Avtobusi OPEL Dražba, 2-osni: novi in rabljeni Avtobusi OPEL Dražba, 2-osni naprodaj - Truck1 Slovenija

Avtobusi OPEL
Dražba, 2-osni

Najdeni rezultati: 0
Ali potrebujete več možnosti filtriranja?
Noben oglas ne ustreza vašim kriterijem. Poskusite prilagoditi filtre.
Razvrsti po
Razvrsti po
Pomembnosti
Datumu: najnovejše
Datumu: najstarejše
Ceni: najnižja
Ceni: najvišja
Letu: najnovejše
Letu: najstarejše
Znamka, model
OPEL
Dražba

Podobne ponudbe

2021 Opel Combo 5 Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 1
2021 Opel Combo 5 Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 2
2021 Opel Combo 5 Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 3
2021 Opel Combo 5 Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 4
2021 Opel Combo 5 Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2021 Opel Combo 5 Passenger Van

Minibus, Potniški kombi
2021
Španija, Ocaña
Objavljeno: 5ura
Dražba
2021
Španija, Ocaña
Kontaktirajte prodajalca
2022 Opel Vivaro 1.5 D 9 (Inoperable) Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 1
2022 Opel Vivaro 1.5 D 9 (Inoperable) Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 2
2022 Opel Vivaro 1.5 D 9 (Inoperable) Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 3
2022 Opel Vivaro 1.5 D 9 (Inoperable) Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 4
2022 Opel Vivaro 1.5 D 9 (Inoperable) Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2022 Opel Vivaro 1.5 D 9 (Inoperable) Passenger Van

Minibus, Potniški kombi
202293060 km
Nizozemska, Zevenbergen
Objavljeno: 6ura
Dražba
202293060 km
Nizozemska, Zevenbergen
Kontaktirajte prodajalca
Opel Combo-e L2H1 Edition 50 kWh Snellader SOH 98,1% 11-2023 - Minibus, Potniški kombi: slika 1
Opel Combo-e L2H1 Edition 50 kWh Snellader SOH 98,1% 11-2023 - Minibus, Potniški kombi: slika 2
Opel Combo-e L2H1 Edition 50 kWh Snellader SOH 98,1% 11-2023 - Minibus, Potniški kombi: slika 3
Opel Combo-e L2H1 Edition 50 kWh Snellader SOH 98,1% 11-2023 - Minibus, Potniški kombi: slika 4
Opel Combo-e L2H1 Edition 50 kWh Snellader SOH 98,1% 11-2023 - Minibus, Potniški kombi: slika 5
Oglejte si vse fotografije (19)

Opel Combo-e L2H1 Edition 50 kWh Snellader SOH 98,1% 11-2023

Minibus, Potniški kombi
202342547 km4x2
Madžarska, XVIII. kerület
Objavljeno: 1danReferenčna številka EUR-0334

20 450EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 23 689 USD
202342547 km4x2
Madžarska, XVIII. kerület
Kontaktirajte prodajalca
Minibuss Opel Vivaro - Minibus, Potniški kombi: slika 1

Minibuss Opel Vivaro

Minibus, Potniški kombi
2017
Švedska, Lindesberg
Objavljeno: 4dan

4 582EUR

Dražba
  • ≈ 5 307 USD
2017
Švedska, Lindesberg
Kontaktirajte prodajalca
Minibuss Opel Vivaro CDTI ECO Flex - Minibus, Potniški kombi: slika 1

Minibuss Opel Vivaro CDTI ECO Flex

Minibus, Potniški kombi
2013
Švedska, Mora
Objavljeno: 5dan

2 740EUR

Dražba
  • ≈ 3 174 USD
2013
Švedska, Mora
Kontaktirajte prodajalca
Opel Vivaro 2.2 Kombi XL (L3) KAMERA LED AUTOMATIK 2x - Minibus, Potniški kombi: slika 1
Opel Vivaro 2.2 Kombi XL (L3) KAMERA LED AUTOMATIK 2x - Minibus, Potniški kombi: slika 2
Opel Vivaro 2.2 Kombi XL (L3) KAMERA LED AUTOMATIK 2x - Minibus, Potniški kombi: slika 3
Opel Vivaro 2.2 Kombi XL (L3) KAMERA LED AUTOMATIK 2x - Minibus, Potniški kombi: slika 4
Opel Vivaro 2.2 Kombi XL (L3) KAMERA LED AUTOMATIK 2x - Minibus, Potniški kombi: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

