Dostavna vozila Dražba, 2015 Leto, diesel: novi in rabljeni Dostavna vozila Dražba, 2015 Leto, diesel naprodaj - Truck1 Slovenija

Dostavna vozila
Dražba, 2015 Leto, diesel

Najdeni rezultati: 14
za leasing
Ali potrebujete več možnosti filtriranja?
Razvrsti po
Razvrsti po
Pomembnosti
Datumu: najnovejše
Datumu: najstarejše
Ceni: najnižja
Ceni: najvišja
Letu: najnovejše
Letu: najstarejše
Znamka, model
Razvrsti po
Razvrsti po
Pomembnosti
Datumu: najnovejše
Datumu: najstarejše
Ceni: najnižja
Ceni: najvišja
Letu: najnovejše
Letu: najstarejše
Znamka, model
Dražba
2015
Diesel
FORD RANGER WILDTRAK 3.2 TDCI - Poltovornjak, Dostavno vozilo z dvojno kabino: slika 1
FORD RANGER WILDTRAK 3.2 TDCI - Poltovornjak, Dostavno vozilo z dvojno kabino: slika 2
FORD RANGER WILDTRAK 3.2 TDCI - Poltovornjak, Dostavno vozilo z dvojno kabino: slika 3
FORD RANGER WILDTRAK 3.2 TDCI - Poltovornjak, Dostavno vozilo z dvojno kabino: slika 4
FORD RANGER WILDTRAK 3.2 TDCI - Poltovornjak, Dostavno vozilo z dvojno kabino: slika 5
Oglejte si vse fotografije (23)

FORD RANGER WILDTRAK 3.2 TDCI

Poltovornjak, Dostavno vozilo z dvojno kabino
2015241830 kmdieselBruto teža: 3200 kg
Združeno Kraljestvo, Doncaster
Objavljeno: 21ura Referenčna številka AK15UVJ
Dražba
2015241830 kmdieselBruto teža: 3200 kg
Združeno Kraljestvo, Doncaster
Kontaktirajte prodajalca
Iveco Daily 70-170 - Furgon: slika 1
Iveco Daily 70-170 - Furgon: slika 2
Iveco Daily 70-170 - Furgon: slika 3
Iveco Daily 70-170 - Furgon: slika 4
Iveco Daily 70-170 - Furgon: slika 5
Oglejte si vse fotografije (23)

Iveco Daily 70-170

Furgon
2015148200 kmdieselBruto teža: 7000 kg
Združeno Kraljestvo, Doncaster
Objavljeno: 21ura Referenčna številka BC15AKO
Dražba
2015148200 kmdieselBruto teža: 7000 kg
Združeno Kraljestvo, Doncaster
Kontaktirajte prodajalca
FORD TRANSIT CONNECT 220 1.6 TDCi 95ps - Dostavno vozilo z dvojno kabino: slika 1
FORD TRANSIT CONNECT 220 1.6 TDCi 95ps - Dostavno vozilo z dvojno kabino: slika 2
FORD TRANSIT CONNECT 220 1.6 TDCi 95ps - Dostavno vozilo z dvojno kabino: slika 3
FORD TRANSIT CONNECT 220 1.6 TDCi 95ps - Dostavno vozilo z dvojno kabino: slika 4
FORD TRANSIT CONNECT 220 1.6 TDCi 95ps - Dostavno vozilo z dvojno kabino: slika 5
Oglejte si vse fotografije (15)

FORD TRANSIT CONNECT 220 1.6 TDCi 95ps

Dostavno vozilo z dvojno kabino
2015134603 kmdieselBruto teža: 2230 kg
Združeno Kraljestvo, Livingston
Objavljeno: 21ura Referenčna številka LR65NYA
Dražba
2015134603 kmdieselBruto teža: 2230 kg
Združeno Kraljestvo, Livingston
Kontaktirajte prodajalca
Ford Transit Courier - Furgon: slika 1
Ford Transit Courier - Furgon: slika 2
Ford Transit Courier - Furgon: slika 3
Ford Transit Courier - Furgon: slika 4
Ford Transit Courier - Furgon: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)

