Gradbeni stroji iz Panama Dražba
Najdeni rezultati: 18
za leasing
18
Ali potrebujete več možnosti filtriranja?




CAT D8T
Buldožer
20109103 ur
Panama, El Cope
Objavljeno: 18danReferenčna številka CAT00D8TAJ8B02285
129 454EUR
Dražba
- ≈ 150 466 USD
20109103 ur
Panama, El Cope
Kontaktirajte prodajalca




CAT M318D
Bager na kolesih
201015535 ur
Panama, El Cope
Objavljeno: 18danReferenčna številka W8R05013
34 521EUR
Dražba
- ≈ 40 124 USD
201015535 ur
Panama, El Cope
Kontaktirajte prodajalca




Volvo SD110
Kompaktor
20124886 ur
Panama, El Cope
Objavljeno: 18danReferenčna številka VCE0S110V00052572
25 890EUR
Dražba
- ≈ 30 092 USD
20124886 ur
Panama, El Cope
Kontaktirajte prodajalca




Komatsu D60P-11
Buldožer
20008076 ur
Panama, La Chorrera
Objavljeno: 18danReferenčna številka 50910
16 397EUR
Dražba
- ≈ 19 058 USD
20008076 ur
Panama, La Chorrera
Kontaktirajte prodajalca
OGLASI


Buying used machinery? Have it inspected before you buy! MEVAS — your independent expert since 2006
More peace of mind when buying machinery — with an independent on-site inspection




Link-Belt RTC-8065
Avtodvigalo za grob teren
200612952 ur
Panama, El Cope
Objavljeno: 18danReferenčna številka J9J68475
86 302EUR
Dražba
- ≈ 100 310 USD
200612952 ur
Panama, El Cope
Kontaktirajte prodajalca




Changlin PY165H
Greder
2007
Panama, La Chorrera
Objavljeno: 18danReferenčna številka 16530800
17 260EUR
Dražba
- ≈ 20 061 USD
2007
Panama, La Chorrera
Kontaktirajte prodajalca




Komatsu D60P-11
Buldožer
1990
Panama, La Chorrera
Objavljeno: 18danReferenčna številka D60P1150940
16 397EUR
Dražba
- ≈ 19 058 USD
1990
Panama, La Chorrera
Kontaktirajte prodajalca




International 7600 SBA 6X4
Črpalka za beton
2012
Panama, El Cope
Objavljeno: 18danReferenčna številka 1HTWYAHT6CJ630999
120 824EUR
Dražba
- ≈ 140 436 USD
2012
Panama, El Cope
Kontaktirajte prodajalca
OGLASI


Excavators, Wheel Loaders & Cranes — Buy with Confidence Thanks to a MEVAS Inspection
25+ Countries • 60-Point Inspection • 80+ Photos • No Commissions




CAT D8T
Buldožer
2010
Panama, El Cope
Objavljeno: 18danReferenčna številka J8B02288
129 454EUR
Dražba
- ≈ 150 466 USD
2010
Panama, El Cope
Kontaktirajte prodajalca




CAT 320GC
Bager goseničar
2017739 ur
Panama, Pacora
Objavljeno: 18danReferenčna številka CAT00320HDKJ00231
86 302EUR
Dražba
- ≈ 100 310 USD
2017739 ur
Panama, Pacora
Kontaktirajte prodajalca




Komatsu WA500-2
Kolesni nakladalec
1996
Panama, El Cope
Objavljeno: 18danReferenčna številka 52085
21 575EUR
Dražba
- ≈ 25 077 USD
1996
Panama, El Cope
Kontaktirajte prodajalca




Bomag BW219DH-4
Kompaktor
2012
Panama, El Cope
Objavljeno: 18danReferenčna številka 101582771584
12 945EUR
Dražba
- ≈ 15 046 USD
2012
Panama, El Cope
Kontaktirajte prodajalca




CAT 312D
Bager goseničar
200940 ur
Panama, El Cope
Objavljeno: 18danReferenčna številka HCW00439
25 890EUR
Dražba
- ≈ 30 092 USD
200940 ur
Panama, El Cope
Kontaktirajte prodajalca




Komatsu D155AX-6
Buldožer
200818442 ur
Panama, Coco Solo
Objavljeno: 21danReferenčna številka KMT0D074C02080508
Dražba
200818442 ur
Panama, Coco Solo
Kontaktirajte prodajalca




Komatsu PC600-8
Bager goseničar
200724329 ur
Panama, Colón
Objavljeno: 2mes Referenčna številka KMTPC185V55K50072
54 370EUR
Dražba
- ≈ 63 195 USD
200724329 ur
Panama, Colón
Kontaktirajte prodajalca




Komatsu PC600-8
Bager goseničar
200729561 ur
Panama, Colón
Objavljeno: 2mes Referenčna številka KMTPC185T55K50078
54 370EUR
Dražba
- ≈ 63 195 USD
200729561 ur
Panama, Colón
Kontaktirajte prodajalca
OGLASI
Post your ads and let buyers choose you!
4 million buyers per month search for vehicles and machinery on Truck1.




Link-Belt HTC8670
Gosenični žerjav
1998
Panama, El Cope
Objavljeno: 2mes Referenčna številka 1F9F21766VL028554
129 454EUR
Dražba
- ≈ 150 466 USD
1998
Panama, El Cope
Kontaktirajte prodajalca




Volvo A40D
Zglobni demper
200432855 ur
Panama, Colón
Objavljeno: 2mes Referenčna številka A40DV11053
23 301EUR
Dražba
- ≈ 27 083 USD
200432855 ur
Panama, Colón
Kontaktirajte prodajalca
Bodite obveščeni: naročite se na nove oglasePrejmite najnovejše oglase, prilagojene vašim željam
Cene za Gradbeni stroji
| Changlin PY165H | leto proizvodnje: 2007 | 17 260 EUR |
| CAT D8T | leto proizvodnje: 2010, delovne ure: 9103 ur | 129 454 EUR |
| CAT D8T | leto proizvodnje: 2010 | 129 454 EUR |
| CAT 312D | leto proizvodnje: 2009, delovne ure: 40 ur | 25 890 EUR |
| Volvo SD110 | leto proizvodnje: 2012, delovne ure: 4886 ur | 25 890 EUR |
| CAT M318D | leto proizvodnje: 2010, delovne ure: 15535 ur | 34 521 EUR |
| Komatsu PC600-8 | leto proizvodnje: 2007, delovne ure: 29561 ur | 54 370 EUR |
| Komatsu WA500-2 | leto proizvodnje: 1996 | 21 575 EUR |
| Volvo A40D | leto proizvodnje: 2004, delovne ure: 32855 ur | 23 301 EUR |
| CAT 320GC | leto proizvodnje: 2017, delovne ure: 739 ur | 86 302 EUR |
T1 new listing page - Gradbeni stroji iz Panama








