Avtobusi Dražba, bencin, menjalnik: ročni: novi in rabljeni Avtobusi Dražba, bencin, menjalnik: ročni naprodaj - Truck1 Slovenija

Avtobusi
Dražba, bencin, menjalnik: ročni

Najdeni rezultati: 0
Ali potrebujete več možnosti filtriranja?
Noben oglas ne ustreza vašim kriterijem. Poskusite prilagoditi filtre.
Razvrsti po
Razvrsti po
Pomembnosti
Datumu: najnovejše
Datumu: najstarejše
Ceni: najnižja
Ceni: najvišja
Letu: najnovejše
Letu: najstarejše
Znamka, model
Dražba
Bencin
Ročni

Podobne ponudbe

2021 Citroen Berlingo 5 Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 1
2021 Citroen Berlingo 5 Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 2
2021 Citroen Berlingo 5 Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 3
2021 Citroen Berlingo 5 Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 4
2021 Citroen Berlingo 5 Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2021 Citroen Berlingo 5 Passenger Van

Minibus, Potniški kombi
2021
Španija, Ocaña
Objavljeno: 3ura
Dražba
2021
Španija, Ocaña
Kontaktirajte prodajalca
2002 Hyndai H-1 6 Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 1
2002 Hyndai H-1 6 Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 2
2002 Hyndai H-1 6 Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 3
2002 Hyndai H-1 6 Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 4
2002 Hyndai H-1 6 Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2002 Hyndai H-1 6 Passenger Van

Minibus, Potniški kombi
2002
Španija, Ocaña
Objavljeno: 3ura
Dražba
2002
Španija, Ocaña
Kontaktirajte prodajalca
2021 Opel Combo 5 Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 1
2021 Opel Combo 5 Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 2
2021 Opel Combo 5 Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 3
2021 Opel Combo 5 Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 4
2021 Opel Combo 5 Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2021 Opel Combo 5 Passenger Van

Minibus, Potniški kombi
2021
Španija, Ocaña
Objavljeno: 3ura
Dražba
2021
Španija, Ocaña
Kontaktirajte prodajalca
2021 Peugeot Rifter 5 Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 1
2021 Peugeot Rifter 5 Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 2
2021 Peugeot Rifter 5 Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 3
2021 Peugeot Rifter 5 Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 4
2021 Peugeot Rifter 5 Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2021 Peugeot Rifter 5 Passenger Van

Minibus, Potniški kombi
2021
Španija, Ocaña
Objavljeno: 3ura
Dražba
2021
Španija, Ocaña
Kontaktirajte prodajalca
2006 Irisbus 397EF 4x2 48-Seat Crew Carrier Bus - Avtobus: slika 1
2006 Irisbus 397EF 4x2 48-Seat Crew Carrier Bus - Avtobus: slika 2
2006 Irisbus 397EF 4x2 48-Seat Crew Carrier Bus - Avtobus: slika 3
2006 Irisbus 397EF 4x2 48-Seat Crew Carrier Bus - Avtobus: slika 4
2006 Irisbus 397EF 4x2 48-Seat Crew Carrier Bus - Avtobus: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2006 Irisbus 397EF 4x2 48-Seat Crew Carrier Bus

Avtobus
20061795426 km
Španija, Ocaña
Objavljeno: 3ura
Dražba
20061795426 km
Španija, Ocaña
Kontaktirajte prodajalca
2021 Peugeot Rifter 5 Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 1
2021 Peugeot Rifter 5 Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 2
2021 Peugeot Rifter 5 Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 3
2021 Peugeot Rifter 5 Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 4
2021 Peugeot Rifter 5 Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2021 Peugeot Rifter 5 Passenger Van

Minibus, Potniški kombi
2021
Španija, Ocaña
Objavljeno: 3ura
Dražba
2021
Španija, Ocaña
Kontaktirajte prodajalca
2022 Toyota Proace City Verso Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 1
2022 Toyota Proace City Verso Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 2
2022 Toyota Proace City Verso Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 3
2022 Toyota Proace City Verso Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 4
2022 Toyota Proace City Verso Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2022 Toyota Proace City Verso Passenger Van