Ford Transit Courier

Furgon
2015172594 kmdiesel75 KM
Belgija, Antwerpen
Objavljeno: 2dan

1 000EUR

Cena brez DDV

Dražba
  • ≈ 1 162 USD
2015172594 kmdiesel75 KM
Belgija, Antwerpen
Kontaktirajte prodajalca
Ford Transit Custom - Furgon: slika 1
Ford Transit Custom - Furgon: slika 2
Ford Transit Custom - Furgon: slika 3
Ford Transit Custom - Furgon: slika 4
Ford Transit Custom - Furgon: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)

Ford Transit Custom

Furgon
2015184675 kmdiesel101 KM
Belgija, Antwerpen
Objavljeno: 2dan

1 750EUR

Cena brez DDV

Dražba
  • ≈ 2 034 USD
2015184675 kmdiesel101 KM
Belgija, Antwerpen
Kontaktirajte prodajalca
Vprašajte za vse razpoložljive slike

FORD TRANSIT 330 2.2 TDCI 125ps ECO-TE

Minibus, Potniški kombi
201577797 km
Združeno Kraljestvo, Doncaster
Objavljeno: 2danReferenčna številka DX65DMZ
Dražba
201577797 km
Združeno Kraljestvo, Doncaster
Kontaktirajte prodajalca
Iveco Daily 70-170 - Furgon: slika 1
Iveco Daily 70-170 - Furgon: slika 2
Iveco Daily 70-170 - Furgon: slika 3
Iveco Daily 70-170 - Furgon: slika 4
Iveco Daily 70-170 - Furgon: slika 5
Oglejte si vse fotografije (21)

Iveco Daily 70-170

Furgon
2015148487 kmdieselBruto teža: 7000 kg
Združeno Kraljestvo, Livingston
Objavljeno: 2danReferenčna številka BC15ZCE
Dražba
2015148487 kmdieselBruto teža: 7000 kg
Združeno Kraljestvo, Livingston
Kontaktirajte prodajalca
Varebil MERCEDES-BENZ CITAN - Dostavno vozilo: slika 1
Varebil MERCEDES-BENZ CITAN - Dostavno vozilo: slika 2
Varebil MERCEDES-BENZ CITAN - Dostavno vozilo: slika 3
Varebil MERCEDES-BENZ CITAN - Dostavno vozilo: slika 4
Varebil MERCEDES-BENZ CITAN - Dostavno vozilo: slika 5
Oglejte si vse fotografije (27)

Varebil MERCEDES-BENZ CITAN

Dostavno vozilo
2015175870 kmdieselEuro 590 KM
Norveška, Enebakkneset
Objavljeno: 2dan

1 850EUR

Dražba
  • ≈ 2 150 USD
2015175870 kmdieselEuro 590 KM
Norveška, Enebakkneset
Kontaktirajte prodajalca
2015 Minibuss MERCEDES-BENZ SPRINTER 519CDI 43LKA - Minibus, Potniški kombi: slika 1
2015 Minibuss MERCEDES-BENZ SPRINTER 519CDI 43LKA - Minibus, Potniški kombi: slika 2
2015 Minibuss MERCEDES-BENZ SPRINTER 519CDI 43LKA - Minibus, Potniški kombi: slika 3
2015 Minibuss MERCEDES-BENZ SPRINTER 519CDI 43LKA - Minibus, Potniški kombi: slika 4
2015 Minibuss MERCEDES-BENZ SPRINTER 519CDI 43LKA - Minibus, Potniški kombi: slika 5
Oglejte si vse fotografije (18)

2015 Minibuss MERCEDES-BENZ SPRINTER 519CDI 43LKA

Minibus, Potniški kombi
2015419999 kmEuro 6Število sedežev: 17
Norveška, Ski
Objavljeno: 3dan

