Mini bagri Dražba, 2013 Leto: novi in rabljeni Mini bagri Dražba, 2013 Leto naprodaj - Truck1 Slovenija

Mini bagri
Dražba, 2013 Leto

Najdeni rezultati: 21
za leasing
Ali potrebujete več možnosti filtriranja?
Razvrsti po
Razvrsti po
Pomembnosti
Datumu: najnovejše
Datumu: najstarejše
Ceni: najnižja
Ceni: najvišja
Letu: najnovejše
Letu: najstarejše
Znamka, model
1 / 2
Razvrsti po
Razvrsti po
Pomembnosti
Datumu: najnovejše
Datumu: najstarejše
Ceni: najnižja
Ceni: najvišja
Letu: najnovejše
Letu: najstarejše
Znamka, model
Dražba
2013
Vprašajte za vse razpoložljive slike

2013 Kubota K008-3

Mini bager
2013
Združeno Kraljestvo, Goole
Objavljeno: 13ura Referenčna številka 140560099
Dražba
2013
Združeno Kraljestvo, Goole
Kontaktirajte prodajalca
Kubota U48-4, Rotortit, pigghammer, klype - Mini bager: slika 1
Kubota U48-4, Rotortit, pigghammer, klype - Mini bager: slika 2
Kubota U48-4, Rotortit, pigghammer, klype - Mini bager: slika 3
Kubota U48-4, Rotortit, pigghammer, klype - Mini bager: slika 4
Kubota U48-4, Rotortit, pigghammer, klype - Mini bager: slika 5
Oglejte si vse fotografije (50)

Kubota U48-4, Rotortit, pigghammer, klype

Mini bager
20133554 ur42 KM
Norveška
Objavljeno: 14ura

92EUR

Dražba
  • ≈ 106 USD
20133554 ur42 KM
Norveška
Kontaktirajte prodajalca
Vprašajte za vse razpoložljive slike

2013 JCB 8018 CTS

Mini bager
2013
Združeno Kraljestvo, Goole
Objavljeno: 1danReferenčna številka 140559792
Dražba
2013
Združeno Kraljestvo, Goole
Kontaktirajte prodajalca
2013 Yanmar SV08-1AS Mini Excavator: <6.6t - Mini bager: slika 1
2013 Yanmar SV08-1AS Mini Excavator: <6.6t - Mini bager: slika 2
2013 Yanmar SV08-1AS Mini Excavator: <6.6t - Mini bager: slika 3
2013 Yanmar SV08-1AS Mini Excavator: <6.6t - Mini bager: slika 4
2013 Yanmar SV08-1AS Mini Excavator: <6.6t - Mini bager: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2013 Yanmar SV08-1AS Mini Excavator: <6.6t

Mini bager
20132096 ur
Nizozemska, Zevenbergen
Objavljeno: 1dan
Dražba
20132096 ur
Nizozemska, Zevenbergen
Kontaktirajte prodajalca
2013 Volvo EC17C Mini Excavator: <6.6t - Mini bager: slika 1
2013 Volvo EC17C Mini Excavator: <6.6t - Mini bager: slika 2
2013 Volvo EC17C Mini Excavator: <6.6t - Mini bager: slika 3
2013 Volvo EC17C Mini Excavator: <6.6t - Mini bager: slika 4
2013 Volvo EC17C Mini Excavator: <6.6t - Mini bager: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2013 Volvo EC17C Mini Excavator: <6.6t

Mini bager
20132661 ur
Združeno Kraljestvo, Derby
Objavljeno: 2dan
Dražba
20132661 ur
Združeno Kraljestvo, Derby
Kontaktirajte prodajalca
2013 Volvo ECR48C Mini Excavator: <6.6t - Mini bager: slika 1
2013 Volvo ECR48C Mini Excavator: <6.6t - Mini bager: slika 2
2013 Volvo ECR48C Mini Excavator: <6.6t - Mini bager: slika 3
2013 Volvo ECR48C Mini Excavator: <6.6t - Mini bager: slika 4
2013 Volvo ECR48C Mini Excavator: <6.6t - Mini bager: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2013 Volvo ECR48C Mini Excavator: <6.6t

Mini bager
20134969 ur
Nizozemska, Zevenbergen
Objavljeno: 2dan
Dražba
20134969 ur
Nizozemska, Zevenbergen
Kontaktirajte prodajalca
2013 Wacker Neuson ET18 Mini Excavator: <6.6t - Mini bager: slika 1
2013 Wacker Neuson ET18 Mini Excavator: <6.6t - Mini bager: slika 2
2013 Wacker Neuson ET18 Mini Excavator: <6.6t - Mini bager: slika 3
2013 Wacker Neuson ET18 Mini Excavator: <6.6t - Mini bager: slika 4
2013 Wacker Neuson ET18 Mini Excavator: <6.6t - Mini bager: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2013 Wacker Neuson ET18 Mini Excavator: <6.6t

