Gradbeni stroji LIEBHERR R 920 Dražba: novi in rabljeni Gradbeni stroji LIEBHERR R 920 Dražba naprodaj - Truck1 Slovenija

Gradbeni stroji LIEBHERR R 920
Dražba

Najdeni rezultati: 0
Ali potrebujete več možnosti filtriranja?
Noben oglas ne ustreza vašim kriterijem. Poskusite prilagoditi filtre.
Razvrsti po
Razvrsti po
Pomembnosti
Datumu: najnovejše
Datumu: najstarejše
Ceni: najnižja
Ceni: najvišja
Letu: najnovejše
Letu: najstarejše
Znamka, model
LIEBHERR
R 920
Dražba

Podobne ponudbe

Liebherr 56K - Stolpni žerjav: slika 1
Liebherr 56K - Stolpni žerjav: slika 2
Liebherr 56K - Stolpni žerjav: slika 3
Liebherr 56K - Stolpni žerjav: slika 4
Liebherr 56K - Stolpni žerjav: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)
Električni

Liebherr 56K

Stolpni žerjav
2007Koristni tovor: 4500 kg
Litva, Vilnius
Objavljeno: 4ura

35 000EUR

Cena brez DDV

Dražba
  • ≈ 40 545 USD
2007Koristni tovor: 4500 kg
Litva, Vilnius
Kontaktirajte prodajalca
Liebherr A 902 Litronic - Bager na kolesih: slika 1
Liebherr A 902 Litronic - Bager na kolesih: slika 2
Liebherr A 902 Litronic - Bager na kolesih: slika 3
Liebherr A 902 Litronic - Bager na kolesih: slika 4
Liebherr A 902 Litronic - Bager na kolesih: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)

Liebherr A 902 Litronic

Bager na kolesih
1993Neto teža: 17500 kg101 KM
Litva, Vilnius
Objavljeno: 5ura

8 700EUR

Cena brez DDV

Dražba
  • ≈ 10 078 USD
1993Neto teža: 17500 kg101 KM
Litva, Vilnius
Kontaktirajte prodajalca
Liebherr R 902 - Bager goseničar: slika 1
Liebherr R 902 - Bager goseničar: slika 2
Liebherr R 902 - Bager goseničar: slika 3
Liebherr R 902 - Bager goseničar: slika 4
Liebherr R 902 - Bager goseničar: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)

Liebherr R 902

Bager goseničar
1988Neto teža: 15700 kg82 KM
Litva, Vilnius
Objavljeno: 5ura

5 800EUR

Cena brez DDV

Dražba
  • ≈ 6 718 USD
1988Neto teža: 15700 kg82 KM
Litva, Vilnius
Kontaktirajte prodajalca
Betongblandare Liebherr - Oprema za betonska dela: slika 1

Betongblandare Liebherr

Oprema za betonska dela
2003
Švedska, Forshaga
Objavljeno: 6ura

18EUR

Dražba
  • ≈ 20 USD
2003
Švedska, Forshaga
Kontaktirajte prodajalca
Liebherr TA230 - Zglobni demper: slika 1
Liebherr TA230 - Zglobni demper: slika 2
Liebherr TA230 - Zglobni demper: slika 3
Liebherr TA230 - Zglobni demper: slika 4
Liebherr TA230 - Zglobni demper: slika 5
Oglejte si vse fotografije (32)

Liebherr TA230

Zglobni demper
20216262 urKoristni tovor: 28000 kg
Nemčija, Böblingen
Objavljeno: 7ura Referenčna številka ZK127387
Vprašajte za ceno
20216262 urKoristni tovor: 28000 kg
Nemčija, Böblingen
Kontaktirajte prodajalca
Liebherr L514 - Kolesni nakladalec: slika 1
Liebherr L514 - Kolesni nakladalec: slika 2
Liebherr L514 - Kolesni nakladalec: slika 3
Liebherr L514 - Kolesni nakladalec: slika 4
Liebherr L514 - Kolesni nakladalec: slika 5
Oglejte si vse fotografije (48)