Minibus, Potniški kombi
2022
Španija, Ocaña
Objavljeno: 3ura
Dražba
2022
Španija, Ocaña
Kontaktirajte prodajalca
Volkswagen Caddy Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 1
Volkswagen Caddy Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 2
Volkswagen Caddy Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 3
Volkswagen Caddy Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 4
Volkswagen Caddy Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

Volkswagen Caddy Passenger Van

Minibus, Potniški kombi
Španija, Ocaña
Objavljeno: 3ura
Dražba
Španija, Ocaña
Kontaktirajte prodajalca
2021 Renault Kangoo 5 Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 1
2021 Renault Kangoo 5 Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 2
2021 Renault Kangoo 5 Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 3
2021 Renault Kangoo 5 Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 4
2021 Renault Kangoo 5 Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2021 Renault Kangoo 5 Passenger Van

Minibus, Potniški kombi
2021
Španija, Ocaña
Objavljeno: 3ura
Dražba
2021
Španija, Ocaña
Kontaktirajte prodajalca
2013 Ford Transit Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 1
2013 Ford Transit Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 2
2013 Ford Transit Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 3
2013 Ford Transit Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 4
2013 Ford Transit Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2013 Ford Transit Passenger Van

Minibus, Potniški kombi
2013201775 km
Nizozemska, Zevenbergen
Objavljeno: 4ura
Dražba
2013201775 km
Nizozemska, Zevenbergen
Kontaktirajte prodajalca
2013 Ford Transit Tourneo 9 Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 1
2013 Ford Transit Tourneo 9 Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 2
2013 Ford Transit Tourneo 9 Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 3
2013 Ford Transit Tourneo 9 Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 4
2013 Ford Transit Tourneo 9 Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2013 Ford Transit Tourneo 9 Passenger Van

Minibus, Potniški kombi
2013234925 km
Nizozemska, Zevenbergen
Objavljeno: 4ura
Dražba
2013234925 km
Nizozemska, Zevenbergen
Kontaktirajte prodajalca
2022 Opel Vivaro 1.5 D 9 (Inoperable) Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 1
2022 Opel Vivaro 1.5 D 9 (Inoperable) Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 2
2022 Opel Vivaro 1.5 D 9 (Inoperable) Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 3
2022 Opel Vivaro 1.5 D 9 (Inoperable) Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 4
2022 Opel Vivaro 1.5 D 9 (Inoperable) Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2022 Opel Vivaro 1.5 D 9 (Inoperable) Passenger Van

Minibus, Potniški kombi
202293060 km
Nizozemska, Zevenbergen
Objavljeno: 4ura
Dražba
202293060 km
Nizozemska, Zevenbergen
Kontaktirajte prodajalca
2023 Toyota Sienna 9 (Inoperable) Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 1
2023 Toyota Sienna 9 (Inoperable) Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 2
2023 Toyota Sienna 9 (Inoperable) Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 3
2023 Toyota Sienna 9 (Inoperable) Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 4
2023 Toyota Sienna 9 (Inoperable) Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2023 Toyota Sienna 9 (Inoperable) Passenger Van

Minibus, Potniški kombi
202385361 km
Nizozemska, Zevenbergen
Objavljeno: 4ura
Dražba
202385361 km
Nizozemska, Zevenbergen
Kontaktirajte prodajalca
2023 Toyota Proace Verso 2.0 D 9 (Inoperable) Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 1
2023 Toyota Proace Verso 2.0 D 9 (Inoperable) Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 2
2023 Toyota Proace Verso 2.0 D 9 (Inoperable) Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 3
2023 Toyota Proace Verso 2.0 D 9 (Inoperable) Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 4
2023 Toyota Proace Verso 2.0 D 9 (Inoperable) Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2023 Toyota Proace Verso 2.0 D 9 (Inoperable) Passenger Van

Minibus, Potniški kombi
2023
Nizozemska, Zevenbergen
Objavljeno: 4ura
Dražba
2023
Nizozemska, Zevenbergen
Kontaktirajte prodajalca
2023 Toyota Proace Verso 2.0 D 9 Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 1
2023 Toyota Proace Verso 2.0 D 9 Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 2
2023 Toyota Proace Verso 2.0 D 9 Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 3
2023 Toyota Proace Verso 2.0 D 9 Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 4
2023 Toyota Proace Verso 2.0 D 9 Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2023 Toyota Proace Verso 2.0 D 9 Passenger Van

