Gradbeni stroji Dražba iz Askim, Fredrikstad, Halden, Moss, Sarpsborg: novi in rabljeni Gradbeni stroji Dražba iz Askim, Fredrikstad, Halden, Moss, Sarpsborg naprodaj - Truck1 Slovenija

Gradbeni stroji iz Norveška
iz Askim, Fredrikstad, Halden, Moss, Sarpsborg, Dražba

Najdeni rezultati: 22
za leasing
Ali potrebujete več možnosti filtriranja?
Razvrsti po
Razvrsti po
Pomembnosti
Datumu: najnovejše
Datumu: najstarejše
Ceni: najnižja
Ceni: najvišja
Letu: najnovejše
Letu: najstarejše
Znamka, model
1 / 2
Razvrsti po
Razvrsti po
Pomembnosti
Datumu: najnovejše
Datumu: najstarejše
Ceni: najnižja
Ceni: najvišja
Letu: najnovejše
Letu: najstarejše
Znamka, model
Norveška
Østfold
Dražba
2011 JCB JS210LC Beltegraver– S70 – Sentralsmøring - Bager goseničar: slika 1
2011 JCB JS210LC Beltegraver– S70 – Sentralsmøring - Bager goseničar: slika 2
2011 JCB JS210LC Beltegraver– S70 – Sentralsmøring - Bager goseničar: slika 3
2011 JCB JS210LC Beltegraver– S70 – Sentralsmøring - Bager goseničar: slika 4
2011 JCB JS210LC Beltegraver– S70 – Sentralsmøring - Bager goseničar: slika 5
Oglejte si vse fotografije (46)

2011 JCB JS210LC Beltegraver– S70 – Sentralsmøring

Bager goseničar
201111487 ur
Norveška, Våler i Østfold
Objavljeno: 1dan
Dražba
201111487 ur
Norveška, Våler i Østfold
Kontaktirajte prodajalca
2006 Volvo L180E Hjullaster – 10.772 t – Skuffe – Sentralsmøring - Kolesni nakladalec: slika 1
2006 Volvo L180E Hjullaster – 10.772 t – Skuffe – Sentralsmøring - Kolesni nakladalec: slika 2
2006 Volvo L180E Hjullaster – 10.772 t – Skuffe – Sentralsmøring - Kolesni nakladalec: slika 3
2006 Volvo L180E Hjullaster – 10.772 t – Skuffe – Sentralsmøring - Kolesni nakladalec: slika 4
2006 Volvo L180E Hjullaster – 10.772 t – Skuffe – Sentralsmøring - Kolesni nakladalec: slika 5
Oglejte si vse fotografije (45)

2006 Volvo L180E Hjullaster – 10.772 t – Skuffe – Sentralsmøring

Kolesni nakladalec
200610772 ur
Norveška, Våler i Østfold
Objavljeno: 1dan
Dražba
200610772 ur
Norveška, Våler i Østfold
Kontaktirajte prodajalca
2005 JCB 8080 beltegraver, mekanisk HK-feste, 1 skuffe, 5082 t - Bager goseničar: slika 1
2005 JCB 8080 beltegraver, mekanisk HK-feste, 1 skuffe, 5082 t - Bager goseničar: slika 2
2005 JCB 8080 beltegraver, mekanisk HK-feste, 1 skuffe, 5082 t - Bager goseničar: slika 3
2005 JCB 8080 beltegraver, mekanisk HK-feste, 1 skuffe, 5082 t - Bager goseničar: slika 4
2005 JCB 8080 beltegraver, mekanisk HK-feste, 1 skuffe, 5082 t - Bager goseničar: slika 5
Oglejte si vse fotografije (30)

2005 JCB 8080 beltegraver, mekanisk HK-feste, 1 skuffe, 5082 t

Bager goseničar
20055082 ur
Norveška, Mysen
Objavljeno: 1dan
Dražba
20055082 ur
Norveška, Mysen
Kontaktirajte prodajalca
2024 Liebherr A 916 Compact Litronic hjulgraver | Leica 3D | EC-Oil | Sentralsmøring | 3 skuffer - Bager na kolesih: slika 1
2024 Liebherr A 916 Compact Litronic hjulgraver | Leica 3D | EC-Oil | Sentralsmøring | 3 skuffer - Bager na kolesih: slika 2
2024 Liebherr A 916 Compact Litronic hjulgraver | Leica 3D | EC-Oil | Sentralsmøring | 3 skuffer - Bager na kolesih: slika 3
2024 Liebherr A 916 Compact Litronic hjulgraver | Leica 3D | EC-Oil | Sentralsmøring | 3 skuffer - Bager na kolesih: slika 4
2024 Liebherr A 916 Compact Litronic hjulgraver | Leica 3D | EC-Oil | Sentralsmøring | 3 skuffer - Bager na kolesih: slika 5
Oglejte si vse fotografije (50)

