Arhiv oglasov: Polprikolice ATM

Polprikolice ATM naprodaj
ATM ALU.KIPPER/53,4 M3 - Kiper polprikolica: slika 1
Arhivirano

ATM ALU.KIPPER/53,4 M3

Kiper polprikolica
1983Koristni tovor: 29770 kgBruto teža: 39000 kg
1983Koristni tovor: 29770 kgBruto teža: 39000 kg
Nizozemska
ATM oks13/27a - Kiper polprikolica: slika 1
Arhivirano

ATM oks13/27a

Kiper polprikolica
2007
2007
Nizozemska
ATM OKA 42156 - Kiper polprikolica: slika 1
Arhivirano

ATM OKA 42156

Kiper polprikolica
1994Koristni tovor: 33180 kgBruto teža: 41500 kg
1994Koristni tovor: 33180 kgBruto teža: 41500 kg
Belgija
ATM 3 assige bladgeveerde kipper - Kiper polprikolica: slika 1
Arhivirano

ATM 3 assige bladgeveerde kipper

Kiper polprikolica
1992
1992
Nizozemska
ATM ATM 25m3 - Kiper polprikolica: slika 1
Arhivirano

ATM ATM 25m3

Kiper polprikolica
2005
2005
Nizozemska
ATM 30 m³ in Alu - Kiper polprikolica: slika 1
Arhivirano

ATM 30 m³ in Alu

Kiper polprikolica
1994Bruto teža: 38000 kg
1994Bruto teža: 38000 kg
Belgija
ATM 26,5 m³ Liftachse OKA 15/27 - Kiper polprikolica: slika 1
Arhivirano

ATM 26,5 m³ Liftachse OKA 15/27

Kiper polprikolica
1991
1991
Nizozemska
ATM 26,5 m³ Liftachse OKA 15/27 - Kiper polprikolica: slika 1
Arhivirano

ATM 26,5 m³ Liftachse OKA 15/27

Kiper polprikolica
1989
1989
Nizozemska
ATM 26,5 m³ Liftachse OKA 15/27 - Kiper polprikolica: slika 1
Arhivirano

ATM 26,5 m³ Liftachse OKA 15/27

Kiper polprikolica
1990
1990
Nizozemska
ATM 26,5 m³ Liftachse OKA 15/27 - Kiper polprikolica: slika 1
Arhivirano

ATM 26,5 m³ Liftachse OKA 15/27

Kiper polprikolica
1990
1990
Nizozemska
ATM 26 m³ in Steel - Kiper polprikolica: slika 1
Arhivirano

ATM 26 m³ in Steel

Kiper polprikolica
1993Bruto teža: 38000 kg
1993Bruto teža: 38000 kg
Belgija
ATM 26,5m³ Liftachse OKA 15/27 - Kiper polprikolica: slika 1
Arhivirano

ATM 26,5m³ Liftachse OKA 15/27

Kiper polprikolica
1991
1991
Nizozemska
ATM 28m³ Liftachse OKA 15/27 - Kiper polprikolica: slika 1
Arhivirano

ATM 28m³ Liftachse OKA 15/27

Kiper polprikolica
1988
1988
Nizozemska
ATM 26,5m³ Liftachse OKA 15/27 - Kiper polprikolica: slika 1
Arhivirano

ATM 26,5m³ Liftachse OKA 15/27

Kiper polprikolica
1992
1992
Nizozemska
ATM Airride - Kontejnerska polprikolica/ Polprikolica z zamenljivim tovoriščem: slika 1
Arhivirano

ATM Airride

Kontejnerska polprikolica/ Polprikolica z zamenljivim tovoriščem
1990Koristni tovor: 23270 kgBruto teža: 32000 kg
1990Koristni tovor: 23270 kgBruto teža: 32000 kg
Belgija
ATM 3 as kipper - Kiper polprikolica: slika 1
Arhivirano

