Gradbeni stroji HITACHI Dražba iz Nemčija: novi in rabljeni Gradbeni stroji HITACHI Dražba iz Nemčija naprodaj - Truck1 Slovenija

Gradbeni stroji HITACHI iz Nemčija
Dražba

Najdeni rezultati: 21
Ali potrebujete več možnosti filtriranja?
Razvrsti po
Razvrsti po
Pomembnosti
Datumu: najnovejše
Datumu: najstarejše
Ceni: najnižja
Ceni: najvišja
Letu: najnovejše
Letu: najstarejše
Znamka, model
1 / 2
Razvrsti po
Razvrsti po
Pomembnosti
Datumu: najnovejše
Datumu: najstarejše
Ceni: najnižja
Ceni: najvišja
Letu: najnovejše
Letu: najstarejše
Znamka, model
HITACHI
Nemčija
Dražba
Hitachi EX18-2 - Mini bager: slika 1
Hitachi EX18-2 - Mini bager: slika 2
Hitachi EX18-2 - Mini bager: slika 3
Hitachi EX18-2 - Mini bager: slika 4
Hitachi EX18-2 - Mini bager: slika 5
Oglejte si vse fotografije (38)

Hitachi EX18-2

Mini bager
Nemčija, Dormagen
Objavljeno: 7danReferenčna številka 200313987
Dražba
Nemčija, Dormagen
Kontaktirajte prodajalca
Hitachi EX35-2 - Mini bager: slika 1
Hitachi EX35-2 - Mini bager: slika 2
Hitachi EX35-2 - Mini bager: slika 3
Hitachi EX35-2 - Mini bager: slika 4
Hitachi EX35-2 - Mini bager: slika 5
Oglejte si vse fotografije (38)

Hitachi EX35-2

Mini bager
Nemčija, Dormagen
Objavljeno: 7danReferenčna številka 200314079
Dražba
Nemčija, Dormagen
Kontaktirajte prodajalca
Hitachi ZX140W-3 - Bager na kolesih: slika 1
Hitachi ZX140W-3 - Bager na kolesih: slika 2
Hitachi ZX140W-3 - Bager na kolesih: slika 3
Hitachi ZX140W-3 - Bager na kolesih: slika 4
Hitachi ZX140W-3 - Bager na kolesih: slika 5
Oglejte si vse fotografije (44)

Hitachi ZX140W-3

Bager na kolesih
Nemčija, Dormagen
Objavljeno: 7danReferenčna številka 200313992
Dražba
Nemčija, Dormagen
Kontaktirajte prodajalca
Vprašajte za vse razpoložljive slike

HITACHI LS073-01-35 SHOVEL

Kolesni nakladalec
Nemčija, Büdelsdorf
Objavljeno: 8dan

100EUR

Dražba
  • ≈ 115 USD
Nemčija, Büdelsdorf
Hitachi ZX130W - Bager na kolesih: slika 1
Hitachi ZX130W - Bager na kolesih: slika 2
Hitachi ZX130W - Bager na kolesih: slika 3
Hitachi ZX130W - Bager na kolesih: slika 4
Hitachi ZX130W - Bager na kolesih: slika 5
Oglejte si vse fotografije (50)

Hitachi ZX130W

Bager na kolesih
Nemčija, Dormagen
Objavljeno: 9danReferenčna številka 200313794
Dražba
Nemčija, Dormagen
Kontaktirajte prodajalca
2018 Hitachi ZW310-6 - Kolesni nakladalec: slika 1
2018 Hitachi ZW310-6 - Kolesni nakladalec: slika 2
2018 Hitachi ZW310-6 - Kolesni nakladalec: slika 3
2018 Hitachi ZW310-6 - Kolesni nakladalec: slika 4
2018 Hitachi ZW310-6 - Kolesni nakladalec: slika 5
Oglejte si vse fotografije (46)

2018 Hitachi ZW310-6

Kolesni nakladalec
2018
Nemčija, Dormagen
Objavljeno: 10danReferenčna številka 200313573
Dražba
2018
Nemčija, Dormagen
Kontaktirajte prodajalca
2010 Hitachi ZX350LC-3 - Bager goseničar: slika 1
2010 Hitachi ZX350LC-3 - Bager goseničar: slika 2
2010 Hitachi ZX350LC-3 - Bager goseničar: slika 3
2010 Hitachi ZX350LC-3 - Bager goseničar: slika 4
2010 Hitachi ZX350LC-3 - Bager goseničar: slika 5
Oglejte si vse fotografije (50)