2024 Liebherr A 916 Compact Litronic hjulgraver | Leica 3D | EC-Oil | Sentralsmøring | 3 skuffer

Bager na kolesih
20241379 ur
Norveška, Spydeberg
Objavljeno: 1dan
Dražba
20241379 ur
Norveška, Spydeberg
Kontaktirajte prodajalca
2022 Inmesol IK-022 tilhengermontert strømaggregat 18 kVA - 2732 timer. - Gradbena oprema: slika 1
2022 Inmesol IK-022 tilhengermontert strømaggregat 18 kVA - 2732 timer. - Gradbena oprema: slika 2
2022 Inmesol IK-022 tilhengermontert strømaggregat 18 kVA - 2732 timer. - Gradbena oprema: slika 3
2022 Inmesol IK-022 tilhengermontert strømaggregat 18 kVA - 2732 timer. - Gradbena oprema: slika 4
2022 Inmesol IK-022 tilhengermontert strømaggregat 18 kVA - 2732 timer. - Gradbena oprema: slika 5
Oglejte si vse fotografije (21)

2022 Inmesol IK-022 tilhengermontert strømaggregat 18 kVA - 2732 timer.

Gradbena oprema
20222732 ur
Norveška, Askim
Objavljeno: 2dan
Dražba
20222732 ur
Norveška, Askim
Kontaktirajte prodajalca
2015 Liebherr R914 compact beltegraver - SMP rototilt - 3 skuffer - leica maskinstyring - knekkbom - Bager: slika 1
2015 Liebherr R914 compact beltegraver - SMP rototilt - 3 skuffer - leica maskinstyring - knekkbom - Bager: slika 2
2015 Liebherr R914 compact beltegraver - SMP rototilt - 3 skuffer - leica maskinstyring - knekkbom - Bager: slika 3
2015 Liebherr R914 compact beltegraver - SMP rototilt - 3 skuffer - leica maskinstyring - knekkbom - Bager: slika 4
2015 Liebherr R914 compact beltegraver - SMP rototilt - 3 skuffer - leica maskinstyring - knekkbom - Bager: slika 5
Oglejte si vse fotografije (48)
Dražba
20156411 ur
Norveška, Grålum
Kontaktirajte prodajalca
2025 JCB SE.10-35 vibroplate. - Valjar: slika 1
2025 JCB SE.10-35 vibroplate. - Valjar: slika 2
2025 JCB SE.10-35 vibroplate. - Valjar: slika 3
2025 JCB SE.10-35 vibroplate. - Valjar: slika 4
2025 JCB SE.10-35 vibroplate. - Valjar: slika 5
Oglejte si vse fotografije (8)

2025 JCB SE.10-35 vibroplate.

Valjar
2025
Norveška, Askim
Objavljeno: 2dan
Dražba
2025
Norveška, Askim
Kontaktirajte prodajalca
2015 Doosan DX235LCR-5 BELTEGRAVER SERVICEHISTORIKK LEICA GPS ENGCON ROTOTILT 2 SKUFFER - Bager: slika 1
2015 Doosan DX235LCR-5 BELTEGRAVER SERVICEHISTORIKK LEICA GPS ENGCON ROTOTILT 2 SKUFFER - Bager: slika 2
2015 Doosan DX235LCR-5 BELTEGRAVER SERVICEHISTORIKK LEICA GPS ENGCON ROTOTILT 2 SKUFFER - Bager: slika 3
2015 Doosan DX235LCR-5 BELTEGRAVER SERVICEHISTORIKK LEICA GPS ENGCON ROTOTILT 2 SKUFFER - Bager: slika 4
2015 Doosan DX235LCR-5 BELTEGRAVER SERVICEHISTORIKK LEICA GPS ENGCON ROTOTILT 2 SKUFFER - Bager: slika 5
Oglejte si vse fotografije (50)

2015 Doosan DX235LCR-5 BELTEGRAVER SERVICEHISTORIKK LEICA GPS ENGCON ROTOTILT 2 SKUFFER

Bager
20157514 ur192 KM
Norveška, Varteig
Objavljeno: 2dan
Dražba
20157514 ur192 KM
Norveška, Varteig
Kontaktirajte prodajalca
2005 Liebherr L507 Speeder Stereolader hjullaster – Pallegafler – Skuffe - Kolesni nakladalec: slika 1
2005 Liebherr L507 Speeder Stereolader hjullaster – Pallegafler – Skuffe - Kolesni nakladalec: slika 2
2005 Liebherr L507 Speeder Stereolader hjullaster – Pallegafler – Skuffe - Kolesni nakladalec: slika 3
2005 Liebherr L507 Speeder Stereolader hjullaster – Pallegafler – Skuffe - Kolesni nakladalec: slika 4
2005 Liebherr L507 Speeder Stereolader hjullaster – Pallegafler – Skuffe - Kolesni nakladalec: slika 5
Oglejte si vse fotografije (50)

