Gradbeni stroji KÄRCHER Dražba iz Nemčija: novi in rabljeni Gradbeni stroji KÄRCHER Dražba iz Nemčija naprodaj - Truck1 Slovenija

Gradbeni stroji KÄRCHER iz Nemčija
Dražba

Najdeni rezultati: 0
Ali potrebujete več možnosti filtriranja?
Noben oglas ne ustreza vašim kriterijem. Poskusite prilagoditi filtre.
Razvrsti po
Razvrsti po
Pomembnosti
Datumu: najnovejše
Datumu: najstarejše
Ceni: najnižja
Ceni: najvišja
Letu: najnovejše
Letu: najstarejše
Znamka, model
KÄRCHER
Nemčija
Dražba

Podobne ponudbe

Hyundai R360LC-7 - Bager goseničar: slika 1
Hyundai R360LC-7 - Bager goseničar: slika 2
Hyundai R360LC-7 - Bager goseničar: slika 3
Hyundai R360LC-7 - Bager goseničar: slika 4
Hyundai R360LC-7 - Bager goseničar: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)

Hyundai R360LC-7

Bager goseničar
20056137 urNeto teža: 36100 kg284 KM
Nizozemska
Objavljeno: 0minReferenčna številka 00034023

35 900EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 41 727 USD
20056137 urNeto teža: 36100 kg284 KM
Nizozemska
Kontaktirajte prodajalca
SKYJACK SJ9250 RT SCISSOR SJ9250RT DIESEL WORKLIFT 1720CM 2017 50002130 1762HRS - Škarjasta dvižna ploščad: slika 1
SKYJACK SJ9250 RT SCISSOR SJ9250RT DIESEL WORKLIFT 1720CM 2017 50002130 1762HRS - Škarjasta dvižna ploščad: slika 2
SKYJACK SJ9250 RT SCISSOR SJ9250RT DIESEL WORKLIFT 1720CM 2017 50002130 1762HRS - Škarjasta dvižna ploščad: slika 3
SKYJACK SJ9250 RT SCISSOR SJ9250RT DIESEL WORKLIFT 1720CM 2017 50002130 1762HRS - Škarjasta dvižna ploščad: slika 4
SKYJACK SJ9250 RT SCISSOR SJ9250RT DIESEL WORKLIFT 1720CM 2017 50002130 1762HRS - Škarjasta dvižna ploščad: slika 5
Oglejte si vse fotografije (37)

SKYJACK SJ9250 RT SCISSOR SJ9250RT DIESEL WORKLIFT 1720CM 2017 50002130 1762HRS

Škarjasta dvižna ploščad
20171762 ur
Nizozemska
Objavljeno: 0min

9 950EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 11 565 USD
20171762 ur
Nizozemska
Kontaktirajte prodajalca
GENIE GS5390 RT SCISSOR GS-5390 4x4 LIFT DIESEL WORK LIFT 1815CM GS9013-48531 06-2013 3068H - Škarjasta dvižna ploščad: slika 1
GENIE GS5390 RT SCISSOR GS-5390 4x4 LIFT DIESEL WORK LIFT 1815CM GS9013-48531 06-2013 3068H - Škarjasta dvižna ploščad: slika 2
GENIE GS5390 RT SCISSOR GS-5390 4x4 LIFT DIESEL WORK LIFT 1815CM GS9013-48531 06-2013 3068H - Škarjasta dvižna ploščad: slika 3
GENIE GS5390 RT SCISSOR GS-5390 4x4 LIFT DIESEL WORK LIFT 1815CM GS9013-48531 06-2013 3068H - Škarjasta dvižna ploščad: slika 4
GENIE GS5390 RT SCISSOR GS-5390 4x4 LIFT DIESEL WORK LIFT 1815CM GS9013-48531 06-2013 3068H - Škarjasta dvižna ploščad: slika 5
Oglejte si vse fotografije (34)

GENIE GS5390 RT SCISSOR GS-5390 4x4 LIFT DIESEL WORK LIFT 1815CM GS9013-48531 06-2013 3068H

Škarjasta dvižna ploščad
20133068 ur
Nizozemska
Objavljeno: 0min

11 500EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 13 366 USD
20133068 ur
Nizozemska
Kontaktirajte prodajalca
SNORKEL S3219E ELECTRIC SCISSOR WORK LIFT 779CM 2016 DEFECT - Škarjasta dvižna ploščad: slika 1
SNORKEL S3219E ELECTRIC SCISSOR WORK LIFT 779CM 2016 DEFECT - Škarjasta dvižna ploščad: slika 2
SNORKEL S3219E ELECTRIC SCISSOR WORK LIFT 779CM 2016 DEFECT - Škarjasta dvižna ploščad: slika 3
SNORKEL S3219E ELECTRIC SCISSOR WORK LIFT 779CM 2016 DEFECT - Škarjasta dvižna ploščad: slika 4
SNORKEL S3219E ELECTRIC SCISSOR WORK LIFT 779CM 2016 DEFECT - Škarjasta dvižna ploščad: slika 5
Oglejte si vse fotografije (39)
Električni