2010 Hitachi ZX350LC-3

Bager goseničar
2010
Nemčija, Dormagen
Objavljeno: 13danReferenčna številka 200313571
Dražba
2010
Nemčija, Dormagen
Kontaktirajte prodajalca
2013 Hitachi ZX250LCN-5B - Bager goseničar: slika 1
2013 Hitachi ZX250LCN-5B - Bager goseničar: slika 2
2013 Hitachi ZX250LCN-5B - Bager goseničar: slika 3
2013 Hitachi ZX250LCN-5B - Bager goseničar: slika 4
2013 Hitachi ZX250LCN-5B - Bager goseničar: slika 5
Oglejte si vse fotografije (44)

2013 Hitachi ZX250LCN-5B

Bager goseničar
2013
Nemčija, Dormagen
Objavljeno: 14danReferenčna številka 200310862
Dražba
2013
Nemčija, Dormagen
Kontaktirajte prodajalca
2014 Hitachi ZX220W-5 - Bager na kolesih: slika 1
2014 Hitachi ZX220W-5 - Bager na kolesih: slika 2
2014 Hitachi ZX220W-5 - Bager na kolesih: slika 3
2014 Hitachi ZX220W-5 - Bager na kolesih: slika 4
2014 Hitachi ZX220W-5 - Bager na kolesih: slika 5
Oglejte si vse fotografije (48)

2014 Hitachi ZX220W-5

Bager na kolesih
2014
Nemčija, Dormagen
Objavljeno: 16danReferenčna številka 200313232
Dražba
2014
Nemčija, Dormagen
Kontaktirajte prodajalca
2017 Hitachi ZX140W-6 - Bager na kolesih: slika 1
2017 Hitachi ZX140W-6 - Bager na kolesih: slika 2
2017 Hitachi ZX140W-6 - Bager na kolesih: slika 3
2017 Hitachi ZX140W-6 - Bager na kolesih: slika 4
2017 Hitachi ZX140W-6 - Bager na kolesih: slika 5
Oglejte si vse fotografije (46)

2017 Hitachi ZX140W-6

Bager na kolesih
2017
Nemčija, Dormagen
Objavljeno: 21danReferenčna številka 200312749
Dražba
2017
Nemčija, Dormagen
Kontaktirajte prodajalca
2021 Hitachi ZX170W-6 - Bager na kolesih: slika 1
2021 Hitachi ZX170W-6 - Bager na kolesih: slika 2
2021 Hitachi ZX170W-6 - Bager na kolesih: slika 3
2021 Hitachi ZX170W-6 - Bager na kolesih: slika 4
2021 Hitachi ZX170W-6 - Bager na kolesih: slika 5
Oglejte si vse fotografije (46)

2021 Hitachi ZX170W-6

Bager na kolesih
2021
Nemčija, Dormagen
Objavljeno: 27danReferenčna številka 200312007
Dražba
2021
Nemčija, Dormagen
Kontaktirajte prodajalca
2016 Hitachi ZX26U-5A CR - Mini bager: slika 1
2016 Hitachi ZX26U-5A CR - Mini bager: slika 2
2016 Hitachi ZX26U-5A CR - Mini bager: slika 3
2016 Hitachi ZX26U-5A CR - Mini bager: slika 4
2016 Hitachi ZX26U-5A CR - Mini bager: slika 5
Oglejte si vse fotografije (36)

2016 Hitachi ZX26U-5A CR

Mini bager
2016
Nemčija, Dormagen
Objavljeno: 29danReferenčna številka 200311819
Dražba
2016
Nemčija, Dormagen
Kontaktirajte prodajalca
2015 Hitachi ZX290LCN-5B - Bager goseničar: slika 1
2015 Hitachi ZX290LCN-5B - Bager goseničar: slika 2
2015 Hitachi ZX290LCN-5B - Bager goseničar: slika 3
2015 Hitachi ZX290LCN-5B - Bager goseničar: slika 4
2015 Hitachi ZX290LCN-5B - Bager goseničar: slika 5
Oglejte si vse fotografije (42)

2015 Hitachi ZX290LCN-5B

Bager goseničar
2015
Nemčija, Dormagen
Objavljeno: 29danReferenčna številka 200311820
Dražba
2015
Nemčija, Dormagen
Kontaktirajte prodajalca
2013 Hitachi ZW220-5B - Kolesni nakladalec: slika 1
2013 Hitachi ZW220-5B - Kolesni nakladalec: slika 2
2013 Hitachi ZW220-5B - Kolesni nakladalec: slika 3
2013 Hitachi ZW220-5B - Kolesni nakladalec: slika 4
2013 Hitachi ZW220-5B - Kolesni nakladalec: slika 5
Oglejte si vse fotografije (41)

