Gradbeni stroji BELLE Dražba, 2014 Leto: novi in rabljeni Gradbeni stroji BELLE Dražba, 2014 Leto naprodaj - Truck1 Slovenija

Gradbeni stroji BELLE
Dražba, 2014 Leto

Najdeni rezultati: 0
Ali potrebujete več možnosti filtriranja?
Noben oglas ne ustreza vašim kriterijem. Poskusite prilagoditi filtre.
Razvrsti po
Razvrsti po
Pomembnosti
Datumu: najnovejše
Datumu: najstarejše
Ceni: najnižja
Ceni: najvišja
Letu: najnovejše
Letu: najstarejše
Znamka, model
BELLE
Dražba
2014

Podobne ponudbe

Belle LC3251 - Oprema za betonska dela: slika 1
Belle LC3251 - Oprema za betonska dela: slika 2
Belle LC3251 - Oprema za betonska dela: slika 3
Belle LC3251 - Oprema za betonska dela: slika 4
Belle LC3251 - Oprema za betonska dela: slika 5
Oglejte si vse fotografije (16)

Belle LC3251

Oprema za betonska dela
Združeno Kraljestvo, Omagh
Objavljeno: 4danReferenčna številka 100376682
Dražba
Združeno Kraljestvo, Omagh
Kontaktirajte prodajalca
Belle Petrol Compaction Plate (2 of) - Oprema za betonska dela: slika 1
Belle Petrol Compaction Plate (2 of) - Oprema za betonska dela: slika 2
Belle Petrol Compaction Plate (2 of) - Oprema za betonska dela: slika 3
Belle Petrol Compaction Plate (2 of) - Oprema za betonska dela: slika 4
Belle Petrol Compaction Plate (2 of) - Oprema za betonska dela: slika 5
Oglejte si vse fotografije (22)

Belle Petrol Compaction Plate (2 of)

Oprema za betonska dela
Združeno Kraljestvo, Goole
Objavljeno: 4danReferenčna številka 140559702
Dražba
Združeno Kraljestvo, Goole
Kontaktirajte prodajalca
Belle DX 1000 HT 1 Ton High Tip Dumper - Mini demper: slika 1
Belle DX 1000 HT 1 Ton High Tip Dumper - Mini demper: slika 2
Belle DX 1000 HT 1 Ton High Tip Dumper - Mini demper: slika 3
Belle DX 1000 HT 1 Ton High Tip Dumper - Mini demper: slika 4
Belle DX 1000 HT 1 Ton High Tip Dumper - Mini demper: slika 5
Oglejte si vse fotografije (19)

Belle DX 1000 HT 1 Ton High Tip Dumper

Mini demper
2022525 urKoristni tovor: 1000 kg21 KM
Združeno Kraljestvo
Objavljeno: 4danReferenčna številka 104634

11 580EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 13 459 USD
2022525 urKoristni tovor: 1000 kg21 KM
Združeno Kraljestvo
Kontaktirajte prodajalca
Belle M16B & M18BE - Mešalec za beton: slika 1
Belle M16B & M18BE - Mešalec za beton: slika 2
Belle M16B & M18BE - Mešalec za beton: slika 3
Belle M16B & M18BE - Mešalec za beton: slika 4
Belle M16B & M18BE - Mešalec za beton: slika 5
Oglejte si vse fotografije (13)

Belle M16B & M18BE

Mešalec za beton
2011
Litva, Vilnius
Objavljeno: 4dan

150EUR

Cena brez DDV

Dražba
  • ≈ 174 USD
2011
Litva, Vilnius
Kontaktirajte prodajalca
Altrad Belle Petrol Compaction Plate (3 of) - Oprema za betonska dela: slika 1
Altrad Belle Petrol Compaction Plate (3 of) - Oprema za betonska dela: slika 2
Altrad Belle Petrol Compaction Plate (3 of) - Oprema za betonska dela: slika 3
Altrad Belle Petrol Compaction Plate (3 of) - Oprema za betonska dela: slika 4
Altrad Belle Petrol Compaction Plate (3 of) - Oprema za betonska dela: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)

Altrad Belle Petrol Compaction Plate (3 of)

Oprema za betonska dela
Združeno Kraljestvo, Goole
Objavljeno: 7danReferenčna številka 140559603
Dražba
Združeno Kraljestvo, Goole
Kontaktirajte prodajalca
2023 Altrad Belle Petrol Compaction Plate (2 of) - Oprema za betonska dela: slika 1
2023 Altrad Belle Petrol Compaction Plate (2 of) - Oprema za betonska dela: slika 2
2023 Altrad Belle Petrol Compaction Plate (2 of) - Oprema za betonska dela: slika 3
2023 Altrad Belle Petrol Compaction Plate (2 of) - Oprema za betonska dela: slika 4
2023 Altrad Belle Petrol Compaction Plate (2 of) - Oprema za betonska dela: slika 5
Oglejte si vse fotografije (16)