2005 Liebherr L507 Speeder Stereolader hjullaster – Pallegafler – Skuffe

Kolesni nakladalec
200511395 ur
Norveška, Våler i Østfold
Objavljeno: 2dan
Dražba
200511395 ur
Norveška, Våler i Østfold
Kontaktirajte prodajalca
Termo mur 70 meter - Gradbena oprema: slika 1
Termo mur 70 meter - Gradbena oprema: slika 2
Termo mur 70 meter - Gradbena oprema: slika 3
Termo mur 70 meter - Gradbena oprema: slika 4
Termo mur 70 meter - Gradbena oprema: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

Termo mur 70 meter

Gradbena oprema
Norveška, Våler i Østfold
Objavljeno: 2dan

287EUR

Dražba
  • ≈ 333 USD
Norveška, Våler i Østfold
Kontaktirajte prodajalca
Ring mur elementer Jacob 70 meter - Gradbena oprema: slika 1
Ring mur elementer Jacob 70 meter - Gradbena oprema: slika 2
Ring mur elementer Jacob 70 meter - Gradbena oprema: slika 3
Ring mur elementer Jacob 70 meter - Gradbena oprema: slika 4

Ring mur elementer Jacob 70 meter

Gradbena oprema
Norveška, Våler i Østfold
Objavljeno: 2dan

185EUR

Dražba
  • ≈ 215 USD
Norveška, Våler i Østfold
Kontaktirajte prodajalca
100 stk Doka bjeller 3.90 - Gradbena oprema: slika 1
100 stk Doka bjeller 3.90 - Gradbena oprema: slika 2
100 stk Doka bjeller 3.90 - Gradbena oprema: slika 3
100 stk Doka bjeller 3.90 - Gradbena oprema: slika 4
100 stk Doka bjeller 3.90 - Gradbena oprema: slika 5
Oglejte si vse fotografije (8)

100 stk Doka bjeller 3.90

Gradbena oprema
Norveška, Våler i Østfold
Objavljeno: 2dan

185EUR

Dražba
  • ≈ 215 USD
Norveška, Våler i Østfold
Kontaktirajte prodajalca
Termo mur 40 meter - Gradbena oprema: slika 1
Termo mur 40 meter - Gradbena oprema: slika 2
Termo mur 40 meter - Gradbena oprema: slika 3
Termo mur 40 meter - Gradbena oprema: slika 4
Termo mur 40 meter - Gradbena oprema: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

Termo mur 40 meter

Gradbena oprema
Norveška, Våler i Østfold
Objavljeno: 2dan

287EUR

Dražba
  • ≈ 333 USD
Norveška, Våler i Østfold
Kontaktirajte prodajalca
2023 DEVELON DL250-7 HJULLASTER UBRUKT. - Kolesni nakladalec: slika 1
2023 DEVELON DL250-7 HJULLASTER UBRUKT. - Kolesni nakladalec: slika 2
2023 DEVELON DL250-7 HJULLASTER UBRUKT. - Kolesni nakladalec: slika 3
2023 DEVELON DL250-7 HJULLASTER UBRUKT. - Kolesni nakladalec: slika 4
2023 DEVELON DL250-7 HJULLASTER UBRUKT. - Kolesni nakladalec: slika 5
Oglejte si vse fotografije (33)

2023 DEVELON DL250-7 HJULLASTER UBRUKT.

Kolesni nakladalec
202312 ur174 KM
Norveška, Askim
Objavljeno: 3dan
Dražba
202312 ur174 KM
Norveška, Askim
Kontaktirajte prodajalca
Hilti TE 3000 pigghammer. - Vrtalna naprava: slika 1
Hilti TE 3000 pigghammer. - Vrtalna naprava: slika 2
Hilti TE 3000 pigghammer. - Vrtalna naprava: slika 3
Hilti TE 3000 pigghammer. - Vrtalna naprava: slika 4
Hilti TE 3000 pigghammer. - Vrtalna naprava: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

Hilti TE 3000 pigghammer.

Vrtalna naprava
1900
Norveška, Gressvik
Objavljeno: 4dan
Dražba
1900
Norveška, Gressvik
Kontaktirajte prodajalca
Elektrisk lensepumpe m/flottør 3000L - rep.objekt. - Gradbena oprema: slika 1

Elektrisk lensepumpe m/flottør 3000L - rep.objekt.

