Gradbeni stroji MAN Dražba, 4-osni: novi in rabljeni Gradbeni stroji MAN Dražba, 4-osni naprodaj - Truck1 Slovenija

Gradbeni stroji MAN
Dražba, 4-osni

Najdeni rezultati: 0
Ali potrebujete več možnosti filtriranja?
Noben oglas ne ustreza vašim kriterijem. Poskusite prilagoditi filtre.
Razvrsti po
Razvrsti po
Pomembnosti
Datumu: najnovejše
Datumu: najstarejše
Ceni: najnižja
Ceni: najvišja
Letu: najnovejše
Letu: najstarejše
Znamka, model
MAN
Dražba
4-osni

Podobne ponudbe

1998 MAN 8-163 - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 1
1998 MAN 8-163 - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 2
1998 MAN 8-163 - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 3
1998 MAN 8-163 - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 4
1998 MAN 8-163 - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 5
Oglejte si vse fotografije (43)

1998 MAN 8-163

Dvižna ploščad montirana na tovornjak
199839620 km
Nemčija, Dormagen
Objavljeno: 5ura Referenčna številka 200314173
Dražba
199839620 km
Nemčija, Dormagen
Kontaktirajte prodajalca
1999 MAN 8-163 - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 1
1999 MAN 8-163 - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 2
1999 MAN 8-163 - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 3
1999 MAN 8-163 - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 4
1999 MAN 8-163 - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 5
Oglejte si vse fotografije (44)

1999 MAN 8-163

Dvižna ploščad montirana na tovornjak
199965658 km
Nemčija, Dormagen
Objavljeno: 5ura Referenčna številka 200314172
Dražba
199965658 km
Nemčija, Dormagen
Kontaktirajte prodajalca
MAN 8.136 F - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 1
MAN 8.136 F - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 2
MAN 8.136 F - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 3
MAN 8.136 F - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 4
MAN 8.136 F - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)

MAN 8.136 F

Dvižna ploščad montirana na tovornjak
198682411 km11361 urNeto teža: 4750 kgKoristni tovor: 2740 kg136 KM
Litva, Vilnius
Objavljeno: 5dan

7 200EUR

Cena brez DDV

Dražba
  • ≈ 8 339 USD
198682411 km11361 urNeto teža: 4750 kgKoristni tovor: 2740 kg136 KM
Litva, Vilnius
Kontaktirajte prodajalca
MAN L2000 - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 1
MAN L2000 - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 2
MAN L2000 - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 3
MAN L2000 - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 4
MAN L2000 - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)

MAN L2000

Dvižna ploščad montirana na tovornjak
200075245 kmNeto teža: 7290 kgKoristni tovor: 200 kg155 KM
Litva, Vilnius
Objavljeno: 5dan

9 000EUR

Cena brez DDV

Dražba
  • ≈ 10 424 USD
200075245 kmNeto teža: 7290 kgKoristni tovor: 200 kg155 KM
Litva, Vilnius
Kontaktirajte prodajalca
Generator Man 500 kVA - Generator: slika 1

Generator Man 500 kVA

Generator
Švedska, Enköping
Objavljeno: 6dan

3 997EUR

Dražba
  • ≈ 4 629 USD
Švedska, Enköping
Kontaktirajte prodajalca
MAN L2000 - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 1
MAN L2000 - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 2
MAN L2000 - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 3
MAN L2000 - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 4
MAN L2000 - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 5
Oglejte si vse fotografije (43)

MAN L2000

Dvižna ploščad montirana na tovornjak
783567 km
Nemčija, Dormagen
Objavljeno: 10danReferenčna številka 200312446
Dražba
783567 km
Nemčija, Dormagen
Kontaktirajte prodajalca
AvK 225kVA Static Diesel Generator, MAN V8 Turbo Diesel Engine - Generator: slika 1
AvK 225kVA Static Diesel Generator, MAN V8 Turbo Diesel Engine - Generator: slika 2
AvK 225kVA Static Diesel Generator, MAN V8 Turbo Diesel Engine - Generator: slika 3
AvK 225kVA Static Diesel Generator, MAN V8 Turbo Diesel Engine - Generator: slika 4
AvK 225kVA Static Diesel Generator, MAN V8 Turbo Diesel Engine - Generator: slika 5
Oglejte si vse fotografije (16)

