




New Holland / CNH Wielgewichten 2x250kg
1 950EUR
Cena brez DDV
- ≈ 2 189 USD




Tuz do ciągników MF Massey Ferguson i New Holland
1 946EUR
Cena brez DDV
- ≈ 2 184 USD





Wyposażenie New Holland NEW HOLLAND TLA ,TS 2009 Tuz Przedni podnośnik ZUIDBERG
2 289EUR
Cena brez DDV
- ≈ 2 570 USD





New Holland / CNH Wielgewichten 2x454kg (T7 LWB)
2 450EUR
Cena brez DDV
- ≈ 2 750 USD





Kemper C3003 Pick-up fits New Holland FR
19 500EUR
Cena brez DDV
- ≈ 21 894 USD





Wyposażenie nn Claas, New Holland, Johan Derre Sita do kombajnów





New Holland T5.120 Dynamic Command Original NH
2 007EUR
- ≈ 2 253 USD


New Holland T7030 Hitchtræk
1 806EUR
- ≈ 2 027 USD





New Holland E 215
2 500EUR
- ≈ 2 806 USD




New Holland SKOVL Korn/flisskovl med CNH teleskopophæng
1 672EUR
- ≈ 1 877 USD



New Holland TVT - TUZ przedni podnośnik kompletny
2 748EUR
- ≈ 3 085 USD





Balast obciążnik do John Deere, Deutz, Fendt, Massey Ferguson, New Holland
1 259EUR
Cena z DDV
- ≈ 1 413 USD





New Holland Loader arm medium MSL
1 000EUR
- ≈ 1 122 USD



Metal-Technik für NEW HOLLAND TL 90
4 344EUR
- ≈ 4 877 USD

Metal-Technik ür NEW HOLLAND TD.5.115
4 344EUR
- ≈ 4 877 USD





EH Palettengabel für New Holland W50 1200 mm
950EUR
- ≈ 1 066 USD





EH Palettengabel passend New Holland W70 2,5 t
950EUR
- ≈ 1 066 USD





Euroadapter Skid Steer Hoflader Radlader Euro Adapter New Holland
833EUR
- ≈ 935 USD





Metal-Technik Frontlader für NEW HOLLAND TD 5050, 5030, 5020, 5010 / Ładowacz
4 344EUR
- ≈ 4 877 USD



Metal-Technik Ładowacz czołowu / Frontlader NEW HOLLAND TD 80D, TD 95D
4 344EUR
- ≈ 4 877 USD





Sauermann HS 1500-KUD 1710-1KUD Automatyczny Zaczep Fendt John Deere New Holland Case IH
412EUR
- ≈ 462 USD





New Holland Boomer til 35-40-50-55
401EUR
- ≈ 450 USD





New Holland Boomer til 35-40-50-55
401EUR
- ≈ 450 USD





New Holland Excavator bucket New Holland Graafbak 70 cm Graafmachine Bak – 0.7 x 0.57 x 0.60– Excavator Bucket
350EUR
Cena brez DDV
- ≈ 392 USD


New Holland Case Obciążnik Balast 45 kg 87353832
103EUR
- ≈ 115 USD



New Holland 4552745



New Holland 4574840





New Holland 84136678





New Holland 86992686


New Holland 2164503


New Holland


New Holland 76049543



New Holland 2840515


New Holland 76074486


New Holland 87432773



New Holland 2405419


New Holland 76054248


New Holland 84195553


New Holland 4524966



New Holland 4552746
Priključek za Traktorji New Holland
Poglej podobne2 000EUR
- ≈ 2 245 USD
21 Avgust 2018
Ta oglas je shranjen v arhivu za referenco (specifikacije, običajna cena). Na spletnem mestu ni zastarelih oglasov — vse aktivne možnosti najdete spodaj.
Bâti Faucheux avec hydraulique complet pour NH TDD
Année 2007
CHARGEUR FRONTAL P100 EGALEMENT DISPONIBLE
LIVRAISON POSSIBLE
Ta ponudba je samo informativne narave. Prosimo, potrdite podrobnosti neposredno pri prodajalcu.
2 000EUR
- ≈ 2 245 USD
21 Avgust 2018
Ta ponudba je samo informativne narave. Prosimo, potrdite podrobnosti neposredno pri prodajalcu.