SNORKEL S3219E ELECTRIC SCISSOR WORK LIFT 779CM 2016 DEFECT

Škarjasta dvižna ploščad
2023
Nizozemska
Objavljeno: 0min

1 495EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 1 737 USD
2023
Nizozemska
Kontaktirajte prodajalca
1992 Caterpillar CAT D5H BULLDOZER, 3941(h) 860LGP. CAB. HEATER & COOLER. ST/TILT. - Buldožer: slika 1
1992 Caterpillar CAT D5H BULLDOZER, 3941(h) 860LGP. CAB. HEATER & COOLER. ST/TILT. - Buldožer: slika 2
1992 Caterpillar CAT D5H BULLDOZER, 3941(h) 860LGP. CAB. HEATER & COOLER. ST/TILT. - Buldožer: slika 3
1992 Caterpillar CAT D5H BULLDOZER, 3941(h) 860LGP. CAB. HEATER & COOLER. ST/TILT. - Buldožer: slika 4
1992 Caterpillar CAT D5H BULLDOZER, 3941(h) 860LGP. CAB. HEATER & COOLER. ST/TILT. - Buldožer: slika 5
Oglejte si vse fotografije (40)

1992 Caterpillar CAT D5H BULLDOZER, 3941(h) 860LGP. CAB. HEATER & COOLER. ST/TILT.

Buldožer
19923941 ur
Japonska
Objavljeno: 3min Referenčna številka 200817192070
Vprašajte za ceno
19923941 ur
Japonska
Kontaktirajte prodajalca
Kubota KX016-4 - Mini bager: slika 1
Kubota KX016-4 - Mini bager: slika 2
Kubota KX016-4 - Mini bager: slika 3
Kubota KX016-4 - Mini bager: slika 4
Kubota KX016-4 - Mini bager: slika 5
Oglejte si vse fotografije (10)

Kubota KX016-4

Mini bager
2019929 ur10 KM
Nemčija
Objavljeno: 21min

16 500EUR

  • ≈ 19 178 USD
2019929 ur10 KM
Nemčija
Kontaktirajte prodajalca
Kubota KX016-4 - Mini bager: slika 1
Kubota KX016-4 - Mini bager: slika 2
Kubota KX016-4 - Mini bager: slika 3
Kubota KX016-4 - Mini bager: slika 4
Kubota KX016-4 - Mini bager: slika 5
Oglejte si vse fotografije (10)

Kubota KX016-4

Mini bager
20191099 ur10 KM
Nemčija
Objavljeno: 21min

16 500EUR

  • ≈ 19 178 USD
20191099 ur10 KM
Nemčija
Kontaktirajte prodajalca
Schäffer 2445S - Kolesni nakladalec: slika 1
Schäffer 2445S - Kolesni nakladalec: slika 2
Schäffer 2445S - Kolesni nakladalec: slika 3
Schäffer 2445S - Kolesni nakladalec: slika 4
Schäffer 2445S - Kolesni nakladalec: slika 5
Oglejte si vse fotografije (10)

Schäffer 2445S

Kolesni nakladalec
2023653 ur37 KM
Nemčija
Objavljeno: 21min

37 500EUR

  • ≈ 43 587 USD
2023653 ur37 KM
Nemčija
Kontaktirajte prodajalca
Takeuchi TB225 - Mini bager: slika 1
Takeuchi TB225 - Mini bager: slika 2
Takeuchi TB225 - Mini bager: slika 3
Takeuchi TB225 - Mini bager: slika 4
Takeuchi TB225 - Mini bager: slika 5
Oglejte si vse fotografije (9)

