Gradbeni stroji NEW HOLLAND Dražba: novi in rabljeni Gradbeni stroji NEW HOLLAND Dražba naprodaj - Truck1 Slovenija

Gradbeni stroji NEW HOLLAND
Dražba

Najdeni rezultati: 26
za leasing
Ali potrebujete več možnosti filtriranja?
Razvrsti po
Razvrsti po
Pomembnosti
Datumu: najnovejše
Datumu: najstarejše
Ceni: najnižja
Ceni: najvišja
Letu: najnovejše
Letu: najstarejše
Znamka, model
1 / 2
Razvrsti po
Razvrsti po
Pomembnosti
Datumu: najnovejše
Datumu: najstarejše
Ceni: najnižja
Ceni: najvišja
Letu: najnovejše
Letu: najstarejše
Znamka, model
NEW HOLLAND
Dražba
New Holland C190 - Mini nakladalec: slika 1
New Holland C190 - Mini nakladalec: slika 2
New Holland C190 - Mini nakladalec: slika 3
New Holland C190 - Mini nakladalec: slika 4

New Holland C190

Mini nakladalec
Nemčija, Dormagen
Objavljeno: 12ura Referenčna številka 200310608
Dražba
Nemčija, Dormagen
Kontaktirajte prodajalca
2021 NEW HOLLAND W50C WHEEL LOADER ONLY 695 HOURS - Kolesni nakladalec: slika 1
2021 NEW HOLLAND W50C WHEEL LOADER ONLY 695 HOURS - Kolesni nakladalec: slika 2
2021 NEW HOLLAND W50C WHEEL LOADER ONLY 695 HOURS - Kolesni nakladalec: slika 3
2021 NEW HOLLAND W50C WHEEL LOADER ONLY 695 HOURS - Kolesni nakladalec: slika 4
2021 NEW HOLLAND W50C WHEEL LOADER ONLY 695 HOURS - Kolesni nakladalec: slika 5
Oglejte si vse fotografije (42)

2021 NEW HOLLAND W50C WHEEL LOADER ONLY 695 HOURS

Kolesni nakladalec
2021
Nemčija, Neufang
Objavljeno: 22ura

5 000EUR

Dražba
  • ≈ 5 811 USD
2021
Nemčija, Neufang
2021 NEW HOLLAND W80C LR 2-BUCKET LR WHEEL LOADER, PALLET FORK AND AP LEVELER - Kolesni nakladalec: slika 1
2021 NEW HOLLAND W80C LR 2-BUCKET LR WHEEL LOADER, PALLET FORK AND AP LEVELER - Kolesni nakladalec: slika 2
2021 NEW HOLLAND W80C LR 2-BUCKET LR WHEEL LOADER, PALLET FORK AND AP LEVELER - Kolesni nakladalec: slika 3
2021 NEW HOLLAND W80C LR 2-BUCKET LR WHEEL LOADER, PALLET FORK AND AP LEVELER - Kolesni nakladalec: slika 4
2021 NEW HOLLAND W80C LR 2-BUCKET LR WHEEL LOADER, PALLET FORK AND AP LEVELER - Kolesni nakladalec: slika 5
Oglejte si vse fotografije (49)

2021 NEW HOLLAND W80C LR 2-BUCKET LR WHEEL LOADER, PALLET FORK AND AP LEVELER

Kolesni nakladalec
2021
Belgija, Lier
Objavljeno: 2dan

7 500EUR

Dražba
  • ≈ 8 717 USD
2021
Belgija, Lier
2007 New Holland Kobelco E215B Tracked Excavator - Bager goseničar: slika 1
2007 New Holland Kobelco E215B Tracked Excavator - Bager goseničar: slika 2
2007 New Holland Kobelco E215B Tracked Excavator - Bager goseničar: slika 3
2007 New Holland Kobelco E215B Tracked Excavator - Bager goseničar: slika 4
2007 New Holland Kobelco E215B Tracked Excavator - Bager goseničar: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2007 New Holland Kobelco E215B Tracked Excavator

Bager goseničar
200715160 ur
Španija, Ocaña
Objavljeno: 2dan
Dražba
200715160 ur
Španija, Ocaña
Kontaktirajte prodajalca
Grävmaskin New Holland E135SR-1ES - Bager: slika 1