Opel Vivaro 2.2 Kombi XL (L3) KAMERA LED AUTOMATIK 2x

Minibus, Potniški kombi
10 kmŠtevilo sedežev: 8
Nemčija, Cloppenburg
Objavljeno: 12danReferenčna številka 17830

29 395EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 34 052 USD
10 kmŠtevilo sedežev: 8
Nemčija, Cloppenburg
Kontaktirajte prodajalca
Opel Movano Combi 2.3 CDTI 145pk Euro6 L2H2 Rolstoelbus Incl BTW/BPM - Minibus, Potniški kombi: slika 1
Opel Movano Combi 2.3 CDTI 145pk Euro6 L2H2 Rolstoelbus Incl BTW/BPM - Minibus, Potniški kombi: slika 2
Opel Movano Combi 2.3 CDTI 145pk Euro6 L2H2 Rolstoelbus Incl BTW/BPM - Minibus, Potniški kombi: slika 3
Opel Movano Combi 2.3 CDTI 145pk Euro6 L2H2 Rolstoelbus Incl BTW/BPM - Minibus, Potniški kombi: slika 4
Opel Movano Combi 2.3 CDTI 145pk Euro6 L2H2 Rolstoelbus Incl BTW/BPM - Minibus, Potniški kombi: slika 5
Oglejte si vse fotografije (23)

Opel Movano Combi 2.3 CDTI 145pk Euro6 L2H2 Rolstoelbus Incl BTW/BPM

Minibus, Potniški kombi
201572051 km4x2Euro 6
Madžarska, XVIII. kerület
Objavljeno: 17danReferenčna številka EUR-0115

18 450EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 21 373 USD
201572051 km4x2Euro 6
Madžarska, XVIII. kerület
Kontaktirajte prodajalca
2022 Opel Movano 2.2 103 KW Mixto KA L4H2 7 Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 1
2022 Opel Movano 2.2 103 KW Mixto KA L4H2 7 Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 2
2022 Opel Movano 2.2 103 KW Mixto KA L4H2 7 Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 3
2022 Opel Movano 2.2 103 KW Mixto KA L4H2 7 Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 4
2022 Opel Movano 2.2 103 KW Mixto KA L4H2 7 Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2022 Opel Movano 2.2 103 KW Mixto KA L4H2 7 Passenger Van

Minibus, Potniški kombi
202260243 km
Italija, Caorso
Objavljeno: 1mes
Dražba
202260243 km
Italija, Caorso
Kontaktirajte prodajalca
Opel Combo - Minibus, Potniški kombi: slika 1
Opel Combo - Minibus, Potniški kombi: slika 2
Opel Combo - Minibus, Potniški kombi: slika 3
Opel Combo - Minibus, Potniški kombi: slika 4
Opel Combo - Minibus, Potniški kombi: slika 5
Oglejte si vse fotografije (28)

Opel Combo

Minibus, Potniški kombi
202264000 kmŠtevilo sedežev: 5
Poljska, Goślinowo
Objavljeno: 2mes