ATM 3 as kipper

Kiper polprikolica
1999
1999
Nizozemska
ATM 41 m³ in Alu - Kiper polprikolica: slika 1
Arhivirano

ATM 41 m³ in Alu

Kiper polprikolica
2004Koristni tovor: 30360 kgBruto teža: 38000 kg
2004Koristni tovor: 30360 kgBruto teža: 38000 kg
Belgija
ATM kipper 27m3 - Kiper polprikolica: slika 1
Arhivirano

ATM kipper 27m3

Kiper polprikolica
2009Koristni tovor: 34330 kgBruto teža: 44000 kg
2009Koristni tovor: 34330 kgBruto teža: 44000 kg
Nizozemska
ATM 26,5m? Liftachse OKA 15/27 - Kiper polprikolica: slika 1
Arhivirano

ATM 26,5m? Liftachse OKA 15/27

Kiper polprikolica
1991Koristni tovor: 35400 kgBruto teža: 42000 kg
1991Koristni tovor: 35400 kgBruto teža: 42000 kg
Nizozemska
ATM 26,5 m? Liftachse OKA 15/27 - Kiper polprikolica: slika 1
Arhivirano

ATM 26,5 m? Liftachse OKA 15/27

Kiper polprikolica
1989Koristni tovor: 35480 kgBruto teža: 42000 kg
1989Koristni tovor: 35480 kgBruto teža: 42000 kg
Nizozemska
ATM 29,5m? Liftachse OKA 15/27 - Kiper polprikolica: slika 1
Arhivirano

ATM 29,5m? Liftachse OKA 15/27

Kiper polprikolica
2004Koristni tovor: 34330 kgBruto teža: 42000 kg
2004Koristni tovor: 34330 kgBruto teža: 42000 kg
Nizozemska
ATM 33m? Liftachse OKA 15/27 - Kiper polprikolica: slika 1
Arhivirano

ATM 33m? Liftachse OKA 15/27

Kiper polprikolica
1991Koristni tovor: 33370 kgBruto teža: 42000 kg
1991Koristni tovor: 33370 kgBruto teža: 42000 kg
Nizozemska
ATM 28m? Multikappen OKA 17/27 - Kiper polprikolica: slika 1
Arhivirano

ATM 28m? Multikappen OKA 17/27

Kiper polprikolica
1989Koristni tovor: 35240 kgBruto teža: 44000 kg
1989Koristni tovor: 35240 kgBruto teža: 44000 kg
Nizozemska
ATM 26,5 m? Liftachse OKA 15/27 - Kiper polprikolica: slika 1
Arhivirano

ATM 26,5 m? Liftachse OKA 15/27

Kiper polprikolica
1990Koristni tovor: 35440 kgBruto teža: 42000 kg
1990Koristni tovor: 35440 kgBruto teža: 42000 kg
Nizozemska
ATM 26,5 m? Liftachse OKA 15/27 - Kiper polprikolica: slika 1
Arhivirano

ATM 26,5 m? Liftachse OKA 15/27

Kiper polprikolica
1990Koristni tovor: 35420 kgBruto teža: 42000 kg
1990Koristni tovor: 35420 kgBruto teža: 42000 kg
Nizozemska
ATM 26,5 m? Liftachse OKA 15/27 - Kiper polprikolica: slika 1
Arhivirano

ATM 26,5 m? Liftachse OKA 15/27

Kiper polprikolica
1991Koristni tovor: 32520 kgBruto teža: 39000 kg
1991Koristni tovor: 32520 kgBruto teža: 39000 kg
Nizozemska
ATM 41 m³ in Alu - Kiper polprikolica: slika 1
Arhivirano

ATM 41 m³ in Alu

Kiper polprikolica
2004Koristni tovor: 30360 kg
2004Koristni tovor: 30360 kg
Belgija
ATM 3as kipper - Kiper polprikolica: slika 1
Arhivirano