Gradbena oprema
2011
Norveška, Tomter
Objavljeno: 4dan
Dražba
2011
Norveška, Tomter
Kontaktirajte prodajalca
2019 Volvo ECR58D minigraver m/ Steelwrist X07 tiltrotator, S50 hurtigfeste, pusseskuff og graveskuff - Mini bager: slika 1
2019 Volvo ECR58D minigraver m/ Steelwrist X07 tiltrotator, S50 hurtigfeste, pusseskuff og graveskuff - Mini bager: slika 2
2019 Volvo ECR58D minigraver m/ Steelwrist X07 tiltrotator, S50 hurtigfeste, pusseskuff og graveskuff - Mini bager: slika 3
2019 Volvo ECR58D minigraver m/ Steelwrist X07 tiltrotator, S50 hurtigfeste, pusseskuff og graveskuff - Mini bager: slika 4
2019 Volvo ECR58D minigraver m/ Steelwrist X07 tiltrotator, S50 hurtigfeste, pusseskuff og graveskuff - Mini bager: slika 5
Oglejte si vse fotografije (42)

2019 Volvo ECR58D minigraver m/ Steelwrist X07 tiltrotator, S50 hurtigfeste, pusseskuff og graveskuff

Mini bager
20192236 ur
Norveška, Våler i Østfold
Objavljeno: 4dan
Dražba
20192236 ur
Norveška, Våler i Østfold
Kontaktirajte prodajalca
Volvo EC250EL 2016 med tiltrotator och skopa Grävmaskin/Excavator - Bager: slika 1
Volvo EC250EL 2016 med tiltrotator och skopa Grävmaskin/Excavator - Bager: slika 2
Volvo EC250EL 2016 med tiltrotator och skopa Grävmaskin/Excavator - Bager: slika 3
Volvo EC250EL 2016 med tiltrotator och skopa Grävmaskin/Excavator - Bager: slika 4
Volvo EC250EL 2016 med tiltrotator och skopa Grävmaskin/Excavator - Bager: slika 5
Oglejte si vse fotografije (50)

Volvo EC250EL 2016 med tiltrotator och skopa Grävmaskin/Excavator

Bager
201614200 ur215 KM
Norveška, Ryggebyen
Objavljeno: 4dan
Dražba
201614200 ur215 KM
Norveška, Ryggebyen
Kontaktirajte prodajalca
2017 VÖGELE SUPER 1303-3i ASFALTUTLEGGER - Gradbena oprema: slika 1
2017 VÖGELE SUPER 1303-3i ASFALTUTLEGGER - Gradbena oprema: slika 2
2017 VÖGELE SUPER 1303-3i ASFALTUTLEGGER - Gradbena oprema: slika 3
2017 VÖGELE SUPER 1303-3i ASFALTUTLEGGER - Gradbena oprema: slika 4
2017 VÖGELE SUPER 1303-3i ASFALTUTLEGGER - Gradbena oprema: slika 5
Oglejte si vse fotografije (48)

2017 VÖGELE SUPER 1303-3i ASFALTUTLEGGER

Gradbena oprema
20175419 ur
Norveška, Moss
Objavljeno: 9dan
Dražba
20175419 ur
Norveška, Moss
Kontaktirajte prodajalca
2024 Asfaltsag/betongkutter - ubrukt - Gradbena oprema: slika 1
2024 Asfaltsag/betongkutter - ubrukt - Gradbena oprema: slika 2
2024 Asfaltsag/betongkutter - ubrukt - Gradbena oprema: slika 3
2024 Asfaltsag/betongkutter - ubrukt - Gradbena oprema: slika 4
2024 Asfaltsag/betongkutter - ubrukt - Gradbena oprema: slika 5
Oglejte si vse fotografije (5)

2024 Asfaltsag/betongkutter - ubrukt

Gradbena oprema
2024
Norveška, Kråkerøy
Objavljeno: 12dan
Dražba
2024
Norveška, Kråkerøy
Kontaktirajte prodajalca
1 / 2
12
Stran 1 od 2

Gradbeni stroji iz Norveška: pregled trga

Vodilni proizvajalci

DEVELON, EPIROC, JCB, LIEBHERR, VOLVO

Tehnične specifikacije

Delovne ure, ur12–14 224
Izhodna moč, KM174–215
Teža, kg17 500–29 110
Cena, EUR185–186 000
Leto1900–2025

Cene za Gradbeni stroji

T1 new listing page - Gradbeni stroji iz Norveška
Z uporabo tega spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov in obdelavo svojih osebnih podatkov. Več informacij