14 972EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 17 344 USD
202264000 kmŠtevilo sedežev: 5
Poljska, Goślinowo
Opel Vivaro Auto sprowadzone z Niemiec Serwisowane Bezwypadkowe - Minibus, Potniški kombi: slika 1
Opel Vivaro Auto sprowadzone z Niemiec Serwisowane Bezwypadkowe - Minibus, Potniški kombi: slika 2
Opel Vivaro Auto sprowadzone z Niemiec Serwisowane Bezwypadkowe - Minibus, Potniški kombi: slika 3
Opel Vivaro Auto sprowadzone z Niemiec Serwisowane Bezwypadkowe - Minibus, Potniški kombi: slika 4
Opel Vivaro Auto sprowadzone z Niemiec Serwisowane Bezwypadkowe - Minibus, Potniški kombi: slika 5
Oglejte si vse fotografije (50)

Opel Vivaro Auto sprowadzone z Niemiec Serwisowane Bezwypadkowe

Minibus, Potniški kombi
2018165000 kmŠtevilo sedežev: 9
Poljska, Lechów

14 949EUR

  • ≈ 17 317 USD
2018165000 kmŠtevilo sedežev: 9
Poljska, Lechów
Opel Vivaro - B - Primestni avtobus: slika 1
Opel Vivaro - B - Primestni avtobus: slika 2
Opel Vivaro - B - Primestni avtobus: slika 3
Opel Vivaro - B - Primestni avtobus: slika 4
Opel Vivaro - B - Primestni avtobus: slika 5
Oglejte si vse fotografije (50)

Opel Vivaro - B

Primestni avtobus
345338 kmEuro 6Število sedežev: 8
Italija, Noci
Vprašajte za ceno
345338 kmEuro 6Število sedežev: 8
Italija, Noci
Kontaktirajte prodajalca
Opel Movano 12 SEATS - Minibus, Potniški kombi: slika 1
Opel Movano 12 SEATS - Minibus, Potniški kombi: slika 2
Opel Movano 12 SEATS - Minibus, Potniški kombi: slika 3
Opel Movano 12 SEATS - Minibus, Potniški kombi: slika 4
Opel Movano 12 SEATS - Minibus, Potniški kombi: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)

Opel Movano 12 SEATS

Minibus, Potniški kombi
2016304514 km4x2Euro 6Število sedežev: 12
Estonija, Paldiski

9 900EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 11 468 USD
2016304514 km4x2Euro 6Število sedežev: 12
Estonija, Paldiski
Kontaktirajte prodajalca
Opel Kombi 1.5 CDTI Compact 2,7t Enjoy 9-miejsc - Minibus, Potniški kombi: slika 1
Opel Kombi 1.5 CDTI Compact 2,7t Enjoy 9-miejsc - Minibus, Potniški kombi: slika 2
Opel Kombi 1.5 CDTI Compact 2,7t Enjoy 9-miejsc - Minibus, Potniški kombi: slika 3
Opel Kombi 1.5 CDTI Compact 2,7t Enjoy 9-miejsc - Minibus, Potniški kombi: slika 4
Opel Kombi 1.5 CDTI Compact 2,7t Enjoy 9-miejsc - Minibus, Potniški kombi: slika 5
Oglejte si vse fotografije (18)

Opel Kombi 1.5 CDTI Compact 2,7t Enjoy 9-miejsc

Minibus, Potniški kombi
2021192000 km4x2Euro 6
Madžarska, XVIII. kerület

17 490EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 20 260 USD
2021192000 km4x2Euro 6
Madžarska, XVIII. kerület
Kontaktirajte prodajalca
Opel Movano - Minibus, Potniški kombi: slika 1
Opel Movano - Minibus, Potniški kombi: slika 2
Opel Movano - Minibus, Potniški kombi: slika 3
Opel Movano - Minibus, Potniški kombi: slika 4
Opel Movano - Minibus, Potniški kombi: slika 5
Oglejte si vse fotografije (50)

Opel Movano

Minibus, Potniški kombi
276401 kmEuro 5Število sedežev: 16
Italija, Ramacca
Vprašajte za ceno
276401 kmEuro 5Število sedežev: 16
Italija, Ramacca
Kontaktirajte prodajalca
T1 new listing page - Avtobusi OPEL
Z uporabo tega spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov in obdelavo svojih osebnih podatkov. Več informacij