Mini bager
20132453 ur
Nizozemska, Zevenbergen
Objavljeno: 2dan
Dražba
20132453 ur
Nizozemska, Zevenbergen
Kontaktirajte prodajalca
2013 Wacker Neuson ET18 Mini Excavator: <6.6t - Mini bager: slika 1
2013 Wacker Neuson ET18 Mini Excavator: <6.6t - Mini bager: slika 2
2013 Wacker Neuson ET18 Mini Excavator: <6.6t - Mini bager: slika 3
2013 Wacker Neuson ET18 Mini Excavator: <6.6t - Mini bager: slika 4
2013 Wacker Neuson ET18 Mini Excavator: <6.6t - Mini bager: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2013 Wacker Neuson ET18 Mini Excavator: <6.6t

Mini bager
20132301 ur
Nizozemska, Zevenbergen
Objavljeno: 2dan
Dražba
20132301 ur
Nizozemska, Zevenbergen
Kontaktirajte prodajalca
Eurocomach ES 57 ZT, 2013, 5,173 h, Excavator, Metko26, Pirkkala - Mini bager: slika 1
Eurocomach ES 57 ZT, 2013, 5,173 h, Excavator, Metko26, Pirkkala - Mini bager: slika 2
Eurocomach ES 57 ZT, 2013, 5,173 h, Excavator, Metko26, Pirkkala - Mini bager: slika 3
Eurocomach ES 57 ZT, 2013, 5,173 h, Excavator, Metko26, Pirkkala - Mini bager: slika 4
Eurocomach ES 57 ZT, 2013, 5,173 h, Excavator, Metko26, Pirkkala - Mini bager: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)

Eurocomach ES 57 ZT, 2013, 5,173 h, Excavator, Metko26, Pirkkala

Mini bager
20135173 ur
Finska, Pirkkala
Objavljeno: 5danReferenčna številka 6512891
Dražba
20135173 ur
Finska, Pirkkala
Kontaktirajte prodajalca
Vprašajte za vse razpoložljive slike

2013 VOLVO EC18C MINI EXCAVATOR

Mini bager
2013
Nizozemska, Son
Objavljeno: 6dan

3 600EUR

Dražba
  • ≈ 4 173 USD
2013
Nizozemska, Son
2013 Yanmar ViO33UCR Mini Excavator: <6.6t - Mini bager: slika 1
2013 Yanmar ViO33UCR Mini Excavator: <6.6t - Mini bager: slika 2
2013 Yanmar ViO33UCR Mini Excavator: <6.6t - Mini bager: slika 3
2013 Yanmar ViO33UCR Mini Excavator: <6.6t - Mini bager: slika 4
2013 Yanmar ViO33UCR Mini Excavator: <6.6t - Mini bager: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2013 Yanmar ViO33UCR Mini Excavator: <6.6t

Mini bager
20136288 ur
Italija, Caorso
Objavljeno: 7dan
Dražba
20136288 ur
Italija, Caorso
Kontaktirajte prodajalca
Yanmar E10SR - Mini bager: slika 1
Yanmar E10SR - Mini bager: slika 2
Yanmar E10SR - Mini bager: slika 3
Yanmar E10SR - Mini bager: slika 4
Yanmar E10SR - Mini bager: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)

Yanmar E10SR

Mini bager
20132165 ur8 KM
Belgija, Antwerpen
Objavljeno: 8dan

4 500EUR

Cena brez DDV

Dražba
  • ≈ 5 216 USD
20132165 ur8 KM
Belgija, Antwerpen
Kontaktirajte prodajalca
Vprašajte za vse razpoložljive slike

2013 KUBOTA U10-3 MINI EXCAVATOR

Mini bager
2013
Nizozemska
Objavljeno: 8dan

2 200EUR

Dražba
  • ≈ 2 550 USD
2013
Nizozemska
Hyundai Robex 80 CR-9 - Mini bager: slika 1
Hyundai Robex 80 CR-9 - Mini bager: slika 2
Hyundai Robex 80 CR-9 - Mini bager: slika 3
Hyundai Robex 80 CR-9 - Mini bager: slika 4
Hyundai Robex 80 CR-9 - Mini bager: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)