ATM 3as kipper

Kiper polprikolica
1986Koristni tovor: 29520 kgBruto teža: 37000 kg
1986Koristni tovor: 29520 kgBruto teža: 37000 kg
Nizozemska
ATM 3as kipper - Kiper polprikolica: slika 1
Arhivirano

ATM 3as kipper

Kiper polprikolica
1994Koristni tovor: 30810 kgBruto teža: 38000 kg
1994Koristni tovor: 30810 kgBruto teža: 38000 kg
Nizozemska
ATM 3as kipper 57 M3 - Kiper polprikolica: slika 1
Arhivirano

ATM 3as kipper 57 M3

Kiper polprikolica
1998Koristni tovor: 34120 kg
1998Koristni tovor: 34120 kg
Nizozemska
ATM 30 cub in Alu - Kiper polprikolica: slika 1
Arhivirano

ATM 30 cub in Alu

Kiper polprikolica
2006Koristni tovor: 32310 kg
2006Koristni tovor: 32310 kg
Belgija
ATM OKHS 2/34 - Kiper polprikolica: slika 1
Arhivirano

ATM OKHS 2/34

Kiper polprikolica
1988Koristni tovor: 24200 kgBruto teža: 32000 kg
1988Koristni tovor: 24200 kgBruto teža: 32000 kg
Belgija
ATM KIPPER ALUMINIUM 3-AS - Kiper polprikolica: slika 1
Arhivirano

ATM KIPPER ALUMINIUM 3-AS

Kiper polprikolica
1983
1983
Nizozemska
ATM 37,5m? OKHS 42/64 - Kiper polprikolica: slika 1
Arhivirano

ATM 37,5m? OKHS 42/64

Kiper polprikolica
1983Koristni tovor: 34260 kgBruto teža: 41500 kg
1983Koristni tovor: 34260 kgBruto teža: 41500 kg
Nizozemska
ATM 26,5m? Liftachse OKA 15/27 - Kiper polprikolica: slika 1
Arhivirano

ATM 26,5m? Liftachse OKA 15/27

Kiper polprikolica
1992Koristni tovor: 35440 kgBruto teža: 42000 kg
1992Koristni tovor: 35440 kgBruto teža: 42000 kg
Nizozemska
ATM OKF L SL 15/30 - Kiper polprikolica: slika 1
Arhivirano

ATM OKF L SL 15/30

Kiper polprikolica
2000Koristni tovor: 35280 kg
2000Koristni tovor: 35280 kg
Nizozemska
ATM OKA 17/27 Kipper - Kiper polprikolica: slika 1
Arhivirano

ATM OKA 17/27 Kipper

Kiper polprikolica
2009
2009
Nizozemska
ATM OKA 1527 - Kiper polprikolica: slika 1
Arhivirano

ATM OKA 1527

Kiper polprikolica
1990Koristni tovor: 30540 kgBruto teža: 42000 kg
1990Koristni tovor: 30540 kgBruto teža: 42000 kg
Nizozemska
ATM OKH 15127 - Kiper polprikolica: slika 1
Arhivirano

ATM OKH 15127

Kiper polprikolica
1990Koristni tovor: 35650 kgBruto teža: 42000 kg
1990Koristni tovor: 35650 kgBruto teža: 42000 kg
Nizozemska
ATM 3 ASSER - Kiper polprikolica: slika 1
Arhivirano

ATM 3 ASSER

Kiper polprikolica
2001Koristni tovor: 29630 kgBruto teža: 38000 kg
2001Koristni tovor: 29630 kgBruto teža: 38000 kg
Belgija
ATM 3 assige schamel container aanhangwagen - Kontejnerska polprikolica/ Polprikolica z zamenljivim tovoriščem: slika 1
Arhivirano

ATM 3 assige schamel container aanhangwagen

Kontejnerska polprikolica/ Polprikolica z zamenljivim tovoriščem
1992
1992
Nizozemska
ATM Tipper - Kiper polprikolica: slika 1
Arhivirano

