




Kemper C3003 Pick-up fits New Holland FR
19 500EUR
Cena brez DDV
- ≈ 21 788 USD





Wyposażenie New Holland NEW HOLLAND TLA ,TS 2009 Tuz Przedni podnośnik ZUIDBERG
2 272EUR
Cena brez DDV
- ≈ 2 538 USD





New Holland / CNH Wielgewichten 2x250kg
1 950EUR
Cena brez DDV
- ≈ 2 178 USD





New Holland / CNH Wielgewichten 2x454kg (T7 LWB)
2 450EUR
Cena brez DDV
- ≈ 2 737 USD




Tuz do ciągników MF Massey Ferguson i New Holland
1 932EUR
Cena brez DDV
- ≈ 2 158 USD



Rotator usado Palfinger 450-G de 4.500 kg



Rotator usado Palfinger 450-G de 4.500 kg







Wyposażenie nn Claas, New Holland, Johan Derre Sita do kombajnów






Rotator usado Palfinger 450-G de 4.500 kg




Rotator usado Palfinger 450-G de 4.500 kg






NEW HOLLAND E225BSR
7 950EUR
Cena brez DDV
- ≈ 8 883 USD



Metal-Technik für NEW HOLLAND TL 90
4 344EUR
- ≈ 4 853 USD

Metal-Technik ür NEW HOLLAND TD.5.115
4 344EUR
- ≈ 4 853 USD





New Holland E 215
2 500EUR
- ≈ 2 793 USD



New Holland TVT - TUZ przedni podnośnik kompletny
2 727EUR
- ≈ 3 047 USD





Metal-Technik Frontlader für NEW HOLLAND TD 5050, 5030, 5020, 5010 / Ładowacz
4 344EUR
- ≈ 4 853 USD



Metal-Technik Ładowacz czołowu / Frontlader NEW HOLLAND TD 80D, TD 95D
4 344EUR
- ≈ 4 853 USD


New Holland T7030 Hitchtræk
1 806EUR
- ≈ 2 017 USD





New Holland T5.120 Dynamic Command Original NH
2 007EUR
- ≈ 2 242 USD




New Holland SKOVL Korn/flisskovl med CNH teleskopophæng
1 672EUR
- ≈ 1 868 USD





Balast obciążnik do John Deere, Deutz, Fendt, Massey Ferguson, New Holland
1 250EUR
Cena z DDV
- ≈ 1 396 USD





New Holland Loader arm medium MSL
1 000EUR
- ≈ 1 117 USD





EH Palettengabel für New Holland W50 1200 mm
950EUR
- ≈ 1 061 USD





EH Palettengabel passend New Holland W70 2,5 t
950EUR
- ≈ 1 061 USD





Euroadapter Skid Steer Hoflader Radlader Euro Adapter New Holland
833EUR
- ≈ 930 USD





Sauermann HS 1500-KUD 1710-1KUD Automatyczny Zaczep Fendt John Deere New Holland Case IH
409EUR
- ≈ 457 USD





New Holland Boomer til 35-40-50-55
401EUR
- ≈ 448 USD





New Holland Boomer til 35-40-50-55
401EUR
- ≈ 448 USD





New Holland Excavator bucket New Holland Graafbak 70 cm Graafmachine Bak – 0.7 x 0.57 x 0.60– Excavator Bucket
350EUR
Cena brez DDV
- ≈ 391 USD


New Holland Case Obciążnik Balast 45 kg 87353832
102EUR
- ≈ 113 USD



New Holland 2840515


New Holland 92252586



New Holland 2840587



New Holland 2840513


New Holland 87375219





Lehnhof SW F aus New Holland E 215





Lehnhoff SW F NEW Holland E 215



New Holland 84092504



New Holland 73186417


New Holland NH064001FCK00


New Holland 47508496


New Holland 47565914



New Holland 2813013


New Holland 76054248





New Holland Kobelco





New Holland 76093764


New Holland 2164503


New Holland



New Holland 2438614



New Holland 2164498





New Holland 84136678


Volvo L150 buckets new unused , made in Holland



New Holland 2405419



New Holland 4552603





New Holland 86992686



New Holland 2813015


New Holland 76074486



New Holland 422551A1


New Holland 87432773


New Holland 84094139


New Holland RS-20.11-018



New Holland RS-11.09-022



New Holland 2813011


New Holland 87425766



New Holland 4574840


New Holland 4524681


New Holland 87425764


New Holland 4526578



New Holland 2405855


New Holland 4574844


New Holland 87408056


New Holland 72182327


New Holland RS-23.02-079



New Holland 421952A1



New Holland 2813009


New Holland 4524680



New Holland 2405853


New Holland 4524683
Priključek za transport hrane New Holland 450BFIE
Poglej podobne24 500EUR
Cena brez DDV
- ≈ 27 375 USD
19 Januar 2024
Ta oglas je shranjen v arhivu za referenco (specifikacije, običajna cena). Na spletnem mestu ni zastarelih oglasov — vse aktivne možnosti najdete spodaj.
for sale 2013 New Holland 450BFI (Kemper 445) 6 row corn header to fit New Holland FR series forage harvesters, nice good working corn header which is been inspected and tested.
Ta ponudba je samo informativne narave. Prosimo, potrdite podrobnosti neposredno pri prodajalcu.
24 500EUR
Cena brez DDV
- ≈ 27 375 USD
19 Januar 2024
Ta ponudba je samo informativne narave. Prosimo, potrdite podrobnosti neposredno pri prodajalcu.











