Polprikolice iz Kitajska lizing
Najdeni rezultati: 404
naprodaj
556

Oglejte si vse fotografije (8)
FUDENG 3 Axle Hydraulic Dump Trailer
Kiper polprikolica
Novo3-osniKoristni tovor: 40000 kg
Novo
Kitajska, Room 1705, Unit 1, Building 4, Lianhe Wealth Plaza, No. 2177 Tianchen Road, Jinan Area of China (Shandong) Pilot Free Trade Zone
Objavljeno: 8ura 15min
Vprašajte za ceno
Novo3-osniKoristni tovor: 40000 kg
Novo
Kontaktirajte prodajalca

Oglejte si vse fotografije (7)
FUDENG 3 Axle Hydraulic End Dump Semi Trailer
Polprikolica
Novo3-osniKoristni tovor: 40000 kg
Novo
Objavljeno: 8ura 16min
12 600EUR
- ≈ 14 703 USD
Novo3-osniKoristni tovor: 40000 kg
Novo
Kontaktirajte prodajalca

Oglejte si vse fotografije (31)
ZHICHENG Semi Flat Bed New or Used Low Bed Remolque de cama baja in Length 8m,10,12m, 14m, 16m
Nizko noseča polprikolica
Novo2025Koristni tovor: 40000 kgBruto teža: 8000 kg
Novo
Kitajska, Shanghai City
Objavljeno: 1dan
15 000EUR
- ≈ 17 504 USD
Novo2025Koristni tovor: 40000 kgBruto teža: 8000 kg
Novo
Kitajska, Shanghai City
Kontaktirajte prodajalca

Oglejte si vse fotografije (32)
ZHICHENG Semi Flat Bed Low Bed in New or Used with 3 Axles 4 Axles Remolque de cama baja
Nizko noseča polprikolica
Novo2025Koristni tovor: 50000 kgBruto teža: 7000 kg
Novo
Kitajska, Shanghai City
Objavljeno: 1dan
15 000EUR
- ≈ 17 504 USD
Novo2025Koristni tovor: 50000 kgBruto teža: 7000 kg
Novo
Kitajska, Shanghai City
Kontaktirajte prodajalca

Oglejte si vse fotografije (26)
ZHICHENG Semni Flat Bed Low Bed Floater Remolque de cama baja with 3 Axles 4 Axles New or Used 12M 13.75M In High Quality
Nizko noseča polprikolica
Novo2025Koristni tovor: 70000 kgBruto teža: 8000 kg
Novo
Kitajska, Shanghai City
Objavljeno: 1dan
15 000EUR
- ≈ 17 504 USD
Novo2025Koristni tovor: 70000 kgBruto teža: 8000 kg
Novo
Kitajska, Shanghai City
Kontaktirajte prodajalca

Oglejte si vse fotografije (5)
TITAN 25/35/40 CBM Powder Cement Tanker for Sale+
Silos cisterna
Novo20263-osni
Novo
Kitajska, Shengjing Homeland ,14F , Building B , Bajianbao Rd, Lixia District, Jinan, Shandong, China, 250131
Objavljeno: 3dan
12 041EUR
- ≈ 14 051 USD
Novo20263-osni
Novo
Kontaktirajte prodajalca

Oglejte si vse fotografije (5)
TITAN 40 CBM Bulk Cement Tank Trailer for Sale in Libya – Best Price
Silos cisterna
Novo20263-osni
Novo
Objavljeno: 4dan
12 901EUR
- ≈ 15 055 USD
Novo20263-osni
Novo
Kontaktirajte prodajalca

Oglejte si vse fotografije (5)
TITAN Hydraulic Detachable Gooseneck Lowboy Trailer for Sale
Nizko noseča polprikolica
Novo20262-osniKoristni tovor: 60000 kg
Novo
Objavljeno: 5dan
16 341EUR
- ≈ 19 069 USD
Novo20262-osniKoristni tovor: 60000 kg
Novo
Kontaktirajte prodajalca
OGLASI

Reliable new and used semi-trailers you can trust
Since 1980, delivering quality, verified vehicles for your transport needs

Oglejte si vse fotografije (5)
TITAN 4 Axle Fence Cargo Trailer for Sale in Zimbabwe
Polprikolica za prevoz živine
Novo2026Koristni tovor: 80000 kg
Novo
Objavljeno: 5dan
11 181EUR
- ≈ 13 048 USD
Novo2026Koristni tovor: 80000 kg
Novo
Kontaktirajte prodajalca