ATM Tipper

Kiper polprikolica
2006
2006
Belgija
ATM 3 AXLE TIPPER TRAILER - Kiper polprikolica: slika 1
Arhivirano

ATM 3 AXLE TIPPER TRAILER

Kiper polprikolica
1993Koristni tovor: 35380 kgBruto teža: 42000 kg
1993Koristni tovor: 35380 kgBruto teža: 42000 kg
Nizozemska
ATM 1 As - Polprikolica hladilnik: slika 1
Arhivirano

ATM 1 As

Polprikolica hladilnik
2004Koristni tovor: 13100 kgBruto teža: 26100 kg
2004Koristni tovor: 13100 kgBruto teža: 26100 kg
Nizozemska
ATM 3 AXLE TIPPER TRAILER - Kiper polprikolica: slika 1
Arhivirano

ATM 3 AXLE TIPPER TRAILER

Kiper polprikolica
1995Koristni tovor: 34920 kgBruto teža: 42000 kg
1995Koristni tovor: 34920 kgBruto teža: 42000 kg
Nizozemska
ATM 3 axle tipper trailer - Kiper polprikolica: slika 1
Arhivirano

ATM 3 axle tipper trailer

Kiper polprikolica
1997Koristni tovor: 35540 kgBruto teža: 42000 kg
1997Koristni tovor: 35540 kgBruto teža: 42000 kg
Nizozemska
ATM 3 AXLE TIPPER TRAILER - Kiper polprikolica: slika 1
Arhivirano

ATM 3 AXLE TIPPER TRAILER

Kiper polprikolica
2000Koristni tovor: 36020 kgBruto teža: 42000 kg
2000Koristni tovor: 36020 kgBruto teža: 42000 kg
Nizozemska
ATM 29m? 2 Stuurassen Liftas Ge?soleerd OKFLSL 15/30 - Kiper polprikolica: slika 1
Arhivirano

ATM 29m? 2 Stuurassen Liftas Ge?soleerd OKFLSL 15/30

Kiper polprikolica
2000Koristni tovor: 32540 kgBruto teža: 45000 kg
2000Koristni tovor: 32540 kgBruto teža: 45000 kg
Nizozemska
ATM OKA 42156 - Kiper polprikolica: slika 1
Arhivirano

ATM OKA 42156

Kiper polprikolica
1994Koristni tovor: 33180 kgBruto teža: 41500 kg
1994Koristni tovor: 33180 kgBruto teža: 41500 kg
Belgija
ATM 29m? 2 Stuurassen Liftas Ge?soleerd OKFLSL 15/30 - Kiper polprikolica: slika 1
Arhivirano

ATM 29m? 2 Stuurassen Liftas Ge?soleerd OKFLSL 15/30

Kiper polprikolica
2000Koristni tovor: 32540 kgBruto teža: 45000 kg
2000Koristni tovor: 32540 kgBruto teža: 45000 kg
Nizozemska
1 / 18
12345...18
Stran 1 od 18
Iščem Polprikolice ATM
🍪 Piškotki

Piškotke in druge tehnologije uporabljamo za zagotavljanje funkcionalnosti našega spletnega mesta, vključevanje družabnih medijev, prilagajanje vsebine in oglasov ter analiziranje prometa na naših spletnih mestih. pravilnik o zasebnosti

S klikom na "Sprejmi vse" se strinjate z uporabo piškotkov za vse zgoraj navedene namene. S klikom na "Prilagoditi" lahko svoje izbire tudi konfigurirate.

S klikom na "Nastavitve piškotkov" na dnu vsake strani lahko kadar koli spremenite svoje mnenje ali ugovarjate uporabi piškotkov.

Z vašim dovoljenjem naši oglaševalski partnerji uporabljajo piškotke in identifikatorje za obdelavo podatkov o brskanju in interakcijah za prilagojeno oglaševanje. Svoje soglasje lahko kadar koli spremenite ali prekličete v nastavitvah piškotkov.