Grävmaskin New Holland E135SR-1ES

Bager
2006
Švedska, Arvika
Objavljeno: 3dan

13 940EUR

Dražba
  • ≈ 16 202 USD
2006
Švedska, Arvika
Kontaktirajte prodajalca
Grävmaskin New Holland E 215B med tillbehör - Bager goseničar: slika 1
Grävmaskin New Holland E 215B med tillbehör - Bager goseničar: slika 2
Grävmaskin New Holland E 215B med tillbehör - Bager goseničar: slika 3
Grävmaskin New Holland E 215B med tillbehör - Bager goseničar: slika 4
Grävmaskin New Holland E 215B med tillbehör - Bager goseničar: slika 5
Oglejte si vse fotografije (50)

Grävmaskin New Holland E 215B med tillbehör

Bager goseničar
20088398 ur158 KM
Švedska, Nacka Strand
Objavljeno: 3danReferenčna številka O-000013304
Dražba
20088398 ur158 KM
Švedska, Nacka Strand
Kontaktirajte prodajalca
FORD & NEW HOLLAND VARIOUS PARTS FROM STORES NEW OLD STOCK - Gradbena oprema: slika 1
FORD & NEW HOLLAND VARIOUS PARTS FROM STORES NEW OLD STOCK - Gradbena oprema: slika 2
FORD & NEW HOLLAND VARIOUS PARTS FROM STORES NEW OLD STOCK - Gradbena oprema: slika 3
FORD & NEW HOLLAND VARIOUS PARTS FROM STORES NEW OLD STOCK - Gradbena oprema: slika 4
FORD & NEW HOLLAND VARIOUS PARTS FROM STORES NEW OLD STOCK - Gradbena oprema: slika 5
Oglejte si vse fotografije (13)

FORD & NEW HOLLAND VARIOUS PARTS FROM STORES NEW OLD STOCK

Gradbena oprema
Združeno Kraljestvo, Doncaster
Objavljeno: 3danReferenčna številka 20070
Dražba
Združeno Kraljestvo, Doncaster
Kontaktirajte prodajalca
2022 NEW HOLLAND W50C BULLDOZER - Buldožer: slika 1
2022 NEW HOLLAND W50C BULLDOZER - Buldožer: slika 2
2022 NEW HOLLAND W50C BULLDOZER - Buldožer: slika 3
2022 NEW HOLLAND W50C BULLDOZER - Buldožer: slika 4
2022 NEW HOLLAND W50C BULLDOZER - Buldožer: slika 5
Oglejte si vse fotografije (35)

2022 NEW HOLLAND W50C BULLDOZER

Buldožer
2022
Belgija, Evergem
Objavljeno: 4dan

5 000EUR

Dražba
  • ≈ 5 811 USD
2022
Belgija, Evergem
New Holland E 215 C - Bager goseničar: slika 1
New Holland E 215 C - Bager goseničar: slika 2
New Holland E 215 C - Bager goseničar: slika 3
New Holland E 215 C - Bager goseničar: slika 4
New Holland E 215 C - Bager goseničar: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)

New Holland E 215 C

Bager goseničar
20138428 urNeto teža: 22400 kg175 KM
Litva, Vilnius
Objavljeno: 4dan

19 000EUR

Cena brez DDV

Dražba
  • ≈ 22 084 USD
20138428 urNeto teža: 22400 kg175 KM
Litva, Vilnius
Kontaktirajte prodajalca
New Holland E235SR, 2006, 8,700 h, Excavator, Metko26, Siilinjärvi - Bager goseničar: slika 1
New Holland E235SR, 2006, 8,700 h, Excavator, Metko26, Siilinjärvi - Bager goseničar: slika 2
New Holland E235SR, 2006, 8,700 h, Excavator, Metko26, Siilinjärvi - Bager goseničar: slika 3
New Holland E235SR, 2006, 8,700 h, Excavator, Metko26, Siilinjärvi - Bager goseničar: slika 4
New Holland E235SR, 2006, 8,700 h, Excavator, Metko26, Siilinjärvi - Bager goseničar: slika 5
Oglejte si vse fotografije (23)