Oglejte si vse fotografije (5)
TITAN 42 CBM Cement Bulk Trailer-New Silo Semi Trailer
Silos cisterna
Novo20263-osni
Novo
Objavljeno: 6dan
14 191EUR
- ≈ 16 560 USD
Novo20263-osni
Novo
Kontaktirajte prodajalca

Oglejte si vse fotografije (6)
TITAN 3 Axle 60 Tons Low Bed Trailer Price for Sale in Mauritania, Nigeria
Nizko noseča polprikolica
Novo20263-osniKoristni tovor: 60000 kg
Novo
Objavljeno: 8dan
11 181EUR
- ≈ 13 048 USD
Novo20263-osniKoristni tovor: 60000 kg
Novo
Kontaktirajte prodajalca

Oglejte si vse fotografije (5)
TITAN 4 Axle 80 Tons Fence Cargo Semi Trailer for Sale in Zimbabwe
Polprikolica za prevoz živine
Novo20264-osniKoristni tovor: 80000 kg
Novo
Objavljeno: 8dan
11 181EUR
- ≈ 13 048 USD
Novo20264-osniKoristni tovor: 80000 kg
Novo
Kontaktirajte prodajalca
OGLASI
Post your ads and let buyers choose you!
4 million buyers per month search for vehicles and machinery on Truck1.

Oglejte si vse fotografije (5)
TITAN 35/40/50 Cubic Meter Cement Tanker Trailer for Sale
Silos cisterna
Novo20263-osni
Novo
Objavljeno: 8dan
15 500EUR
-21,2%
12 213EUR
- ≈ 14 252 USD
Novo20263-osni
Novo
Kontaktirajte prodajalca

Oglejte si vse fotografije (10)
FUDENG Customizable 3 Axle 60Ton Flat Bed Trailers for sale in Africa
Polprikolica s kesonom
Novo3-osniKoristni tovor: 60000 kg
Novo
Kitajska, Room 4-1705, United Wealth Plaza, No. 2177 Tianchen Road, Jinan Area, China (Shandong) Pilot Free Trade Zone
Objavljeno: 9dan
12 400EUR
- ≈ 14 470 USD
Novo3-osniKoristni tovor: 60000 kg
Novo
Kontaktirajte prodajalca

Oglejte si vse fotografije (8)
FUDENG 4 Axle 6 Compartment Oil Tanker Semi Trailer
Polprikolica cisterna
Novo4-osniKoristni tovor: 50000 kg
Novo
Objavljeno: 9dan
Vprašajte za ceno
Novo4-osniKoristni tovor: 50000 kg
Novo
Kontaktirajte prodajalca

Oglejte si vse fotografije (5)
DOGOVORLJIVO
TITAN 20ft/40ft/45ft Shipping Container Chassis Trailer
Polprikolica šasija
Novo20262-osni
Novo
Objavljeno: 9dan
6 451EUR
- ≈ 7 528 USD
Novo20262-osni
Novo
Kontaktirajte prodajalca

Oglejte si vse fotografije (6)
TITAN 40 FT Container Side Lifter for Sale in Lagos Nigeria
Kontejnerska polprikolica/ Polprikolica z zamenljivim tovoriščem
Novo20263-osni
Novo
Objavljeno: 9dan
60 205EUR
- ≈ 70 258 USD
Novo20263-osni
Novo
Kontaktirajte prodajalca

Oglejte si vse fotografije (5)
TITAN Cement Tanker for Sale in Ugandan
Silos cisterna
Novo20263-osni
Novo
Objavljeno: 10dan
15 200EUR
-15,1%
12 901EUR
- ≈ 15 055 USD
Novo20263-osni
Novo
Kontaktirajte prodajalca

Oglejte si vse fotografije (9)
FUDENG 3 Axle Low Loader Trailer for Sale
Nizko noseča polprikolica
3-osniKoristni tovor: 60000 kg
Objavljeno: 10dan
Vprašajte za ceno
3-osniKoristni tovor: 60000 kg
Kontaktirajte prodajalca

Oglejte si vse fotografije (8)
FUDENG 3 Axle 60ton Lowboy Trailers for Heavy Equipment Transport
Nizko noseča polprikolica
Novo3-osniKoristni tovor: 60000 kg
Novo
Objavljeno: 10dan
Vprašajte za ceno
Novo3-osniKoristni tovor: 60000 kg
Novo
Kontaktirajte prodajalca
T1 new listing page - Polprikolice iz Kitajska lizing