Takeuchi TB225

Mini bager
2023933 ur17 KM
Nemčija
Objavljeno: 21min

32 500EUR

  • ≈ 37 775 USD
2023933 ur17 KM
Nemčija
Kontaktirajte prodajalca
2017 Hitachi Zaxis 145W Hjulgraver, Novatron, Engcon tiltrotator, pusseskuffe og graveskuffe - Bager: slika 1
2017 Hitachi Zaxis 145W Hjulgraver, Novatron, Engcon tiltrotator, pusseskuffe og graveskuffe - Bager: slika 2
2017 Hitachi Zaxis 145W Hjulgraver, Novatron, Engcon tiltrotator, pusseskuffe og graveskuffe - Bager: slika 3
2017 Hitachi Zaxis 145W Hjulgraver, Novatron, Engcon tiltrotator, pusseskuffe og graveskuffe - Bager: slika 4
2017 Hitachi Zaxis 145W Hjulgraver, Novatron, Engcon tiltrotator, pusseskuffe og graveskuffe - Bager: slika 5
Oglejte si vse fotografije (44)
Dražba
2017143 KM
Norveška, Straumgjerde
Kontaktirajte prodajalca
2018 Maltech M5-EVO blandepumpe / mørtelpumpe - Gradbena oprema: slika 1
2018 Maltech M5-EVO blandepumpe / mørtelpumpe - Gradbena oprema: slika 2
2018 Maltech M5-EVO blandepumpe / mørtelpumpe - Gradbena oprema: slika 3
2018 Maltech M5-EVO blandepumpe / mørtelpumpe - Gradbena oprema: slika 4
2018 Maltech M5-EVO blandepumpe / mørtelpumpe - Gradbena oprema: slika 5
Oglejte si vse fotografije (16)

2018 Maltech M5-EVO blandepumpe / mørtelpumpe

Gradbena oprema
2018
Norveška, Nyborg
Objavljeno: 54min
Dražba
2018
Norveška, Nyborg
Kontaktirajte prodajalca
2001 Volvo L120D hjullaster 16708t m/ hurtigfeste, multifaster og ekstra motvekt, 16708 timer - Kolesni nakladalec: slika 1
2001 Volvo L120D hjullaster 16708t m/ hurtigfeste, multifaster og ekstra motvekt, 16708 timer - Kolesni nakladalec: slika 2
2001 Volvo L120D hjullaster 16708t m/ hurtigfeste, multifaster og ekstra motvekt, 16708 timer - Kolesni nakladalec: slika 3
2001 Volvo L120D hjullaster 16708t m/ hurtigfeste, multifaster og ekstra motvekt, 16708 timer - Kolesni nakladalec: slika 4
2001 Volvo L120D hjullaster 16708t m/ hurtigfeste, multifaster og ekstra motvekt, 16708 timer - Kolesni nakladalec: slika 5
Oglejte si vse fotografije (45)

2001 Volvo L120D hjullaster 16708t m/ hurtigfeste, multifaster og ekstra motvekt, 16708 timer

Kolesni nakladalec
200116708 ur
Norveška, Rognan
Objavljeno: 54min
Dražba
200116708 ur
Norveška, Rognan
Kontaktirajte prodajalca
Twinca E-500 elektrisk - Mini demper: slika 1
Twinca E-500 elektrisk - Mini demper: slika 2
Twinca E-500 elektrisk - Mini demper: slika 3
Twinca E-500 elektrisk - Mini demper: slika 4
Twinca E-500 elektrisk - Mini demper: slika 5
Oglejte si vse fotografije (8)

Twinca E-500 elektrisk

Mini demper
2026
Danska, Roskilde
Objavljeno: 56min Referenčna številka Twinca E500

9 755EUR

  • ≈ 11 338 USD
2026
Danska, Roskilde
Kontaktirajte prodajalca
57STK heatwork matter - Gradbena oprema: slika 1
57STK heatwork matter - Gradbena oprema: slika 2
57STK heatwork matter - Gradbena oprema: slika 3
57STK heatwork matter - Gradbena oprema: slika 4
57STK heatwork matter - Gradbena oprema: slika 5
Oglejte si vse fotografije (7)

57STK heatwork matter

Gradbena oprema
1900
Norveška, Silsand
Objavljeno: 57min
Dražba
1900
Norveška, Silsand
Kontaktirajte prodajalca
2012 Holms 300-2.5 Feiekost til hjullaster - Vanntank - BM feste - Kolesni nakladalec: slika 1
2012 Holms 300-2.5 Feiekost til hjullaster - Vanntank - BM feste - Kolesni nakladalec: slika 2
2012 Holms 300-2.5 Feiekost til hjullaster - Vanntank - BM feste - Kolesni nakladalec: slika 3
2012 Holms 300-2.5 Feiekost til hjullaster - Vanntank - BM feste - Kolesni nakladalec: slika 4

