po
Pomembnosti
Datumu: najnovejše
Datumu: najstarejše
Ceni: najnižja
Ceni: najvišja
Letu: najnovejše
Letu: najstarejše
Znamka, model
RENAULT
Dražba
2007
Renault Midlum 240.18 - Tovornjak hladilnik: slika 1
Renault Midlum 240.18 - Tovornjak hladilnik: slika 2
Renault Midlum 240.18 - Tovornjak hladilnik: slika 3
Renault Midlum 240.18 - Tovornjak hladilnik: slika 4
Renault Midlum 240.18 - Tovornjak hladilnik: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)

Renault Midlum 240.18

Tovornjak hladilnik
2007474579 km4x2Euro 3234 KMKoristni tovor: 8930 kgBruto teža: 17990 kg
Litva, Vilnius
Objavljeno: 2dan

2 500EUR

Cena brez DDV

Dražba
  • ≈ 2 898 USD
2007474579 km4x2Euro 3234 KMKoristni tovor: 8930 kgBruto teža: 17990 kg
Litva, Vilnius
Kontaktirajte prodajalca
Vprašajte za vse razpoložljive slike

2007 RENAULT PREMIUM LANDER 460 DXI TRUCK

Tovornjak
2007
Nizozemska, Thorn
Objavljeno: 3dan

100EUR

Dražba
  • ≈ 115 USD
2007
Nizozemska, Thorn
2007 Renault Premium 2007 Palfinger PK10000 on 4x2 C ... Dump Truck with Crane - Tovornjak prekucnik: slika 1
2007 Renault Premium 2007 Palfinger PK10000 on 4x2 C ... Dump Truck with Crane - Tovornjak prekucnik: slika 2
2007 Renault Premium 2007 Palfinger PK10000 on 4x2 C ... Dump Truck with Crane - Tovornjak prekucnik: slika 3
2007 Renault Premium 2007 Palfinger PK10000 on 4x2 C ... Dump Truck with Crane - Tovornjak prekucnik: slika 4
2007 Renault Premium 2007 Palfinger PK10000 on 4x2 C ... Dump Truck with Crane - Tovornjak prekucnik: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2007 Renault Premium 2007 Palfinger PK10000 on 4x2 C ... Dump Truck with Crane

Tovornjak prekucnik
2007306252 km
Francija, Saint-Aubin-sur-Gaillon
Objavljeno: 3dan
Dražba
2007306252 km
Francija, Saint-Aubin-sur-Gaillon
Kontaktirajte prodajalca
Renault Mascott - Tovornjak z dvigalom: slika 1
Renault Mascott - Tovornjak z dvigalom: slika 2
Renault Mascott - Tovornjak z dvigalom: slika 3
Renault Mascott - Tovornjak z dvigalom: slika 4
Renault Mascott - Tovornjak z dvigalom: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)

Renault Mascott

Tovornjak z dvigalom
2007191053 km110 KMKoristni tovor: 3500 kgBruto teža: 10250 kg
Nizozemska, Deinze
Objavljeno: 15danReferenčna številka 1103-9

8 234EUR

Cena brez DDV

Dražba
  • ≈ 9 545 USD
2007191053 km110 KMKoristni tovor: 3500 kgBruto teža: 10250 kg
Nizozemska, Deinze
Vprašajte za vse razpoložljive slike

RENAULT - MASCOTT - TIPPER TRUCK - 2007

Tovornjak
2007
Romunija, Soars
Objavljeno: 23dan

1 800EUR

Dražba
  • ≈ 2 086 USD
2007
Romunija, Soars
2007 Renault Premium 410.26 Palfinger PK9501 on 6x4 Flatbed Truck with Crane - Tovornjak s kesonom, Tovornjak z dvigalom: slika 1
2007 Renault Premium 410.26 Palfinger PK9501 on 6x4 Flatbed Truck with Crane - Tovornjak s kesonom, Tovornjak z dvigalom: slika 2
2007 Renault Premium 410.26 Palfinger PK9501 on 6x4 Flatbed Truck with Crane - Tovornjak s kesonom, Tovornjak z dvigalom: slika 3
2007 Renault Premium 410.26 Palfinger PK9501 on 6x4 Flatbed Truck with Crane - Tovornjak s kesonom, Tovornjak z dvigalom: slika 4
2007 Renault Premium 410.26 Palfinger PK9501 on 6x4 Flatbed Truck with Crane - Tovornjak s kesonom, Tovornjak z dvigalom: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2007 Renault Premium 410.26 Palfinger PK9501 on 6x4 Flatbed Truck with Crane

Tovornjak s kesonom, Tovornjak z dvigalom
2007
Španija, Ocaña
Objavljeno: 2mes
Dražba
2007
Španija, Ocaña
Kontaktirajte prodajalca
Renault 410 DXI Premimium - Tovornjak-šasija: slika 1
Renault 410 DXI Premimium - Tovornjak-šasija: slika 2
Renault 410 DXI Premimium - Tovornjak-šasija: slika 3
Renault 410 DXI Premimium - Tovornjak-šasija: slika 4
Renault 410 DXI Premimium - Tovornjak-šasija: slika 5
Oglejte si vse fotografije (34)

Renault 410 DXI Premimium

Tovornjak-šasija
20074x2Euro 4Bruto teža: 18000 kg
Danska, Albertslund
Dražba
20074x2Euro 4Bruto teža: 18000 kg
Danska, Albertslund

Cene za Tovornjaki RENAULT

T1 new listing page - Tovornjaki RENAULT
Z uporabo tega spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov in obdelavo svojih osebnih podatkov. Več informacij