New Holland E235SR, 2006, 8,700 h, Excavator, Metko26, Siilinjärvi

Bager goseničar
20068700 ur
Finska, Toivala
Objavljeno: 4danReferenčna številka 6516719
Dražba
20068700 ur
Finska, Toivala
Kontaktirajte prodajalca
New Holland MH 3.6 - Bager na kolesih: slika 1
New Holland MH 3.6 - Bager na kolesih: slika 2
New Holland MH 3.6 - Bager na kolesih: slika 3
New Holland MH 3.6 - Bager na kolesih: slika 4
New Holland MH 3.6 - Bager na kolesih: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)

New Holland MH 3.6

Bager na kolesih
20118362 urNeto teža: 13000 kg114 KM
Litva, Vilnius
Objavljeno: 8dan

5 200EUR

Cena brez DDV

Dražba
  • ≈ 6 044 USD
20118362 urNeto teža: 13000 kg114 KM
Litva, Vilnius
Kontaktirajte prodajalca
New Holland NH95 - Bager nakladalec: slika 1
New Holland NH95 - Bager nakladalec: slika 2
New Holland NH95 - Bager nakladalec: slika 3
New Holland NH95 - Bager nakladalec: slika 4
New Holland NH95 - Bager nakladalec: slika 5
Oglejte si vse fotografije (29)

New Holland NH95

Bager nakladalec
19976800 ur
Danska, Albertslund
Objavljeno: 9dan
Dražba
19976800 ur
Danska, Albertslund
New Holland MH 3.6 - Bager na kolesih: slika 1
New Holland MH 3.6 - Bager na kolesih: slika 2
New Holland MH 3.6 - Bager na kolesih: slika 3
New Holland MH 3.6 - Bager na kolesih: slika 4
New Holland MH 3.6 - Bager na kolesih: slika 5
Oglejte si vse fotografije (14)

New Holland MH 3.6

Bager na kolesih
20088830 urNeto teža: 12600 kg114 KM
Litva, Vilnius
Objavljeno: 9dan

16 250EUR

Cena brez DDV

Dražba
  • ≈ 18 887 USD
20088830 urNeto teža: 12600 kg114 KM
Litva, Vilnius
Kontaktirajte prodajalca
New Holland E 50.2 C - Bager goseničar: slika 1
New Holland E 50.2 C - Bager goseničar: slika 2
New Holland E 50.2 C - Bager goseničar: slika 3
New Holland E 50.2 C - Bager goseničar: slika 4
New Holland E 50.2 C - Bager goseničar: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)

New Holland E 50.2 C

Bager goseničar
20112069 ur41 KM
Belgija, Antwerpen
Objavljeno: 10dan

6 000EUR

Cena brez DDV

Dražba
  • ≈ 6 973 USD
20112069 ur41 KM
Belgija, Antwerpen
Kontaktirajte prodajalca
2007 NEW HOLLAND MH PLUS WHEELED EXCAVATOR - Bager na kolesih: slika 1
2007 NEW HOLLAND MH PLUS WHEELED EXCAVATOR - Bager na kolesih: slika 2
2007 NEW HOLLAND MH PLUS WHEELED EXCAVATOR - Bager na kolesih: slika 3
2007 NEW HOLLAND MH PLUS WHEELED EXCAVATOR - Bager na kolesih: slika 4
2007 NEW HOLLAND MH PLUS WHEELED EXCAVATOR - Bager na kolesih: slika 5
Oglejte si vse fotografije (10)

2007 NEW HOLLAND MH PLUS WHEELED EXCAVATOR

Bager na kolesih
2007
Nizozemska
Objavljeno: 10dan

3 100EUR

Dražba
  • ≈ 3 603 USD
2007
Nizozemska
2005 New Holland D180 Crawler Dozer - Buldožer: slika 1
2005 New Holland D180 Crawler Dozer - Buldožer: slika 2
2005 New Holland D180 Crawler Dozer - Buldožer: slika 3
2005 New Holland D180 Crawler Dozer - Buldožer: slika 4
2005 New Holland D180 Crawler Dozer - Buldožer: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2005 New Holland D180 Crawler Dozer