2013 Hitachi ZW220-5B

Kolesni nakladalec
2013
Nemčija, Dormagen
Objavljeno: 30danReferenčna številka 200311751
Dražba
2013
Nemčija, Dormagen
Kontaktirajte prodajalca
2019 Hitachi ZX490 LCH-5A - Bager goseničar: slika 1
2019 Hitachi ZX490 LCH-5A - Bager goseničar: slika 2
2019 Hitachi ZX490 LCH-5A - Bager goseničar: slika 3
2019 Hitachi ZX490 LCH-5A - Bager goseničar: slika 4
2019 Hitachi ZX490 LCH-5A - Bager goseničar: slika 5
Oglejte si vse fotografije (50)

2019 Hitachi ZX490 LCH-5A

Bager goseničar
2019
Nemčija, Dormagen
Objavljeno: 1mes Referenčna številka 200296167
Dražba
2019
Nemčija, Dormagen
Kontaktirajte prodajalca
Hitachi ZX225 USLC-3 - Bager goseničar: slika 1
Hitachi ZX225 USLC-3 - Bager goseničar: slika 2
Hitachi ZX225 USLC-3 - Bager goseničar: slika 3
Hitachi ZX225 USLC-3 - Bager goseničar: slika 4
Hitachi ZX225 USLC-3 - Bager goseničar: slika 5
Oglejte si vse fotografije (50)

Hitachi ZX225 USLC-3

Bager goseničar
Nemčija, Dormagen
Objavljeno: 1mes Referenčna številka 200311352
Dražba
Nemčija, Dormagen
Kontaktirajte prodajalca
Hitachi ZX250LCN-3 - Bager goseničar: slika 1
Hitachi ZX250LCN-3 - Bager goseničar: slika 2
Hitachi ZX250LCN-3 - Bager goseničar: slika 3
Hitachi ZX250LCN-3 - Bager goseničar: slika 4
Hitachi ZX250LCN-3 - Bager goseničar: slika 5
Oglejte si vse fotografije (50)

Hitachi ZX250LCN-3

Bager goseničar
2011
Nemčija, Dormagen
Objavljeno: 1mes Referenčna številka 200310778
Dražba
2011
Nemčija, Dormagen
Kontaktirajte prodajalca
2018 Hitachi ZX135US-6 - Bager goseničar: slika 1
2018 Hitachi ZX135US-6 - Bager goseničar: slika 2
2018 Hitachi ZX135US-6 - Bager goseničar: slika 3
2018 Hitachi ZX135US-6 - Bager goseničar: slika 4
2018 Hitachi ZX135US-6 - Bager goseničar: slika 5
Oglejte si vse fotografije (50)

2018 Hitachi ZX135US-6

Bager goseničar
2018
Nemčija, Dormagen
Objavljeno: 1mes Referenčna številka 200309060
Dražba
2018
Nemčija, Dormagen
Kontaktirajte prodajalca
2014 Hitachi ZX290LCN-5B - Bager goseničar: slika 1
2014 Hitachi ZX290LCN-5B - Bager goseničar: slika 2
2014 Hitachi ZX290LCN-5B - Bager goseničar: slika 3
2014 Hitachi ZX290LCN-5B - Bager goseničar: slika 4
2014 Hitachi ZX290LCN-5B - Bager goseničar: slika 5
Oglejte si vse fotografije (42)

2014 Hitachi ZX290LCN-5B

Bager goseničar
2014
Nemčija, Dormagen
Objavljeno: 1mes Referenčna številka 200309711
Dražba
2014
Nemčija, Dormagen
Kontaktirajte prodajalca
2013 Hitachi ZX140W-3 - Bager na kolesih: slika 1
2013 Hitachi ZX140W-3 - Bager na kolesih: slika 2
2013 Hitachi ZX140W-3 - Bager na kolesih: slika 3
2013 Hitachi ZX140W-3 - Bager na kolesih: slika 4
2013 Hitachi ZX140W-3 - Bager na kolesih: slika 5
Oglejte si vse fotografije (44)

2013 Hitachi ZX140W-3

Bager na kolesih
2013
Nemčija, Dormagen
Objavljeno: 1mes Referenčna številka 200309109
Dražba
2013
Nemčija, Dormagen
Kontaktirajte prodajalca
1 / 2
12
Stran 1 od 2

Gradbeni stroji HITACHI iz Nemčija: pregled trga

Najbolj priljubljeni modeli

ZX140W, ZX250, ZX135, ZX190W, ZX26

Tehnične specifikacije

Teža, kg2 440–49 400
Cena, EUR100–100
Leto2010–2021

Cene za Gradbeni stroji HITACHI

T1 new listing page - Gradbeni stroji HITACHI iz Nemčija
Z uporabo tega spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov in obdelavo svojih osebnih podatkov. Več informacij