Dostavna vozila IVECO Daily iz Litva
Najdeni rezultati: 2
za leasing
2

Oglejte si vse fotografije (9)
DOGOVORLJIVO
IVECO Daily 35C16
Dostavno vozilo s kesonom, Dostavno vozilo z dvojno kabino
20229300 kmdieselEuro 6160 KMBruto teža: 3500 kg
Litva, Kedainiai
Objavljeno: 1mes 9dan
31 500EUR
-8,3%
28 900EUR
Cena brez DDV
- ≈ 33 548 USD
20229300 kmdieselEuro 6160 KMBruto teža: 3500 kg
Litva
Kontaktirajte prodajalca

Oglejte si vse fotografije (14)
IVECO Daily
Minibus, Potniški kombi
2008498602 kmŠtevilo sedežev: 20
Litva, Visaginas
Objavljeno: 2mes 13dan
7 500EUR
Cena brez DDV
- ≈ 8 706 USD
2008498602 kmŠtevilo sedežev: 20
Litva
Kontaktirajte prodajalca
OGLASI

Reliable vans for sale & rent
Quality refrigerated and commercial vans — trusted by clients since 2000
Cene za Dostavna vozila IVECO Daily
| IVECO Daily 35C16 | leto proizvodnje: 2022, prevoženi kilometri: 9300 km, gorivo: diesel, emisijski razred: Euro 6, izhodna moč: 160 KM, bruto teža: 3500 kg | 28 900 EUR |
| IVECO Daily | leto proizvodnje: 2008, prevoženi kilometri: 498602 km, število sedežev: 20 | 7 500 EUR |
T1 new listing page - Dostavna vozila IVECO Daily iz Litva