2012 Holms 300-2.5 Feiekost til hjullaster - Vanntank - BM feste

Kolesni nakladalec
2012
Norveška, Isfjorden
Objavljeno: 57min
Dražba
2012
Norveška, Isfjorden
Kontaktirajte prodajalca
Brøytestikksetter med lite BM-feste - Gradbena oprema: slika 1
Brøytestikksetter med lite BM-feste - Gradbena oprema: slika 2
Brøytestikksetter med lite BM-feste - Gradbena oprema: slika 3
Brøytestikksetter med lite BM-feste - Gradbena oprema: slika 4
Brøytestikksetter med lite BM-feste - Gradbena oprema: slika 5
Oglejte si vse fotografije (21)

Brøytestikksetter med lite BM-feste

Gradbena oprema
1 ur
Norveška, Flatdal
Objavljeno: 57min
Dražba
1 ur
Norveška, Flatdal
Kontaktirajte prodajalca
2018 Promet W/0.4M3 - søppelvogner - Gradbena oprema: slika 1
2018 Promet W/0.4M3 - søppelvogner - Gradbena oprema: slika 2
2018 Promet W/0.4M3 - søppelvogner - Gradbena oprema: slika 3
2018 Promet W/0.4M3 - søppelvogner - Gradbena oprema: slika 4
2018 Promet W/0.4M3 - søppelvogner - Gradbena oprema: slika 5
Oglejte si vse fotografije (7)

2018 Promet W/0.4M3 - søppelvogner

Gradbena oprema
2018
Norveška, Trondheim
Objavljeno: 58min
Dražba
2018
Norveška, Trondheim
Kontaktirajte prodajalca
2014 Cat 320E L beltegraver 9.952t m/ Rototilt og Leica GPS - Bager: slika 1
2014 Cat 320E L beltegraver 9.952t m/ Rototilt og Leica GPS - Bager: slika 2
2014 Cat 320E L beltegraver 9.952t m/ Rototilt og Leica GPS - Bager: slika 3
2014 Cat 320E L beltegraver 9.952t m/ Rototilt og Leica GPS - Bager: slika 4
2014 Cat 320E L beltegraver 9.952t m/ Rototilt og Leica GPS - Bager: slika 5
Oglejte si vse fotografije (50)

2014 Cat 320E L beltegraver 9.952t m/ Rototilt og Leica GPS

Bager
2014
Norveška, Rognan
Objavljeno: 58min
Dražba
2014
Norveška, Rognan
Kontaktirajte prodajalca
2026 FODIT FTL1500 HJULLASTER MED TELESKOPBOM - HYDRAULISK HURTIGKOBLING - STEINSKUFFE - 31 TIMER - Kolesni nakladalec: slika 1
2026 FODIT FTL1500 HJULLASTER MED TELESKOPBOM - HYDRAULISK HURTIGKOBLING - STEINSKUFFE - 31 TIMER - Kolesni nakladalec: slika 2
2026 FODIT FTL1500 HJULLASTER MED TELESKOPBOM - HYDRAULISK HURTIGKOBLING - STEINSKUFFE - 31 TIMER - Kolesni nakladalec: slika 3
2026 FODIT FTL1500 HJULLASTER MED TELESKOPBOM - HYDRAULISK HURTIGKOBLING - STEINSKUFFE - 31 TIMER - Kolesni nakladalec: slika 4
2026 FODIT FTL1500 HJULLASTER MED TELESKOPBOM - HYDRAULISK HURTIGKOBLING - STEINSKUFFE - 31 TIMER - Kolesni nakladalec: slika 5
Oglejte si vse fotografije (9)

2026 FODIT FTL1500 HJULLASTER MED TELESKOPBOM - HYDRAULISK HURTIGKOBLING - STEINSKUFFE - 31 TIMER

Kolesni nakladalec
202631 ur
Norveška, Auklandshamn
Objavljeno: 59min
Dražba
202631 ur
Norveška, Auklandshamn
Kontaktirajte prodajalca
2021 AMMANN ARX 16 tandemvals - Gradbena oprema: slika 1
2021 AMMANN ARX 16 tandemvals - Gradbena oprema: slika 2
2021 AMMANN ARX 16 tandemvals - Gradbena oprema: slika 3
2021 AMMANN ARX 16 tandemvals - Gradbena oprema: slika 4
2021 AMMANN ARX 16 tandemvals - Gradbena oprema: slika 5
Oglejte si vse fotografije (24)

2021 AMMANN ARX 16 tandemvals

Gradbena oprema
2021826 ur
Norveška, Sem
Objavljeno: 59min
Dražba
2021826 ur
Norveška, Sem
Kontaktirajte prodajalca
T1 new listing page - Gradbeni stroji KÄRCHER iz Nemčija
Z uporabo tega spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov in obdelavo svojih osebnih podatkov. Več informacij