Prikolice SCHMITZ Dražba
Najdeni rezultati: 8
za leasing
4
Ali potrebujete več možnosti filtriranja?



2014 Schmitz Cargobull
Prikolica
2014
Združeno Kraljestvo, Goole
Objavljeno: 1danReferenčna številka 140559542
Dražba
2014
Združeno Kraljestvo, Goole
Kontaktirajte prodajalca




2014 Schmitz Cargobull
Prikolica
2014
Združeno Kraljestvo, Goole
Objavljeno: 1danReferenčna številka 140559543
Dražba
2014
Združeno Kraljestvo, Goole
Kontaktirajte prodajalca





Oglejte si vse fotografije (24)
SCHMITZ FRIDGE BOX
Prikolica
20073-osni
Združeno Kraljestvo, Doncaster
Objavljeno: 4danReferenčna številka C241810
Dražba
20073-osni
Združeno Kraljestvo, Doncaster
Kontaktirajte prodajalca





Oglejte si vse fotografije (22)
SCHMITZ FLAT
Prikolica
20073-osni
Združeno Kraljestvo, Doncaster
Objavljeno: 4danReferenčna številka C241742
Dražba
20073-osni
Združeno Kraljestvo, Doncaster
Kontaktirajte prodajalca
OGLASI
Post your ads and let buyers choose you!
4 million buyers per month search for vehicles and machinery on Truck1.





Oglejte si vse fotografije (20)
Schmitz Cargobull PR18
Plato/ Tovorna prikolica
19982-osniKoristni tovor: 14400 kgBruto teža: 18000 kg
Litva, Vilnius
Objavljeno: 5dan
2 500EUR
Cena brez DDV
Dražba
- ≈ 2 895 USD
19982-osniKoristni tovor: 14400 kgBruto teža: 18000 kg
Litva, Vilnius
Kontaktirajte prodajalca

Släp Schmitz SKO 24
Prikolica
2007
Švedska, Bro
Objavljeno: 5dan
17EUR
Dražba
- ≈ 19 USD
2007
Švedska, Bro
Kontaktirajte prodajalca





Oglejte si vse fotografije (38)
2013 Schmitz Cargobull SKO24/L kjøl / fryse - rep objekt - mangellapp
Prikolica
2013Bruto teža: 42000 kg
Norveška, Lyngdal
Objavljeno: 9dan
Dražba
2013Bruto teža: 42000 kg
Norveška, Lyngdal
Kontaktirajte prodajalca





Oglejte si vse fotografije (39)
2016 Schmitz Cargobull Scb Lastebilhenger m/kjøleaggregat / EU-OK / Servet aggregat / to-temp pallekasse
Prikolica
2016Bruto teža: 42000 kg
Norveška, Hønefoss
Objavljeno: 2mes
Dražba
2016Bruto teža: 42000 kg
Norveška, Hønefoss
Kontaktirajte prodajalca
Bodite obveščeni: naročite se na nove oglasePrejmite najnovejše oglase, prilagojene vašim željam
Cene za Prikolice SCHMITZ
| Schmitz Cargobull PR18 | leto proizvodnje: 1998, število osi: 2-osni, koristni tovor: 14400 kg, bruto teža: 18000 kg | 2 500 EUR |
Poglej tudi
Abrol/ Samonakladalci prikolice v KamnikuPrikolice v KranjuPrikolice avtotransporterji v KranjuIzotermične prikolice na JesenicahTA No ScorpioPrikolice za prevoz motorjev v VelenjuMazda Titan T3000Prikolice zabojniki v KopruTRAILER 3000 KGPrikolice za prevoz pijač v CeljuPrikolice v LjubljaniPrikolice šasije na Jesenicah
T1 new listing page - Prikolice SCHMITZ