Liebherr L514

Kolesni nakladalec
200510082 urNeto teža: 7700 kg
Francija, Neuville-Saint-Amand
Objavljeno: 8ura Referenčna številka 203575

34 900EUR

  • ≈ 40 429 USD
200510082 urNeto teža: 7700 kg
Francija, Neuville-Saint-Amand
Kontaktirajte prodajalca
Liebherr LH22 - Bager za prekladanje primarnih/ Sekundarnih surovin: slika 1
Liebherr LH22 - Bager za prekladanje primarnih/ Sekundarnih surovin: slika 2
Liebherr LH22 - Bager za prekladanje primarnih/ Sekundarnih surovin: slika 3
Liebherr LH22 - Bager za prekladanje primarnih/ Sekundarnih surovin: slika 4
Liebherr LH22 - Bager za prekladanje primarnih/ Sekundarnih surovin: slika 5
Oglejte si vse fotografije (11)

Liebherr LH22

Bager za prekladanje primarnih/ Sekundarnih surovin
20215069 urNeto teža: 23000 kg
Francija, Neuville-Saint-Amand
Objavljeno: 8ura Referenčna številka 1203635

131 900EUR

  • ≈ 152 796 USD
20215069 urNeto teža: 23000 kg
Francija, Neuville-Saint-Amand
Kontaktirajte prodajalca
Liebherr PR 722 - Buldožer: slika 1
Liebherr PR 722 - Buldožer: slika 2
Liebherr PR 722 - Buldožer: slika 3
Liebherr PR 722 - Buldožer: slika 4
Liebherr PR 722 - Buldožer: slika 5
Oglejte si vse fotografije (16)

Liebherr PR 722

Buldožer
200014400 urNeto teža: 14000 kg
Francija, Neuville-Saint-Amand
Objavljeno: 8ura Referenčna številka 203752

24 900EUR

  • ≈ 28 844 USD
200014400 urNeto teža: 14000 kg
Francija, Neuville-Saint-Amand
Kontaktirajte prodajalca
Liebherr A924C LITRONIC - Bager za prekladanje primarnih/ Sekundarnih surovin: slika 1
Liebherr A924C LITRONIC - Bager za prekladanje primarnih/ Sekundarnih surovin: slika 2
Liebherr A924C LITRONIC - Bager za prekladanje primarnih/ Sekundarnih surovin: slika 3
Liebherr A924C LITRONIC - Bager za prekladanje primarnih/ Sekundarnih surovin: slika 4
Liebherr A924C LITRONIC - Bager za prekladanje primarnih/ Sekundarnih surovin: slika 5
Oglejte si vse fotografije (27)

Liebherr A924C LITRONIC

Bager za prekladanje primarnih/ Sekundarnih surovin
200715000 urNeto teža: 21000 kg
Francija, Neuville-Saint-Amand
Objavljeno: 8ura Referenčna številka 1059023

29 900EUR

  • ≈ 34 637 USD
200715000 urNeto teža: 21000 kg
Francija, Neuville-Saint-Amand
Kontaktirajte prodajalca
Liebherr A918 COMPACT - Bager na kolesih: slika 1
Liebherr A918 COMPACT - Bager na kolesih: slika 2
Liebherr A918 COMPACT - Bager na kolesih: slika 3
Liebherr A918 COMPACT - Bager na kolesih: slika 4
Liebherr A918 COMPACT - Bager na kolesih: slika 5
Oglejte si vse fotografije (50)

Liebherr A918 COMPACT

Bager na kolesih
201410793 urNeto teža: 18000 kg
Francija, Neuville-Saint-Amand
Objavljeno: 8ura Referenčna številka 2058938