Buldožer
200512495 ur
Španija, Ocaña
Objavljeno: 10dan
Dražba
200512495 ur
Španija, Ocaña
Kontaktirajte prodajalca
NEW HOLLAND (CNH ITALIA S.P.A.) - LB115B-4PS - BACKHOE LOADER - 2005 - Bager nakladalec: slika 1
NEW HOLLAND (CNH ITALIA S.P.A.) - LB115B-4PS - BACKHOE LOADER - 2005 - Bager nakladalec: slika 2
NEW HOLLAND (CNH ITALIA S.P.A.) - LB115B-4PS - BACKHOE LOADER - 2005 - Bager nakladalec: slika 3
NEW HOLLAND (CNH ITALIA S.P.A.) - LB115B-4PS - BACKHOE LOADER - 2005 - Bager nakladalec: slika 4
NEW HOLLAND (CNH ITALIA S.P.A.) - LB115B-4PS - BACKHOE LOADER - 2005 - Bager nakladalec: slika 5
Oglejte si vse fotografije (24)

NEW HOLLAND (CNH ITALIA S.P.A.) - LB115B-4PS - BACKHOE LOADER - 2005

Bager nakladalec
2005
Slovenija, Zagorje ob Savi
Objavljeno: 14dan

12 500EUR

Dražba
  • ≈ 14 529 USD
2005
Slovenija, Zagorje ob Savi
2018 New Holland W130D High Lift Chargeuse Sur Pneus Wheel Loader - Kolesni nakladalec: slika 1

2018 New Holland W130D High Lift Chargeuse Sur Pneus Wheel Loader

Kolesni nakladalec
20183683 ur
Francija, Saint-Aubin-sur-Gaillon
Objavljeno: 14dan
Dražba
20183683 ur
Francija, Saint-Aubin-sur-Gaillon
Kontaktirajte prodajalca
NEW HOLLAND - E 135 - TRACKED EXCAVATOR - 2011 - Bager: slika 1
NEW HOLLAND - E 135 - TRACKED EXCAVATOR - 2011 - Bager: slika 2
NEW HOLLAND - E 135 - TRACKED EXCAVATOR - 2011 - Bager: slika 3
NEW HOLLAND - E 135 - TRACKED EXCAVATOR - 2011 - Bager: slika 4
NEW HOLLAND - E 135 - TRACKED EXCAVATOR - 2011 - Bager: slika 5
Oglejte si vse fotografije (37)

NEW HOLLAND - E 135 - TRACKED EXCAVATOR - 2011

Bager
2011
Romunija, Soars
Objavljeno: 25dan

6 800EUR

Dražba
  • ≈ 7 903 USD
2011
Romunija, Soars
2006 NEW HOLLAND W230 WHEELED LOADER - Kolesni nakladalec: slika 1
2006 NEW HOLLAND W230 WHEELED LOADER - Kolesni nakladalec: slika 2
2006 NEW HOLLAND W230 WHEELED LOADER - Kolesni nakladalec: slika 3
2006 NEW HOLLAND W230 WHEELED LOADER - Kolesni nakladalec: slika 4
2006 NEW HOLLAND W230 WHEELED LOADER - Kolesni nakladalec: slika 5
Oglejte si vse fotografije (32)

2006 NEW HOLLAND W230 WHEELED LOADER

Kolesni nakladalec
2006
Romunija, Soars
Objavljeno: 25dan

6 000EUR

Dražba
  • ≈ 6 973 USD
2006
Romunija, Soars
1 / 2
12
Stran 1 od 2

Gradbeni stroji NEW HOLLAND: pregled trga

Najbolj priljubljeni modeli

E215B

Glavne lokacije za nakup

Danska (Ponudbe: 6), Belgija (Ponudbe: 3), Litva (Ponudbe: 3), Romunija (Ponudbe: 3), Nemčija (Ponudbe: 2)

Tehnične specifikacije

Delovne ure, ur2 069–15 160
Izhodna moč, KM41–175
Teža, kg4 450–51 000
Najvišja hitrost, km/h40–40
Cena, EUR3 100–19 000
Leto1997–2022

Cene za Gradbeni stroji NEW HOLLAND

T1 new listing page - Gradbeni stroji NEW HOLLAND
Z uporabo tega spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov in obdelavo svojih osebnih podatkov. Več informacij