2023 Altrad Belle Petrol Compaction Plate (2 of)

Oprema za betonska dela
2023
Združeno Kraljestvo, Goole
Objavljeno: 7danReferenčna številka 140559602
Dražba
2023
Združeno Kraljestvo, Goole
Kontaktirajte prodajalca
Belle 100XT - Mešalec za beton: slika 1
Belle 100XT - Mešalec za beton: slika 2
Belle 100XT - Mešalec za beton: slika 3
Belle 100XT - Mešalec za beton: slika 4
Belle 100XT - Mešalec za beton: slika 5
Oglejte si vse fotografije (17)

Belle 100XT

Mešalec za beton
Združeno Kraljestvo, Goole
Objavljeno: 10danReferenčna številka 140559190
Dražba
Združeno Kraljestvo, Goole
Kontaktirajte prodajalca
BELLE TDX 650 - Valjar: slika 1
BELLE TDX 650 - Valjar: slika 2
BELLE TDX 650 - Valjar: slika 3
BELLE TDX 650 - Valjar: slika 4
BELLE TDX 650 - Valjar: slika 5
Oglejte si vse fotografije (8)

BELLE TDX 650

Valjar
2017
Poljska, Przyszowice
Objavljeno: 15dan

3 455EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 4 015 USD
2017
Poljska, Przyszowice
Kontaktirajte prodajalca
BELLE CSXA01 - Oprema za betonska dela: slika 1
BELLE CSXA01 - Oprema za betonska dela: slika 2
BELLE CSXA01 - Oprema za betonska dela: slika 3
BELLE CSXA01 - Oprema za betonska dela: slika 4
BELLE CSXA01 - Oprema za betonska dela: slika 5
Oglejte si vse fotografije (8)

BELLE CSXA01

Oprema za betonska dela
Poljska, Kobyłka
Objavljeno: 2mes
Dražba
Poljska, Kobyłka
Kontaktirajte prodajalca
Ubijarka Belle PC5000E 2009 Zagęszczarka ubijarka Bella - Vibracijska plošča: slika 1
Ubijarka Belle PC5000E 2009 Zagęszczarka ubijarka Bella - Vibracijska plošča: slika 2
Ubijarka Belle PC5000E 2009 Zagęszczarka ubijarka Bella - Vibracijska plošča: slika 3
Ubijarka Belle PC5000E 2009 Zagęszczarka ubijarka Bella - Vibracijska plošča: slika 4
Ubijarka Belle PC5000E 2009 Zagęszczarka ubijarka Bella - Vibracijska plošča: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

Ubijarka Belle PC5000E 2009 Zagęszczarka ubijarka Bella

Vibracijska plošča
2009
Poljska, Bolechowice

835EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 970 USD
2009
Poljska, Bolechowice
Kontaktirajte prodajalca
Agregat hydrauliczny Belle PAN 20140 2009 Agregat hydrauliczny BELLE - Gradbena oprema: slika 1
Agregat hydrauliczny Belle PAN 20140 2009 Agregat hydrauliczny BELLE - Gradbena oprema: slika 2
Agregat hydrauliczny Belle PAN 20140 2009 Agregat hydrauliczny BELLE - Gradbena oprema: slika 3
Agregat hydrauliczny Belle PAN 20140 2009 Agregat hydrauliczny BELLE - Gradbena oprema: slika 4
Agregat hydrauliczny Belle PAN 20140 2009 Agregat hydrauliczny BELLE - Gradbena oprema: slika 5
Oglejte si vse fotografije (13)

835EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 970 USD
2009
Poljska, Bolechowice
Kontaktirajte prodajalca
Maszyna drogowa Belle Masterpac - Nabijač: slika 1
Maszyna drogowa Belle Masterpac - Nabijač: slika 2
Maszyna drogowa Belle Masterpac - Nabijač: slika 3
Maszyna drogowa Belle Masterpac - Nabijač: slika 4
Maszyna drogowa Belle Masterpac - Nabijač: slika 5
Oglejte si vse fotografije (16)

Maszyna drogowa Belle Masterpac

Nabijač
Poljska, Bolechowice

916EUR

Cena z DDV

  • ≈ 1 064 USD
Poljska, Bolechowice
Kontaktirajte prodajalca
T1 new listing page - Gradbeni stroji BELLE
Z uporabo tega spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov in obdelavo svojih osebnih podatkov. Več informacij