Bagerji LIUGONG Dražba: novi in rabljeni Bagerji LIUGONG Dražba naprodaj - Truck1 Slovenija

Bagerji LIUGONG
Dražba

Najdeni rezultati: 37
za leasing
Ali potrebujete več možnosti filtriranja?
Razvrsti po
Razvrsti po
Pomembnosti
Datumu: najnovejše
Datumu: najstarejše
Ceni: najnižja
Ceni: najvišja
Letu: najnovejše
Letu: najstarejše
Znamka, model
1 / 2
Razvrsti po
Razvrsti po
Pomembnosti
Datumu: najnovejše
Datumu: najstarejše
Ceni: najnižja
Ceni: najvišja
Letu: najnovejše
Letu: najstarejše
Znamka, model
LIUGONG
Dražba
LIUGONG 9027 FZTS - Bager goseničar: slika 1
LIUGONG 9027 FZTS - Bager goseničar: slika 2
LIUGONG 9027 FZTS - Bager goseničar: slika 3
LIUGONG 9027 FZTS - Bager goseničar: slika 4
LIUGONG 9027 FZTS - Bager goseničar: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)

LIUGONG 9027 FZTS

Bager goseničar
Novo20265 ur20 KM
Novo
Belgija, Antwerpen
Objavljeno: 17ura

9 500EUR

Cena brez DDV

Dražba
  • ≈ 11 034 USD
Novo20265 ur20 KM
Novo
Belgija, Antwerpen
Kontaktirajte prodajalca
LIUGONG CLG906E - Bager goseničar: slika 1
LIUGONG CLG906E - Bager goseničar: slika 2
LIUGONG CLG906E - Bager goseničar: slika 3
LIUGONG CLG906E - Bager goseničar: slika 4
LIUGONG CLG906E - Bager goseničar: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)

LIUGONG CLG906E

Bager goseničar
20214342 ur49 KM
Belgija, Antwerpen
Objavljeno: 17ura

6 500EUR

Cena brez DDV

Dražba
  • ≈ 7 549 USD
20214342 ur49 KM
Belgija, Antwerpen
Kontaktirajte prodajalca
Vprašajte za vse razpoložljive slike

Unused 2026 LiuGong 9017FZTS

Mini bager
2026
Združeno Kraljestvo, Omagh
Objavljeno: 1danReferenčna številka 100368276
Dražba
2026
Združeno Kraljestvo, Omagh
Kontaktirajte prodajalca
Vprašajte za vse razpoložljive slike

2026 LiuGong 9027FZTS

Mini bager
2026
Združeno Kraljestvo, Omagh
Objavljeno: 1danReferenčna številka 100372482
Dražba
2026
Združeno Kraljestvo, Omagh
Kontaktirajte prodajalca
Vprašajte za vse razpoložljive slike

2026 LiuGong 9027FZTS

Mini bager
2026
Združeno Kraljestvo, Omagh
Objavljeno: 1danReferenčna številka 100372481
Dražba
2026
Združeno Kraljestvo, Omagh
Kontaktirajte prodajalca
Vprašajte za vse razpoložljive slike

Unused 2026 LiuGong 9017FZTS

Mini bager
2026
Združeno Kraljestvo, Omagh
Objavljeno: 1danReferenčna številka 100368273
Dražba
2026
Združeno Kraljestvo, Omagh
Kontaktirajte prodajalca
Unused 2026 LiuGong 9035FZTS - Mini bager: slika 1
Unused 2026 LiuGong 9035FZTS - Mini bager: slika 2
Unused 2026 LiuGong 9035FZTS - Mini bager: slika 3
Unused 2026 LiuGong 9035FZTS - Mini bager: slika 4
Unused 2026 LiuGong 9035FZTS - Mini bager: slika 5
Oglejte si vse fotografije (41)

Unused 2026 LiuGong 9035FZTS

Mini bager
2026
Španija, Zaragoza
Objavljeno: 2danReferenčna številka 240086197
Dražba
2026
Španija, Zaragoza
Kontaktirajte prodajalca
Vprašajte za vse razpoložljive slike

2026 LiuGong 9075F

Bager
2026
Španija, Zaragoza
Objavljeno: 2danReferenčna številka 240087934
Dražba
2026
Španija, Zaragoza
Kontaktirajte prodajalca
Vprašajte za vse razpoložljive slike

2026 LiuGong 9027FZTS

Mini bager
2026
Španija, Zaragoza
Objavljeno: 2danReferenčna številka 240088336
Dražba
2026
Španija, Zaragoza
Kontaktirajte prodajalca
Unused 2026 LiuGong 9035FZTS - Mini bager: slika 1
Unused 2026 LiuGong 9035FZTS - Mini bager: slika 2
Unused 2026 LiuGong 9035FZTS - Mini bager: slika 3
Unused 2026 LiuGong 9035FZTS - Mini bager: slika 4
Unused 2026 LiuGong 9035FZTS - Mini bager: slika 5
Oglejte si vse fotografije (41)