46 900EUR

  • ≈ 54 330 USD
201410793 urNeto teža: 18000 kg
Francija, Neuville-Saint-Amand
Kontaktirajte prodajalca
Liebherr HS 8100.1 DRAGUELINE - Avtodvigalo: slika 1
Liebherr HS 8100.1 DRAGUELINE - Avtodvigalo: slika 2
Liebherr HS 8100.1 DRAGUELINE - Avtodvigalo: slika 3
Liebherr HS 8100.1 DRAGUELINE - Avtodvigalo: slika 4

Liebherr HS 8100.1 DRAGUELINE

Avtodvigalo
20215700 urNeto teža: 90000 kg
Francija, Neuville-Saint-Amand
Objavljeno: 8ura Referenčna številka 1203623

699 900EUR

  • ≈ 810 785 USD
20215700 urNeto teža: 90000 kg
Francija, Neuville-Saint-Amand
Kontaktirajte prodajalca
Liebherr R926 LC - Bager goseničar: slika 1
Liebherr R926 LC - Bager goseničar: slika 2
Liebherr R926 LC - Bager goseničar: slika 3
Liebherr R926 LC - Bager goseničar: slika 4
Liebherr R926 LC - Bager goseničar: slika 5
Oglejte si vse fotografije (18)

Liebherr R926 LC

Bager goseničar
20176600 urNeto teža: 30800 kg
Francija, Neuville-Saint-Amand
Objavljeno: 8ura Referenčna številka 203744

79 900EUR

  • ≈ 92 558 USD
20176600 urNeto teža: 30800 kg
Francija, Neuville-Saint-Amand
Kontaktirajte prodajalca
Liebherr A904C HD LITRONIC - Bager za prekladanje primarnih/ Sekundarnih surovin: slika 1
Liebherr A904C HD LITRONIC - Bager za prekladanje primarnih/ Sekundarnih surovin: slika 2
Liebherr A904C HD LITRONIC - Bager za prekladanje primarnih/ Sekundarnih surovin: slika 3
Liebherr A904C HD LITRONIC - Bager za prekladanje primarnih/ Sekundarnih surovin: slika 4
Liebherr A904C HD LITRONIC - Bager za prekladanje primarnih/ Sekundarnih surovin: slika 5
Oglejte si vse fotografije (50)

Liebherr A904C HD LITRONIC

Bager za prekladanje primarnih/ Sekundarnih surovin
201211153 urNeto teža: 26000 kg
Francija, Neuville-Saint-Amand
Objavljeno: 8ura Referenčna številka 3058852

46 900EUR

  • ≈ 54 330 USD
201211153 urNeto teža: 26000 kg
Francija, Neuville-Saint-Amand
Kontaktirajte prodajalca
Liebherr R936 LC - Bager goseničar: slika 1
Liebherr R936 LC - Bager goseničar: slika 2
Liebherr R936 LC - Bager goseničar: slika 3
Liebherr R936 LC - Bager goseničar: slika 4
Liebherr R936 LC - Bager goseničar: slika 5
Oglejte si vse fotografije (13)

Liebherr R936 LC

Bager goseničar
20165987 urNeto teža: 33700 kg
Francija, Neuville-Saint-Amand
Objavljeno: 8ura Referenčna številka 6203261

69 900EUR

  • ≈ 80 974 USD
20165987 urNeto teža: 33700 kg
Francija, Neuville-Saint-Amand
Kontaktirajte prodajalca
2000 Liebherr L538 Wheel Loader - Kolesni nakladalec: slika 1
2000 Liebherr L538 Wheel Loader - Kolesni nakladalec: slika 2
2000 Liebherr L538 Wheel Loader - Kolesni nakladalec: slika 3
2000 Liebherr L538 Wheel Loader - Kolesni nakladalec: slika 4
2000 Liebherr L538 Wheel Loader - Kolesni nakladalec: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2000 Liebherr L538 Wheel Loader