6 012EUR

Dražba
  • ≈ 6 987 USD
2015419999 kmEuro 6Število sedežev: 17
Norveška, Ski
Kontaktirajte prodajalca
Iveco Daily 70-170 - Furgon: slika 1
Iveco Daily 70-170 - Furgon: slika 2
Iveco Daily 70-170 - Furgon: slika 3
Iveco Daily 70-170 - Furgon: slika 4
Iveco Daily 70-170 - Furgon: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)

Iveco Daily 70-170

Furgon
2015157025 kmdieselBruto teža: 7000 kg
Združeno Kraljestvo, Livingston
Objavljeno: 4danReferenčna številka BT15MWK
Dražba
2015157025 kmdieselBruto teža: 7000 kg
Združeno Kraljestvo, Livingston
Kontaktirajte prodajalca
FORD COURIER BASE 1.5 TDCI TREND - Mali kombi: slika 1
FORD COURIER BASE 1.5 TDCI TREND - Mali kombi: slika 2
FORD COURIER BASE 1.5 TDCI TREND - Mali kombi: slika 3
FORD COURIER BASE 1.5 TDCI TREND - Mali kombi: slika 4
FORD COURIER BASE 1.5 TDCI TREND - Mali kombi: slika 5
Oglejte si vse fotografije (24)

FORD COURIER BASE 1.5 TDCI TREND

Mali kombi
2015243000 kmdieselBruto teža: 1795 kg
Združeno Kraljestvo, Doncaster
Objavljeno: 4danReferenčna številka YC65MTF
Dražba
2015243000 kmdieselBruto teža: 1795 kg
Združeno Kraljestvo, Doncaster
Kontaktirajte prodajalca
Iveco Daily 70-170 - Furgon: slika 1
Iveco Daily 70-170 - Furgon: slika 2
Iveco Daily 70-170 - Furgon: slika 3
Iveco Daily 70-170 - Furgon: slika 4
Iveco Daily 70-170 - Furgon: slika 5
Oglejte si vse fotografije (29)

Iveco Daily 70-170

Furgon
2015152964 kmdieselBruto teža: 7000 kg
Združeno Kraljestvo, Bristol
Objavljeno: 4danReferenčna številka BC15ZDD
Dražba
2015152964 kmdieselBruto teža: 7000 kg
Združeno Kraljestvo, Bristol
Kontaktirajte prodajalca
Minibuss Ford Transit Custom 9 sittsig - Minibus, Potniški kombi: slika 1
Minibuss Ford Transit Custom 9 sittsig - Minibus, Potniški kombi: slika 2
Minibuss Ford Transit Custom 9 sittsig - Minibus, Potniški kombi: slika 3
Minibuss Ford Transit Custom 9 sittsig - Minibus, Potniški kombi: slika 4
Minibuss Ford Transit Custom 9 sittsig - Minibus, Potniški kombi: slika 5
Oglejte si vse fotografije (50)

Minibuss Ford Transit Custom 9 sittsig

Minibus, Potniški kombi
2015258058 kmEuro 5
Norveška, Norrköping
Objavljeno: 6dan

2 428EUR

Dražba
  • ≈ 2 822 USD
2015258058 kmEuro 5
Norveška, Norrköping
Kontaktirajte prodajalca
MERCEDES BENZ V 250 - Potniški kombi: slika 1
MERCEDES BENZ V 250 - Potniški kombi: slika 2
MERCEDES BENZ V 250 - Potniški kombi: slika 3
MERCEDES BENZ V 250 - Potniški kombi: slika 4
MERCEDES BENZ V 250 - Potniški kombi: slika 5
Oglejte si vse fotografije (15)

MERCEDES BENZ V 250

Potniški kombi
2015dieselEuro 6190 KM
Romunija, Tupilați

10 415EUR

Dražba
  • ≈ 12 105 USD
2015dieselEuro 6190 KM
Romunija, Tupilați
Kontaktirajte prodajalca

Cene za Dostavna vozila

T1 new listing page - Dostavna vozila
Z uporabo tega spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov in obdelavo svojih osebnih podatkov. Več informacij