Minibus, Potniški kombi
202399685 km
Nizozemska, Zevenbergen
Objavljeno: 4ura
Dražba
202399685 km
Nizozemska, Zevenbergen
Kontaktirajte prodajalca
2023 Toyota Proace Verso 2.0 D 9 (Inoperable) Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 1
2023 Toyota Proace Verso 2.0 D 9 (Inoperable) Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 2
2023 Toyota Proace Verso 2.0 D 9 (Inoperable) Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 3
2023 Toyota Proace Verso 2.0 D 9 (Inoperable) Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 4
2023 Toyota Proace Verso 2.0 D 9 (Inoperable) Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2023 Toyota Proace Verso 2.0 D 9 (Inoperable) Passenger Van

Minibus, Potniški kombi
202351778 km
Nizozemska, Zevenbergen
Objavljeno: 4ura
Dražba
202351778 km
Nizozemska, Zevenbergen
Kontaktirajte prodajalca
Mercedes-Benz SPRINTER - Minibus, Potniški kombi: slika 1
Mercedes-Benz SPRINTER - Minibus, Potniški kombi: slika 2
Mercedes-Benz SPRINTER - Minibus, Potniški kombi: slika 3
Mercedes-Benz SPRINTER - Minibus, Potniški kombi: slika 4
Mercedes-Benz SPRINTER - Minibus, Potniški kombi: slika 5
Oglejte si vse fotografije (10)

Mercedes-Benz SPRINTER

Minibus, Potniški kombi
295633 kmEuro 6Število sedežev: 23
Francija, Illkirch-Graffenstaden
Objavljeno: 10ura Referenčna številka _KFM6sUNbMse994cRzce3

6 500EUR

Cena brez DDV

Dražba
  • ≈ 7 529 USD
295633 kmEuro 6Število sedežev: 23
Francija, Illkirch-Graffenstaden
Kontaktirajte prodajalca
Mercedes-Benz SPRINTER - Minibus, Potniški kombi: slika 1
Mercedes-Benz SPRINTER - Minibus, Potniški kombi: slika 2
Mercedes-Benz SPRINTER - Minibus, Potniški kombi: slika 3
Mercedes-Benz SPRINTER - Minibus, Potniški kombi: slika 4
Mercedes-Benz SPRINTER - Minibus, Potniški kombi: slika 5
Oglejte si vse fotografije (12)

Mercedes-Benz SPRINTER

Minibus, Potniški kombi
381148 kmEuro 6Število sedežev: 24
Francija, Illkirch-Graffenstaden
Objavljeno: 10ura Referenčna številka dTDcM8Hr8paTz2p_bLxJc

6 500EUR

Cena brez DDV

Dražba
  • ≈ 7 529 USD
381148 kmEuro 6Število sedežev: 24
Francija, Illkirch-Graffenstaden
Kontaktirajte prodajalca
Renault Kangoo Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 1
Renault Kangoo Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 2
Renault Kangoo Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 3
Renault Kangoo Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 4
Renault Kangoo Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

Renault Kangoo Passenger Van

Minibus, Potniški kombi
Španija, Ocaña
Objavljeno: 18ura
Dražba
Španija, Ocaña
Kontaktirajte prodajalca
2020 Citroen Berlingo 5 Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 1
2020 Citroen Berlingo 5 Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 2
2020 Citroen Berlingo 5 Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 3
2020 Citroen Berlingo 5 Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 4
2020 Citroen Berlingo 5 Passenger Van - Minibus, Potniški kombi: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2020 Citroen Berlingo 5 Passenger Van

Minibus, Potniški kombi
2020
Španija, Ocaña
Objavljeno: 18ura
Dražba
2020
Španija, Ocaña
Kontaktirajte prodajalca
T1 new listing page - Avtobusi
Z uporabo tega spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov in obdelavo svojih osebnih podatkov. Več informacij