Unused 2026 LiuGong 9035FZTS

Mini bager
2026
Španija, Zaragoza
Objavljeno: 2danReferenčna številka 240086196
Dražba
2026
Španija, Zaragoza
Kontaktirajte prodajalca
2026 LiuGong 9027FZTS - Mini bager: slika 1
2026 LiuGong 9027FZTS - Mini bager: slika 2
2026 LiuGong 9027FZTS - Mini bager: slika 3
2026 LiuGong 9027FZTS - Mini bager: slika 4
2026 LiuGong 9027FZTS - Mini bager: slika 5
Oglejte si vse fotografije (44)

2026 LiuGong 9027FZTS

Mini bager
2026
Španija, Zaragoza
Objavljeno: 2danReferenčna številka 240088335
Dražba
2026
Španija, Zaragoza
Kontaktirajte prodajalca
LIUGONG CLG906E - Bager goseničar: slika 1
LIUGONG CLG906E - Bager goseničar: slika 2
LIUGONG CLG906E - Bager goseničar: slika 3
LIUGONG CLG906E - Bager goseničar: slika 4
LIUGONG CLG906E - Bager goseničar: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)

LIUGONG CLG906E

Bager goseničar
20214219 ur49 KM
Belgija, Antwerpen
Objavljeno: 4dan

6 500EUR

Cena brez DDV

Dražba
  • ≈ 7 549 USD
20214219 ur49 KM
Belgija, Antwerpen
Kontaktirajte prodajalca
LIUGONG 9027 FZTS - Bager goseničar: slika 1
LIUGONG 9027 FZTS - Bager goseničar: slika 2
LIUGONG 9027 FZTS - Bager goseničar: slika 3
LIUGONG 9027 FZTS - Bager goseničar: slika 4
LIUGONG 9027 FZTS - Bager goseničar: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)

LIUGONG 9027 FZTS

Bager goseničar
20265 ur20 KM
Belgija, Antwerpen
Objavljeno: 4dan

9 500EUR

Cena brez DDV

Dražba
  • ≈ 11 034 USD
20265 ur20 KM
Belgija, Antwerpen
Kontaktirajte prodajalca
Grävmaskin LiuGong CLG922E 3D med tiltrotator och redskap - Bager: slika 1

Grävmaskin LiuGong CLG922E 3D med tiltrotator och redskap

Bager
2018
Švedska, Enköping
Objavljeno: 5dan

304EUR

Dražba
  • ≈ 353 USD
2018
Švedska, Enköping
Kontaktirajte prodajalca
Vprašajte za vse razpoložljive slike

Unused 2026 LiuGong 906FG4

Bager
2026
Združeno Kraljestvo, Goole
Objavljeno: 5danReferenčna številka 140550193
Dražba
2026
Združeno Kraljestvo, Goole
Kontaktirajte prodajalca
Vprašajte za vse razpoložljive slike

Unused 2026 LiuGong 9035FZTS

Mini bager
20264 ur
Združeno Kraljestvo, Goole
Objavljeno: 5danReferenčna številka 140542768
Dražba
20264 ur
Združeno Kraljestvo, Goole
Kontaktirajte prodajalca
Vprašajte za vse razpoložljive slike

Unused 2026 LiuGong 9017FZTS

Mini bager
20263 ur
Združeno Kraljestvo, Goole
Objavljeno: 5danReferenčna številka 140540513
Dražba
20263 ur
Združeno Kraljestvo, Goole
Kontaktirajte prodajalca
Vprašajte za vse razpoložljive slike

Unused 2026 LiuGong 9035FZTS

Mini bager
20264 ur
Združeno Kraljestvo, Goole
Objavljeno: 5danReferenčna številka 140542765
Dražba
20264 ur
Združeno Kraljestvo, Goole
Kontaktirajte prodajalca
Vprašajte za vse razpoložljive slike

Unused 2026 LiuGong 906FG4

Bager
2026
Združeno Kraljestvo, Goole
Objavljeno: 5danReferenčna številka 140550197
Dražba
2026
Združeno Kraljestvo, Goole
Kontaktirajte prodajalca
Vprašajte za vse razpoložljive slike

Unused 2026 LiuGong 9075F

Bager
20265 ur
Združeno Kraljestvo, Goole
Objavljeno: 5danReferenčna številka 140551501
Dražba
20265 ur
Združeno Kraljestvo, Goole
Kontaktirajte prodajalca
1 / 2
12
Stran 1 od 2

Bagerji LIUGONG: pregled trga

Glavne lokacije za nakup

Združeno Kraljestvo (Ponudbe: 18), Nemčija (Ponudbe: 7), Belgija (Ponudbe: 6), Španija (Ponudbe: 5), Švedska (Ponudbe: 1)

Tehnične specifikacije

Delovne ure, ur3–4 342
Izhodna moč, KM18–49
Teža, kg1 750–7 500
Cena, EUR304–9 500
Leto2021–2026

Cene za Bagerji LIUGONG

T1 new listing page - Bagerji LIUGONG
Z uporabo tega spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov in obdelavo svojih osebnih podatkov. Več informacij