Kolesni nakladalec
2000
Nemčija, Meppen
Objavljeno: 13ura
Dražba
2000
Nemčija, Meppen
Kontaktirajte prodajalca
2015 Liebherr L514 Wheel Loader - Kolesni nakladalec: slika 1
2015 Liebherr L514 Wheel Loader - Kolesni nakladalec: slika 2
2015 Liebherr L514 Wheel Loader - Kolesni nakladalec: slika 3
2015 Liebherr L514 Wheel Loader - Kolesni nakladalec: slika 4
2015 Liebherr L514 Wheel Loader - Kolesni nakladalec: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2015 Liebherr L514 Wheel Loader

Kolesni nakladalec
20156184 ur
Nemčija, Meppen
Objavljeno: 13ura
Dražba
20156184 ur
Nemčija, Meppen
Kontaktirajte prodajalca
2023 Liebherr 65K.1 4500 kg Self-Erecting Tower Crane - Stolpni žerjav: slika 1
2023 Liebherr 65K.1 4500 kg Self-Erecting Tower Crane - Stolpni žerjav: slika 2
2023 Liebherr 65K.1 4500 kg Self-Erecting Tower Crane - Stolpni žerjav: slika 3
2023 Liebherr 65K.1 4500 kg Self-Erecting Tower Crane - Stolpni žerjav: slika 4
2023 Liebherr 65K.1 4500 kg Self-Erecting Tower Crane - Stolpni žerjav: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2023 Liebherr 65K.1 4500 kg Self-Erecting Tower Crane

Stolpni žerjav
2023
Nemčija, Meppen
Objavljeno: 13ura
Dražba
2023
Nemčija, Meppen
Kontaktirajte prodajalca
Liebherr LTM 1045-1 - Avtodvigalo za vse namene: slika 1

Liebherr LTM 1045-1

Avtodvigalo za vse namene
2003
Nizozemska, Nunspeet
Objavljeno: 14ura
Vprašajte za ceno
2003
Nizozemska, Nunspeet
Kontaktirajte prodajalca
Liebherr R926 K LC COMPACT | SORTING GRAB | QUICK COUPLER - Bager goseničar: slika 1
Liebherr R926 K LC COMPACT | SORTING GRAB | QUICK COUPLER - Bager goseničar: slika 2
Liebherr R926 K LC COMPACT | SORTING GRAB | QUICK COUPLER - Bager goseničar: slika 3
Liebherr R926 K LC COMPACT | SORTING GRAB | QUICK COUPLER - Bager goseničar: slika 4
Liebherr R926 K LC COMPACT | SORTING GRAB | QUICK COUPLER - Bager goseničar: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)

Liebherr R926 K LC COMPACT | SORTING GRAB | QUICK COUPLER

Bager goseničar
20188600 urNeto teža: 27100 kg175 KM
Nizozemska, Marknesse
Objavljeno: 17ura Referenčna številka 114141

67 500EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 78 194 USD
20188600 urNeto teža: 27100 kg175 KM
Nizozemska, Marknesse
Kontaktirajte prodajalca
Liebherr LTM 1230-5.1 - Avtodvigalo za vse namene: slika 1
Liebherr LTM 1230-5.1 - Avtodvigalo za vse namene: slika 2
Liebherr LTM 1230-5.1 - Avtodvigalo za vse namene: slika 3
Liebherr LTM 1230-5.1 - Avtodvigalo za vse namene: slika 4
Liebherr LTM 1230-5.1 - Avtodvigalo za vse namene: slika 5
Oglejte si vse fotografije (8)

Liebherr LTM 1230-5.1

Avtodvigalo za vse namene
202038477 km1790 ur
Nemčija, Brinkum-Nord
Objavljeno: 18ura Referenčna številka UW230
Vprašajte za ceno
202038477 km1790 ur
Nemčija, Brinkum-Nord
Kontaktirajte prodajalca
T1 new listing page - Gradbeni stroji LIEBHERR R 920
Z uporabo tega spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov in obdelavo svojih osebnih podatkov. Več informacij