AvK 225kVA Static Diesel Generator, MAN V8 Turbo Diesel Engine

Generator
Nemčija, Dormagen
Objavljeno: 24danReferenčna številka 200312032
Dražba
Nemčija, Dormagen
Kontaktirajte prodajalca
MAN TGS 35.440 8X4 Betoniera/Beton Mixer 10m3, NOU/NEW Truck, TOP !!! - Avtomešalec: slika 1
MAN TGS 35.440 8X4 Betoniera/Beton Mixer 10m3, NOU/NEW Truck, TOP !!! - Avtomešalec: slika 2
MAN TGS 35.440 8X4 Betoniera/Beton Mixer 10m3, NOU/NEW Truck, TOP !!! - Avtomešalec: slika 3
MAN TGS 35.440 8X4 Betoniera/Beton Mixer 10m3, NOU/NEW Truck, TOP !!! - Avtomešalec: slika 4
MAN TGS 35.440 8X4 Betoniera/Beton Mixer 10m3, NOU/NEW Truck, TOP !!! - Avtomešalec: slika 5
Oglejte si vse fotografije (10)

MAN TGS 35.440 8X4 Betoniera/Beton Mixer 10m3, NOU/NEW Truck, TOP !!!

Avtomešalec
2026204 km440 KM
Romunija, Podari

47 972EUR

Dražba
  • ≈ 55 565 USD
2026204 km440 KM
Romunija, Podari
Kontaktirajte prodajalca
MAN 32.360 - Avtomešalec: slika 1
MAN 32.360 - Avtomešalec: slika 2
MAN 32.360 - Avtomešalec: slika 3
MAN 32.360 - Avtomešalec: slika 4
MAN 32.360 - Avtomešalec: slika 5
Oglejte si vse fotografije (50)

MAN 32.360

Avtomešalec
Poljska, Kobyłka
Dražba
Poljska, Kobyłka
Kontaktirajte prodajalca
MAN TGS 32.420 - Avtomešalec: slika 1
MAN TGS 32.420 - Avtomešalec: slika 2
MAN TGS 32.420 - Avtomešalec: slika 3
MAN TGS 32.420 - Avtomešalec: slika 4
MAN TGS 32.420 - Avtomešalec: slika 5
Oglejte si vse fotografije (50)

MAN TGS 32.420

Avtomešalec
210308 km
Poljska, Kobyłka
Dražba
210308 km
Poljska, Kobyłka
Kontaktirajte prodajalca
MAN 32.360 - Avtomešalec: slika 1
MAN 32.360 - Avtomešalec: slika 2
MAN 32.360 - Avtomešalec: slika 3
MAN 32.360 - Avtomešalec: slika 4
MAN 32.360 - Avtomešalec: slika 5
Oglejte si vse fotografije (50)

MAN 32.360

Avtomešalec
Poljska, Kobyłka
Dražba
Poljska, Kobyłka
Kontaktirajte prodajalca
MAN 32.360 - Avtomešalec: slika 1
MAN 32.360 - Avtomešalec: slika 2
MAN 32.360 - Avtomešalec: slika 3
MAN 32.360 - Avtomešalec: slika 4
MAN 32.360 - Avtomešalec: slika 5
Oglejte si vse fotografije (50)

MAN 32.360

Avtomešalec
Poljska, Kobyłka
Dražba
Poljska, Kobyłka
Kontaktirajte prodajalca
T1 new listing page - Gradbeni stroji MAN
Z uporabo tega spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov in obdelavo svojih osebnih podatkov. Več informacij