Hyundai Robex 80 CR-9

Mini bager
20137626 urNeto teža: 8250 kg59 KM
Litva, Vilnius
Objavljeno: 8dan

24 000EUR

Cena brez DDV

Dražba
  • ≈ 27 822 USD
20137626 urNeto teža: 8250 kg59 KM
Litva, Vilnius
Kontaktirajte prodajalca
2013 Wacker Neuson 803 Mini Excavator: <6.6t - Mini bager: slika 1
2013 Wacker Neuson 803 Mini Excavator: <6.6t - Mini bager: slika 2
2013 Wacker Neuson 803 Mini Excavator: <6.6t - Mini bager: slika 3
2013 Wacker Neuson 803 Mini Excavator: <6.6t - Mini bager: slika 4
2013 Wacker Neuson 803 Mini Excavator: <6.6t - Mini bager: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2013 Wacker Neuson 803 Mini Excavator: <6.6t

Mini bager
20132972 ur
Nizozemska, Zevenbergen
Objavljeno: 9dan
Dražba
20132972 ur
Nizozemska, Zevenbergen
Kontaktirajte prodajalca
2013 Hitachi ZX75USK-5B - Mini bager: slika 1
2013 Hitachi ZX75USK-5B - Mini bager: slika 2
2013 Hitachi ZX75USK-5B - Mini bager: slika 3
2013 Hitachi ZX75USK-5B - Mini bager: slika 4
2013 Hitachi ZX75USK-5B - Mini bager: slika 5
Oglejte si vse fotografije (10)

2013 Hitachi ZX75USK-5B

Mini bager
2013
Združeno Kraljestvo, Goole
Objavljeno: 10danReferenčna številka 140532160
Dražba
2013
Združeno Kraljestvo, Goole
Kontaktirajte prodajalca
2013 Yanmar ViO25 Mini Excavator: <6.6t - Mini bager: slika 1
2013 Yanmar ViO25 Mini Excavator: <6.6t - Mini bager: slika 2
2013 Yanmar ViO25 Mini Excavator: <6.6t - Mini bager: slika 3
2013 Yanmar ViO25 Mini Excavator: <6.6t - Mini bager: slika 4
2013 Yanmar ViO25 Mini Excavator: <6.6t - Mini bager: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2013 Yanmar ViO25 Mini Excavator: <6.6t

Mini bager
2013
Italija, Caorso
Objavljeno: 12dan
Dražba
2013
Italija, Caorso
Kontaktirajte prodajalca
2013 Bobcat E25 EM - Mini bager: slika 1
2013 Bobcat E25 EM - Mini bager: slika 2
2013 Bobcat E25 EM - Mini bager: slika 3
2013 Bobcat E25 EM - Mini bager: slika 4
2013 Bobcat E25 EM - Mini bager: slika 5
Oglejte si vse fotografije (35)

2013 Bobcat E25 EM

Mini bager
2013
Nemčija, Dormagen
Objavljeno: 21danReferenčna številka 200312664
Dražba
2013
Nemčija, Dormagen
Kontaktirajte prodajalca
IHI 55NS - Mini bager: slika 1
IHI 55NS - Mini bager: slika 2
IHI 55NS - Mini bager: slika 3
IHI 55NS - Mini bager: slika 4
IHI 55NS - Mini bager: slika 5
Oglejte si vse fotografije (41)

IHI 55NS

Mini bager
2013
Nemčija, Dormagen
Objavljeno: 23danReferenčna številka 200309506
Dražba
2013
Nemčija, Dormagen
Kontaktirajte prodajalca
2013 Kubota KX016-4 - Mini bager: slika 1
2013 Kubota KX016-4 - Mini bager: slika 2
2013 Kubota KX016-4 - Mini bager: slika 3
2013 Kubota KX016-4 - Mini bager: slika 4
2013 Kubota KX016-4 - Mini bager: slika 5
Oglejte si vse fotografije (33)

2013 Kubota KX016-4

Mini bager
2013
Nemčija, Dormagen
Objavljeno: 30danReferenčna številka 200311664
Dražba
2013
Nemčija, Dormagen
Kontaktirajte prodajalca
1 / 2
12
Stran 1 od 2

Mini bagri: pregled trga

Vodilni proizvajalci

IHI, KUBOTA, VOLVO, WACKER, YANMAR

Glavne lokacije za nakup

Nizozemska (Ponudbe: 7), Nemčija (Ponudbe: 4), Združeno Kraljestvo (Ponudbe: 4), Italija (Ponudbe: 2), Belgija (Ponudbe: 1)

Tehnične specifikacije

Delovne ure, ur2 096–7 626
Izhodna moč, KM8–59
Teža, kg905–8 500
Cena, EUR92–24 000
Leto2013–2013

Cene za Mini bagri

T1 new listing page - Mini bagri
Z uporabo tega spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov in obdelavo svojih osebnih podatkov. Več informacij